©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Täiskuu 7.11.14

by - reede, november 07, 2014
Täiskuu saabub seekord kindlas maamärgis - Sõnnis. Ajal mil Päike ja Kuu omavahel vastanduvad on inimesed üldiselt ärevad ja emotsionaalsed. Käitumine on meil sellel ajal ettearvamatu, vahel dramaatiline ja intensiivne.Nüüd peaksime keskenduma teemadele nagu raha, sensuaalne nauding, rahulolu, kannatlikkus, eneseväärikus.

Kuu sõnnis viitab stabiilsele meeleolule, see ei ole hingeliselt nii heitlik kui teised kuu transiisid. Meeleolu tõstavad tegevused mis pakuvad rahulolu, küllust ja naudingut.

Sõnn ja Skorpion püüavad vastasseisus leida tasakakaalu ja tuua läbi selle hingelised soovid meie reaalsusesse. Sügavaimad hingesoovid tõusevad nüüd pinnale ja ihad on tugevad. Sõnn on Veenuse valitseja, luues ilu meie ümber. Skorpion on Pluuto valitseja, soovides hävitada vana ja külvata uusi seemneid - uusi plaane ja projekte, ennekõike hingelisel tasandil.

Täiskuu päeval võime end tunda väsinuna, tõenäoliselt vähese või halva une tõttu. Üldjuhul on meil Täiskuu ajal uni häiritud.

Täiskuu leiab aset 14° 26' Sõnni märgis, mõjutades enim inimesi, kelle sünnikaardis asetsevad isiklikud planeedid ja punktid vahemikus 11 kuni 17 kraadi kindlates märkides (Sõnn, Lõvi, Skorpion ja Veevalaja).

You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate