©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

20. jaanuari kuuloomine.

by - esmaspäev, jaanuar 19, 2015


Teisipäeval, 20. jaanuaril kell 15:13 toimub kuuloomine Veevalaja märgis. See on aeg, millal peaksime  seadma endale uusi eesmärke ja mõtlema erinevatele uutele algustele. Selle noorkuu ajal tuleks oma mõtted koondada kui soovime käimasolevatele projektidele uut energiat peale kuuloomist anda.

Noorkuu Veevalaja märgis toob esile uue perspektiivi. Me näeme kõike uue ja värske pilguga. Oleme võimelised raamidest välja murdma. Kogu protsess peaks meile pigem meeldima, sest veevalaja tunneb rõõmu, kui saab kaardid segi lüüa. Me suudame leida võimalused uutmoodi tegutsemiseks ning näeme asju uue vaatenurga alt.

Mida siis Veevalaja noorkuuga peale hakata? Veevalaja esindab unikaalsust, leidlikust, teistmoodi mõtlemist, inimlikkust, kollektiivset teadlikkust. Meie sõpru, kollektiive, gruppe ja organisatsioone. Samuti meie lootusi ja unistusi. Ka tehnoloogia, internet ja elektroonika on Veevalaja teemad.

Iga Noorkuu ajal võid üles kirjutada oma soovid ja eesmärgid ning mille poole järgneva Kuu tsükli ajal püüdleme. Oma eesmärke ja soove võib julgelt terve päeva jooksul seada, kuid kõige tõhusam aeg seda teha, on nelja tunni jooksul peale Kuuloomist.

Kuuloomine leiab aset Veevalaja märgis, mõjutades enam inimesi, kelle sünnikaardis asetsevad isiklikud planeedid Jäär, Vähk, Kaalud ja Kaljukits ja ka Sõnn, Lõvi, Skorpion ja Veevalaja.

You May Also Like

0 kommentaari

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate