©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Vaata mida head toob sulle 2015 India horoskoop.

by - reede, veebruar 20, 2015


Meil on hea meel esitleda teile 2015 aasta India horoskoopi, mis põhineb India astroloogilisel süsteemil, mida teatakse ka kui veedalikku astroloogiat. Ennustused on tehtud kõigile 12 Rishile ehk Kuu märgile ja need aitavad sul end häälestada saatusele vastavalt planeetide seisule taevas.

Horoskoobi ennustustes on arvestatud planeetide transiite ja veedalikke põhimõtteid. Kuigi horoskoop on mõeldud 12 märgile, siis nad sisaldavad samuti 12 astsendenti ehk tõusumärki. See india horoskoop on tehtud kõigi sulle elus oluliste asjade kohta nagu karjäär, suhted, raha ja tervis ning on koostatud oma ala ekspertide poolt.

JÄÄR EHK MESHA


Üldine
Aasta 2015 tuleb väga dünaamiline jääradele. See on aeg, kui tulevad uued mõtted ja aitavad sul täide viia kaotatud eesmärke. Sa arened elus edasi nagu ei kunagi varem. Ei teki suuri viivitusi ja takistusi püüdluste saavutamisel. Kui sind ümbritseb optimism, suudad saavutada uusi kõrgusi. Püüa eemaldada takistused oma teelt ühekorraga. Sa kaotad energiat kui tegeled vaid "pea maha võtmisega"
Suhted
Armuelu muutub tugevamaks 2015. Tekib võimalusi avada oma süda ja hing partnerile. Saturn ja Jupiter aitavad sul saavutada uusi vaateid selles valdkonnas. Kuni praeguseni pole sa olnud aktiivne, kuid käesolev aasta peaks andma hoogu armuelule. Käsitle armuprobleeme sujuvalt. Ole aktiivne ja hellita oma partnerit väljasõitude ja õhtusöökidega. See on samuti suur emotsionaalse tasakaalutuse periood sinu elus. Hea aeg maandada stressi, mis on suhetes tekkinud.
Karjäär
Sel aastal hakkavad asjad liikuma kiiremini karjääri alal. Saturn ja Jupiter aitavad sul oma positsiooni tasakaalustada. Planeetide seisud jääradele aga näitavad vajadust rohkelt pühenduda ja pingutada paremate tulemuste tarbeks. Ole kiire pakkumaks välja häid ideid ülemustele. Saturn aitab sind praktilistes asjades aasta jooksul. Kui töötad meeskonnas leiad, et meeskonnakaaslased ei ole väga vastutulelikud. Püüa neid veenda. See on parim aeg, et pühenduda rohkem oma tööle, eriti kui tegemist on meeskonna tööga.
Raha
Planeedid asetsevad niimoodi sel aastal, et finantsseis on kõigil jääradel aastaringselt suurepärane. Ei ole ühtegi finantsprobleemi, nii et sa leiad, et on suurepärane aeg pikaajalisteks investeeringuteks. Veenus ja Saturn peaks sind suunama, et teeksid mõne perekonnaga seotud finantskohustuse. Kuna rahavood on positiivsed, siis peaks keegi sinu suuremeelsust ja mõnulemist kontrolli all hoidma.
Tervis

Käesoleval aastal peaks jääradel olema hea tervis ja tugev energiatase tänu Marsi, nende valitseja, heale paiknemisele. On aeg, kus tuleks jälgida oma raviplaane ja mitte loobuda. Siis oled vastupidav igat laadi haigustele ja infektsioonidele ning pole mingit suurt põhjust muretseda. Siiski ole valmis väsimuseks esimesel poolaastal. Aasta teisel poolel tegutsed uue hooga.

SÕNN EHK RISHABHA

Üldine
2015 aasta aitab sõnnidel kasutada nende elu täielikku potensiaali. Suudad kasutada oma parimaid omadusi ja külgi nagu ei kunagi varem. Sel aastal tekib häid võimalusi näitamaks oma voorusi nagu kannatlikkus, lahkus kombineerituna sinu ekstreemsusega. Suudad säilitada diplomaatilist positsiooni nii eraelus kui tööl. Õnn ja edu on kaartidel ja aasta on sinu oma kätes. Kõik sinu pingutused sel aastal kannavad vilja.
Suhted
Toimivad suhted peaks sõnnidel minema sügavamateks 2015 aastal. See on aeg, et tunda mugavalt end armastatuga oma kodus. Ära lase egol ja enesehinnangul oma praeguseid suhteid rikkuda. Aeg-ajalt tekib emotsionaalseid väljaütlemisi aga jälgi, et sa üle ei reageeriks. Ole valmis rääkima oma mõtetest, nii väldid ummikuid suhetes. Mõista erinevust reaalsuse ja unistuse vahel suhte paremaks toimimiseks oma partneriga. Peaks olema nii andmist kui saamist armastuses, et elada üle elu tormituuled. Ära lase välistel mõjudel oma armuelu tulla.
Karjäär
Sõnnidel on 2015 aasta karjääris aeglase aga stabiilse edasiminekuga. Sihikindlus tasub end ära kui sul ei ole hiljuti olnud eriti hoogu ametialaselt. Sel aastal on su eesmärgid lähemal. Jupiteri positsioon mängib olulist rolli meeskonnatöös. Oled selgroog oma töökollektiivis. Sel aastal ei ole plaanides ühtegi isiklikku kohustust. Mõningad muutused ametialaselt on võimalikud aga muutus toimub sujuvalt ja rahulikult.
Raha
Raha tuleb sõnnidele sel aastal vähem. Seetõttu väldi ülekulutamist või kõrvetad oma näpud. Pead vältima mõningaid kulutusi, et hoida eelarvet kontrolli all. Kogu raha pikaajalisemate investeeringute tarbeks. Enne igat suurt finantstehingut mõtle targalt ja tegutse. Loe samuti pisikest kirja, et vältida vigu rahaasjades. Perekond ja sõbrad on toeks kui rahaasjad lähevad vussi.
Tervis
Sel aastal on sul energiat piisavalt, et vastu pidada oma isiklikutele ja tööalastele püüdlustele. On teatud mõõnaperioode kui väsimus kipub kallale. Ületa see väsimus puhta meelekindluse ja pühendumisega, mis aitab vastu pidada kogu aasta vältel. Tervis on käesoleval aastal heitlik. Ei ole palju energiat vaja antud perioodiks. Esimene veerand aastast peaks tooma stressi ja pingeid. Säilita kindel söögirežiim. Mars võib põhjustada mõningaid nakkusi aga ei mingeid suuri komplikatsioone.

KAKSIKUD EHK MITHUNA

Üldine
Kõikidel kaksikutel toimuvad elustiilis olulised muudatused sel aastal. Teie ideed muutuvad käega katsutavateks tulemusteks. Sa leiad võimalusi väljakutseteks ja viid nad täide. Samuti hea aeg ümber lükata ja hinnata oma positsioon elus. Kohanemise periood enesevaatluse läbi aastaringselt. Nüüd on rohkelt aega elu nautimiseks. Siiski aasta lõpu poole on näha elus probleeme. Toimuvad muudatused isiklikus elus nagu elukoha või partneri vahetus.
Suhted
Sel aastal peaks armuelu kandma häid vilju. Saturni positsioon peaks aitama tugevdada suhet kui püüate paikseks jääda. Teie armastuse jõud saab olema võimsam kui varemalt ja olete laetud rohke romantilise energiaga. Kasutage seda eaga, et tugevdada oma enesekindlust, mis puudutab suhteid. Järgneb lootusrikas periood armualal ja sa suudad näha oma suhet uues valguses. Otsi uuenduslikke võimalusi oma armuelu vürtsitamiseks. Rohkelt sensuaalset energiat peaks ilmuma aasta lõpu poole.
Karjäär
2015 aasta lubab kaksikutele häid võimalusi karjääri rindel. Jupiteri ja Saturni positsioon peaks aitama välja töötada uusi strateegiaid ja arenguid tööalaselt. Kuigi saab olema mõningaid pingeid suhetes ülemustega ja kaaslastega töökohal. Pinged, mis üles kerkivad võivad põhjustada teatavat rahulolematust oma tööga. Aga sul on vaja oma loomingulisus esile tuua, nii et seda tuleb jälgida. Aasta lõpp peaks tooma häid sõnumeid tööalaselt.
Raha
Teie vaated rahale muutuvad. 2015 aastal. Ole ettevaatlik kulutamisel, sest impulsiivne lähenemine võib sind viia probleemidesse. Tahtmatu kulutus on samuti kaartidel, mis toob rohkem muresid juurde. Sa pead piirama oma kulutamist ja hakkama säästma kehvemateks päevadeks. Kindlusta oma tulevik rahaliselt pikaajaliste investeeringute kaudu. Siiski aasta lõpu poole sinu finantsiline olukord peaks minema paremaks.
Tervis
2015 aasta esimesel veerandil teeb su tervis tõuse ja mõõnasid. Oled vaimselt ja füüsiliselt aktiivne enamuse aastast. Siiski hoia oma sisemist energiat ja ära liigselt kuluta. Naudi elu nagu ta tuleb ja ära võta tühiseid asju südamesse. Planeedid Saturn, Veenus ja Mars peaks sind õnnistama hea tervise ja elurõõmuga. Ära muutu liiga emotsionaalseks isiklikes asjades, sest see võib võtta suure osa sinu üldisest tervisest.

VÄHK EHK KATAKA

Üldine
See 2015 aasta lubab sulle rohkelt elujõudu kõigis elu valdkondades. Sinu mõtetes toimub selgus ja sinu ideaalid paistavad lubavamad pikemas perspektiivis. Tee muudatusi kui asjad lähevad tasakaalust välja. Neptuun ja Mars peaks pakkuma uusi võimalusi oma elu rikastamiseks. Sa oled suuteline mõtlema uuel tasandil ja kunstiline ajaviide peaks hoidma sind tegevuses enamuse aastast. Suuremad muutused vähkide elus on kaartidelt näha aasta lõpu poole.
Suhted
Selle aasta jooksul täidab su armuelu rõõm ja õnn. Sa suudad lõpuks paikseks jääda oma ideaalse kaaslasega. Vähkidele näeb ennustus ette suuremaid arengud suhete valdkonnas sel aastal. Aasta pakub küllaldaselt võimalusi suhtlemiseks. Sa oled valmis elama oma unelmate elu. Perekond ja suhted saavad uue tähenduse. Jupiteri positsioon pakub sensuaalset rahulolu antud perioodiks. Parem suhtlus kaaslasega on määrav aspekt, et sel aastal ellujääda.
Karjäär
Päike ja Veenus aitavad sul olla teistest paremad tööasjades 2015 aastal. Oled võimeline realiseerima oma eesmärke sel aastal. Sinu sooritused ja eesmärgid on sulle kõige olulisemad antud perioodil. Tegevust jagub igasse kvartalisse, nii et tekib probleeme eraelu säilitamisega. Mõned vähid näevad võimalust ammu oodatud töökoha või elukoha muutuseks. Sul on head suhted kõrgetel positsioonidel olevatega, nii et oled võimeline kergelt karjääriredelil ronima.
Raha
2015 aasta ennustab vähkidele rohkelt õnne ja varandust. Jälgi oma instinkte kui tuleb vajadus võtta rahalisi riske. Raha sissevool on kindlustatud sel aastal aga see on kokku kraabitud sinu poolt raske tööga. Kontrolli topelt oma plaane, kui võtad ette pikaajalised investeeringud. Teise poolaasta jooksul ole valvas ootamatu kulutuse suhtes. See võib mõjutada su rahalist stabiilsust pikas perspektiivis.
Tervis
Käesoleval aastal on planeetide seisud piisavalt soosivad, et anda head tervist ja rõõmu. Sinu sisemine seisev energiavool ärkab ellu ja sa suudad palju elus saavutada. Sul on liikumist ja patareid on laetud et pidada vastu aastaringselt. Tekib piisavalt võimalusi võtta end töölt vabaks ja nautida elu lihtsaid mõnusid. Hoia oma emotsioonid kontrolli all, sest need võivad su hinge kurvastada.Võta korralik puhkus, toitu tasakaalukalt ja ära unusta uuendamast oma spordiklubi liikmelisust.

LÕVI EHK SIMHA

Üldine
2015 aasta toob lõvidele palju võimalusi. Jupiteri positsioon peaks aitama tugevdada töö- ja eraelu paremuse poole. Uued ideed ja lahendused tulevad ilma erilise pingutuse ja rügamiseta. Saturn aitab säilitada stabiilsust ja püsivust edasiliikumisel. Üldiselt on planeetide seisud toetavad kõigis püüdlustes koos sinu oma intuitsiooniga.
Suhted
2015 aasta aitab sul paremini end partnerile väljendada. Rohkelt optimismi ümbritseb suhteid sel aastal. Leiad stabiilsuse oma armastatuga ja suhteid on lihtne käsitleda. Siiski emotsioonid ja tunded vajavad pidevat kontrolli all hoidmist. Vallalised lõvid kohtavad oma maitsele vastavat inimest. Meelelised liikumised ja armunud olek on varuks aasta lõpus.
Karjäär
Kohtad palju väljakutseid ja probleeme tööalaselt sel aastal. Jupiteri positsioon tekitab rohkelt tegevust sinu poolel. Tööalaselt võib oodata paremaid tulemusi sel aastal. Sinu optimistlik olek peaks sind viima seni avastamata alale. Üldiselt aasta nõuab rohkelt pingutust ja rasket tööd koos sinu poolse pühendumisega. Aasta viimane veerand peaks tulema palju soodsam tööalaselt, et siseneda uude ajajärku
Raha.
Käesoleval aastal on lõvidel raske säästa. Sinu nõrkus raisata on suur ning päeva lõpuks ei olegi nagu midagi säästa. Ära lase end heidutada, ära kuula teiste nõuanded vaid jää enesele kindlaks, et tagada stabiilne rahaseis. Paiguta veidi raha pikaajalistesse investeeringutesse, et oleks tulevikus käepärast. Tark on hoida end eemale tühistest finantstehingutest, mis võivad sind viia pahandustesse.
Tervis
Käesolev 2015 aasta peaks sind õnnistama üldise tervise ja vastupidavusega. Aga su vaimne tervis pannakse proovile.Optimistlik lähenemine peaks aitama peatada sisemise energia äravoolu. Siiski ole teadlik oma füüsilistest võimetest. Ära üle pinguta kui on tegemist füüsilise tegevusega. See on kohanemise periood, et alustada uut toitumiskava. Keskendu positiivsele energiale enda ümber ja see hoiab sind tervena.

NEITSI EHK KANNI

Üldine
Selle aasta jooksul leiavad neitsid enda ümber vaikse ja rahuliku keskkonna. Ei teki erilisi muudatusi elus. Pead jätkama oma pingutustega igal rindel, et su tegemised päevavalgust näeks. Saturni positsioon aitab saada uusi vaateid ja ideid paremuse poole. Neitsidel on piisavalt aega vaadata elule rahulikult sel aastal.
Suhted
Käesoleval aastal neitsid õpivad, et ainult iseendale loota ei ole hea mõte. Mõningaid muudatusi on ette näha suhetes neil, kes juba abielus või suhtes. Esimese poolaasta jooksul koged uut tõusu armuelus nagu ei kunagi varem. Jupiter ja Mars aitavad võluda vastassugu ja neid kosida. See on hea aeg, et endale iluprotseduure teha ja parandada oma enesekindlust. Teine pool aastast on sündmuste vaene ja rahulik suhete valdkonnas. Ära viska kõrvale ühtegi mõtet mõnude nautimisest oma teise poolega sel ajal.
Raha
Käesoleval aastal ümbritseb neitsisid tasakaalus rahaline atmosfäär. Suudad hakkkama saada oma vahenditega või püsida eelarves. Aasta lõpu poole su netovarad on kasvanud märkimisväärselt tänu hoolikale finantsplaneerimisele. Pane paika oma rahalised prioriteedid ja ära lase end teistel ära rääkida. Usalda aastaringselt oma sisetunnet mõistliku rahalise olukorra hoidmiseks. Su ametialane tulemuslikkus suurendab rahavoogu sel aastal.
Tervis
Kogu 2015 aasta jooksul peaks neitsid olema laetud positiivse energiaga, et pidada vastu terve aasta. On piisavalt võimalusi nautida, lõõgastuda ja uuendada oma vaimu. Aasta esimene pool on vaba suurematest muredest ja hirmudest. Siiski aasta teine pool toob muresid. Siin on soovitatav ettevaatlik lähenemine. Tarbi tervislikku toitu, maga korralikult ja tee trenni regulaarselt, et hoida end vormis läbi eluraskuste. Tekib mõningaid probleeme seede-ja närvisüsteemiga. Väldi elus kõigega üleliialdamist.

KAALUD EHK TULA

Üldine
Käesoleval aastal on su elu rahulik, tasakaalus ja kompromissidest lähtumine hoiab tegevuses. Suudad lihtsalt kontrollida soove ja petitsioone enda ümber. Koged mingit laadi lõõgastunud olekut, mis puudutab suhteid teistega. Suudad õppida palju inimeste mentalideedist ja see aitab luua uusi sidemeid isiklikus elus ja tööalaselt. Jupiter aitab suurendada oma loovust ja su lootused ja soovid peaks see aasta kasvama.
Suhted
2015 aastal muutud veel lähedasemaks oma elukaaslasega. Suudad end nüüd paremini väljendada oma armastatule. Seega tunded valitsevad kodus. Hea aeg väljendada oma tundeid kaaslasele, et tuua suuremaid muudatusi romantiliselt küljelt. Jupiteri positsioon Päikesega peaks aitama kaaslast paremini mõista. Ära üle pinguta oma domineeriva loomusega, vaid selle asemel ole rahulik, et võrgutada oma kaaslast ja hoida lihtsalt omale. On näha positiivseid arenguid selles valdkonnas aasta lõpu poole.
Karjäär
Sel aastal Kaalud kogevad stabiilsust ja sujuvat tõusu töö juures. Ole valmis tegema tähtsaid otsuseid, mis muudavad su karjääri kurssi sel aastal. Kui nii juhtub, siis su oskused ja raske töö peaks tooma paremad suhted oma tööandja ja töötajatega. Takistused tulevad teele, kuid nendega tuleb kohe tegeleda. Võib kogeda mõningaid probleeme ülemustega aasta lõpu poole. Suuremad muudatused on samuti ette näha antud perioodiks nii kauaks kui su karjääri väljavaated on esiplaanil.
Raha
2015 aastaks on näha palju tõuse ja mõõnu rahaasjades. Teatud kindlad ettenägematud kulutused võib lükata edasi hiljemaks. Planeedid soovitavad teha suuremaid rahalisi väljaminekuid meelelahutusele ja naudingutele. Siiski peamised raha allikad tuleb kindlustada või kontrollida pikaajalisi investeeringuid tulevikus. Jälgi, et hoiaksid tagavaraks, mis iganes võib tulla. Suuri kaotusi ette näha ei ole selleks aastaks, siiski väldi rohkeid rahalisi tehinguid. Sõbrad ja sugulased on peamised toetajad rahaasjades aasta jooksul.
Tervis
Käesoleval aastal muutuvad Kaalud emotsionaalseks ja see võib mõjuda teie tervisele kahjulikult. Jupiter aitab tagada hea tervise kuigi mitmeid väiksemaid tervise hädadsid ei saa välistada. Mõningad lihaste probleemid on võimalikud, seega jälgi, et teeksid tervislikult trenni. Vähe füüsilist tegevust ja rohkem süüa – nii võid leida end „roostetanud“ olekus aasta lõpus.

SKORPION EHK VRISCHIKHA

Üldine
2015 aastal käid läbi kahe suure etappi oma elus. Üks on rahulik ja vaikne koduga seotud elu ja teine on agressiivne sina. Nende kahevahel peab olema selge piir, sest muidu tekib kaos. Siiski Jupiteri positsioon peaks sind kaitsma halva eest, mis võib langeda käesolevasse aastasse. Sul on käed töid tegemisi täis aastaringselt, nii et ei jää aegagi nautida ümbritsevat enda ümber. Tulevad mõned väikesed muudatused elustiilis, sest aasta kinnistab minevikku.
Suhted
Armuelu siseneb huvitavasse faasi. Saab olema rohkem tõde ja läbipaistvust suhetes, mis hoiab sind rajal, mida iganes elu toob. Kui oled suhtes, siis see on parim aeg käsitleda tundlikke teemasid topelt ettevaatlikkusega. Ära lase oma isiklikel soovidel suhet kahjustada. See ohustaks pika ajalisi väljavaateid. Ela täiega ja ära lase kahtlustel ja arusaamatustel rikkuda mängu selles valdkonnas. Abielus olevatele skorpionitele on see suurepärane aeg õppida teineteist paremini tundma. Ära käitu kärsitult või impulsiivselt.
Karjäär
2015 aastal on sul karjäär eriti tähtis. Sa oled valmis tegema julgeid ja vapraid samme paremaks arenguks oma töökohal. Lõpuks suudad maabuda töökohal, mis sulle meeldib ja huvi pakub. Suudad luua uusi suhteid ja ette ennustatud on parem rahaline sissetulek. Sul on omad nõksud tiimitöö toimimiseks. Siiski ole ettevaatlik pettuste ja seljataga toimuva tegevuse suhtes, mis sunnivad sind loobuma oma antud hetkel olevast ametikohast.
Raha
Skorpionid peavad rohkem tähelepanu pöörama oma finantsasjadele, sest suuremad kulutused on ees ootamas. Kuigi need kulutused on vajalikud, saab mõningaid asju edasi lükata tulevikku. Pead üle vaatama oma eelarve. Väldi nüüdsest raiskamist ja ahvatlustele järele andmist. Oled finansiliselt nõrk isiksus ja seetõttu keskendu konkreetsele vajadusele. Siiski, aasta lõpp peaks olema õnnistatud Jupiteri poolt parema rahalise sissetulekuga.
Tervis
Aasta algab täis energiat ja vastupidavust. Siiski aasta keskel võib väsimus ligi tikkuda. Ära tegele liigset energiat nõudvate ülesannetega kuna võid maksta rasket hinda oma tervise näol. Ole tähelepanelik vaimse pinge ja stressiga. Hoidu igasugustest järeleandmistest ja selle asemel turguta oma vaimu minnes reisile või muud sellist. Sotsiaal-ja heategevustööd võivad kaasa tuua vajalikku hingelist tugevust ellu antud perioodil.

AMBUR EHK DHANUS

Üldine
Amburid on suutelised planeerima ja teostama ideid, mis on olnud ootel. Kuigi aasta lubab rohkelt tegutsemist, on ülesannete täitmisel sujuvust ja ühtlast liikumist oodata. Jupiter ja Saturn aitavad kaasa mõne sotsiaal- või heategevustöö õnnestumiseks. Käesoleval aastal keskendud rohkem teistele kui iseendale. See tekitab hea ja enesekindla tunde. Amburitel on sel aastal rohkem õnne ja vedamist kui ei eales varem. Jälgi, et planeerid piisavalt ette oma tegemisi tundmatus kohas. Ära lase pessimismil enda üle võimu võtta.
Armastus
Oleks hea hoida atraktiivsus ja energilisus armastuse jaoks oma elus nagu ei eales varem sel aastal. Jälgi oma impulsse ja ole praktilise lähenemisega oma emotsionaalsetes ja romantilistes sammudes. Suhetes aitab sind probleemide korral Saturn. Püüa hinnata head oma kaaslases ja see toob head kaasa sinu suhetele. Ole sallivam partneri suhtes ja kui vaja ole samuti kaastundlik. See on suur samm edasi lappimist vajavates suhetes. Veeda rohkelt aega oma armastatuga. Mõningad suuremad edasiminekud armuasjades saavad alguse aasta lõpu poole.
Karjäär
2015 aasta on amburitel edukas karjääri alal. Need, kes tegutsevad äris, peaks õitseng ees ootama. Sinu loomingulised instinktid tulevad esile ja kui tegutsed mingil kunstiga seotud ametikohal, siis see saab olema tasuv aeg. Aasta esimesel poolel peaks tekkima uusi kohustusi, meeskondlikke ülesandeid ja lepinguid. Sinu eelnevate aastate pingutused peaks nüüd vilju hakkama kandma. Usalda ainult iseennast ja oma andeid ja ära lase teistel sekkuda oma karjääri õitsengusse.
Raha
Käesoleval aastal peaks amburitel olema reaalne ja stabiilne rahavool aasta ringselt. Siiski mõningad ebastabiilsuse perioodid on ette näha. Püüa sellest kaosest välja tulla ja tagada stabiilsus oma rahaasjades. Hoia eemale liigsest materiaalsusest ja hakka investeerima pikas perioodis. Kontrolli topelt oma rahalisi tegemisi ja püsi oma koostatud eelarves. Ära anna alla igasugustele ahvatlustele. Raha laenamine antud perioodil ei ole soovitatav, isegi mitte pereliikmetele ja sõpradele. Jupiteri positsioon õnnistab külluslikult neid, kes tegutsevad äris.
Tervis
2015 aastal peaks amburid jääma hea tervise juurde. Võta aega, et lõõgastuda, turgutada ja laadida oma patareisid. Hoolitse oma vaimse tervis eest korralikult, nii et optimistlik olek sind ümbritseks. Aga ära ülehinda oma tervist ja tegele mittevajaliku toitumuse või kommetega. Mõningad lihaste probleemid on tõenäolised, nii et ära ülepinguta end sel aastal. Hoia kinni põhimõtetest, mis endale eelmine aasta seadsid. See on peamine võlusõna, et ellu jääda ja püsida hea tervise juures sel aastal.

KALJUKITS EHK MAKARA

Üldine
2015 aasta planeetide seisud kiirendavad tegevuste suundi sinu elus. Toimub suur edasiminek elus ja tõenäoline võimalus sirutada oma tiibu kaugele ja laialt. On piisavalt võimalusi näidata oma loovust ja võimekust maailmale. Su projektid alustavad hästi ja üldiselt läheb kõik hästi kaljukitsede elus sel aastal. Ära lase end petta lõbustustest ja hullamisest, mis elul on sulle pakkuda sel perioodil. Samuti ära kõhkle vastu võtmast nõuandeid, kuid ole oma elu eesmärkide suhtes tähelepanelik.
Suhted
Armastuses on rahulikkuse ja mõnusa oleku tunne käesoleval aastal. On vähem muresid ja ängistust nüüdsest alates. Parem lähenemine või väljavaade armuelule on ees ootamas. Sa näed oma partnerit teises valguses. Diplomaatiline ja taktitundeline lähenemine aitab hoida suhteid partneriga nii nagu on. Lase nüüdsest ekstraverdil endas võtta keskne koht. Oma tunnete vabalt väljendamine oma kaaslasele on võlusõna kindlaks püsivaks suhteks.Vallalised on viimaks suutelised leidma oma eluarmastuse. Ette on näha juhuslikke kirglikke momente armastuse tasandil.
Karjäär
Sel aastal on karjäär rohkem rahuldustpakkuv kui ei eales varem. Pingutused, mida oled teinud mõnda aega, hakkavad nüüd vilju kandma. Siiski kiire ajagraafik on sind ees ootamas sel aastal. Panusta kogu oma jõud, et hoida stabiilsena on koht tööalaselt. Sind pommitatakse erinevate võimalustega igast küljest. Kasuta neid samas täiel määral. Asjakohane aeg allkirjastada lepinguid, sõlmida kokkuleppeid ja muud sarnast. Suuremad karjäärialased muudatused on ette näha aasta keskpaiku kõigile kaljukitsedele 2015 aastal.
Raha
Jupiter aitab säilitada rahalist positsiooni aasta läbi, kuigi mõningaid tagasilööke on ette näha aasta keskel. Raha hea sissevool toimub mitu kvartalit. Püüa parandada on finantsseisu kärpides kulusid ja kulutusi. Püsi oma eelarve piirides mis iganes ei juhtuks. Ära lase end heidutada mõningatest majanduslikest tagasilöökidest. Võitle kogu jõuga, et tulla välja rahalisest lõksust. Võta abi vastu oma lähikondlastelt, kui vajadus surub peale selles valdkonnas.
Tervis
Kui tahad sellel aastal tervem olla, siis jälgi toitumist ja treeningute režiimi. Mõningaid probleeme on oodata seedimise poolelt ja seega väldi rammusat toitu. Hoia eemale halbadest harjumustest ja loobu liigsest füüsilisest ja vaimsest koormusest oma kehale ja hingele. Väldi istuvat eluviisi ja tegutse püstijalu nii kaua kui võimalik. See aitab püsida hea tervise juures aastaringselt. Testi oma vastupidavust tehes mõnda lemmiksporti.

VEEVALAJA EHK KUMBHA

Üldine
Viimase aasta projektid arenevad edasi täie jõuga. On rohkelt suhtlemist sel aastal. Elus on suuremad muutused võimalikud aga samas sa ei tervita neid suure rõõmuga. Mõningad loobumise märgid on samuti ette näha veevalajatele. Suudad saavutada tähtsaid verstaposte oma elus tänu Jupiteri heale mõjule. Saturn aitab esile tuua loovaid oskusi ja need päevavalgele tuua. Sel aastel on segamini nii eraldatuse kui sotsialiseerumise perioodid.
Suhted
Armuelus on kindlamad sihid sel aastal. Oled rohkem seotud perekondlike sidemetega kui eales varem. Halvad ajad armastuses on möödas ja stabiilsemad päevad on ees ootamas. Loobu pessimismist selles eluvaldkonnas, sest ebakindlus, mis sinus oli, on nüüd jäänud kaugele, mis puudutab suhteid. Inimestega läbi käimine ja sõpradega ringi liikumine muutub vajalikuks. Vallalised suudavad leida oma kaaslase aasta viimases kvartalis. Samuti on oodataväikseid probleeme armastuses sellel perioodil.
Karjäär
Mingeid suuri muudatusi ametialaselt sel aastal ei tule. Aga see ei tähenda, et kõik asjad oleks roosilised. Sinu ümber on pingeline atmosfäär sagedaste probleemidega. Üldiselt on see aeg õppimaks uusi asju ja oskusi seoses tööga. Tuleb olukordi, kus on vaja julgelt tegutseda. Need, kes tegutsevad äris, näevad lõpuks oma projektides mõningaid tulemusi. Rahulik ja stabiilne lähenemine asjadele aitab edasi liikuda ametiredelil.
Raha
Sel aastal on sinu finantsiline seis sujuv ja stabiilne. Veevalajatel ei teki mingeid suuri tagasilööke sel aastal. Pane oma prioriteedid õigesti paika ja jälgi oma eelarvet. Ole valmis loobuma või ohverdama mõni lõbustus, et rahaline olukord oleks tasakaalus. Aasta keskpaiku tuleb ette mõningaid ootamatuid kulutusi. Ära mine kompromissile välja kui see puudutab rahalisi tehinguid sõprade või sugulastega. Mõningaid häid uudiseid on oodata seoses kinnivara ja pikaajaliste investeerimisplaanidega.
Tervis
2015 aastal oled laetud rohke elujõuga, mis ei jäta sind maha kogu aasta vältel. Saturn koos Marsiga suurendab elujõudu ja parandab enesekindlust. Tekib võimalusi näidata oma vastupidavust ja jõulisust. Siiski ära pinguta üle söömisega, sest teisest küljest tasakaalustatud lähenemine teeb imesid sinu füüsilise ja vaimse olekuga. Hakka spordiga tegelema, et olla eemal üksluisest elust. Siis näed aasta lõpus end parema tervise juures ja rõõmu enesekindlusest.

KALAD EHK MEENA

Üldine
See 2015 aasta saab olema kaladele soodsam olenemata Saturni negatiivsetest mõjutustest ümberringi. Suudad oma „tiibu“ kaugele sirutada ja laialdaselt ja teha uue hüppe elus. Su üldine jõudlus kasvab ning tänu sellele suudad üle olla takistustest kui nad sinu teele satuvad. Sotsiaalne elu on rambivalguses sel aastal. Ole julge tegutsema kui vajalik, eraelus ja tööalaselt. Ära viivita asjadega. Aeg-ajalt kannatamatus ja mõtlematus võivad võtta suure osa elust. Ole ettevaatlik oma sammudes. Enneta tagajärgi, mida iganes sa ka minevikus tegid. Tee tööd kogu jõuga, et saavutada eesmärgid, mis sa olid selleks perioodiks seadnud.
Suhted
Armuelul on sel aastal suur tähtsus. Praegu eksisteerivad suhted peaks sisenema uude faasi. Jupiter ja Päike koos aitavad kinnistada sinu positsioone selles valdkonnas. Su suhetes saab olema suurem selgus kui räägid end tühjaks. Vallalistel võib muutuda olemas olev sõbrasuhe armuafääriks. Üldiselt ennustatakse kõikidele kaladele armastuses varjatud ja sensuaalset perioodi.Võta aega, et seda kõike nautida niipalju kui võimalik suhetes, mis on olemas olevad.
Karjäär
Sel aastal on su tööalane elu rohkem rutiini täis ilma suuremate probleemideta. Võta maksimum oma oskustest ja loovusest antud perioodil. Meeskonna töö sobiks sulle hästi, seega ole valmis tegema kõike oma meeskonna heaks. Aasta keskpaiku on su töökus oma tipul. Oled võimeline lõpetama kõik poolikud asjad oma graafikus. Tõesta end oma ülemustele ja kogu infot oma eakaaslastelt. See on hea aeg lihvida oma oskusi ja õppida uusi asju. Jupiter aitab sul seda saavutada.
Raha
Käesoleva aasta jooksul võtad vastu olulisi otsuseid oma rahalise tuleviku kohta. On võimalus suurendada oma sissetulekuid sel ajal. Õnn ja varandus on ka kaartidelt näha. Planeetide seisud võivad ahvatleda sind shoppamisele. Suru see tunne alla ja jää kindlaks oma finantsotsustele. Keskendu ainult vajaliku ostmisele sel perioodil. Piirates oma rahalisi kulutusi oled aasta lõpus paremas rahalises olukorras. Jälgides oma kulutusi suurendad ka enesekindlust selles valdkonnas.
Tervis
Kalad on õnnistatud hea tervise ja elurõõmuga aastaringselt. Su üldine tervislik seisund on tõhus. Siiski ole valmis rinda pistma aeg-ajalt väsimuse ja väikeste terviseprobleemidega. Puhka korralikult, võta puhkus töölt ja külasta spordisaali, kui aega jätkub. See aitab hoida värskena füüsilist ja vaimset olekut. Mõningast hingelist tegevust on vaja, et rahuldada sisemist rahutust. Üldiselt ennustatakse head ja rahulolevat perioodi.

 

You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate