pühapäev, 26. märts 2017

Lapsepõlve magustoit


Karamelline pasha ilma munata


 Traditsioonilisel lihavõttelaual on kindlasti aukohal kohupiimast magustoit nimega pasha.

Pasha on õigeusumaade rahvusköökides ülestõusmispühade aja magus püramiidja kujuga rammus pühaderoog.
Traditsiooniline pasha tehakse võimalusel spetsiaalses puust vormis, mis ajalooliselt sümboliseerib issanda hauda. Tihti on vormi lõigatud rist, lilled või tähed XB, mis on lühend venekeelsest väljendist Христос Воскресе ehk "Kristus on üles tõusnud".

Kui vormi pole, võib pashat teha ka sõela, lillepoti, kasvõi kohvifiltri sisse. Oluline on, et vormis vajutuse all seisvast kohupiimamassist saaks vedelik välja voolata.

Siin siis üks lihtne ja maitsev pasha retsept, misei vaja küpsetamist ja milles pole traditsiooniliselt muna.


 Koostis:
 300 grammi kohupiima;
100 g hapukoort;
100 g võid (toasoe),
200 g kondenspiima;
75g sukaati, (rosinaid);

Ettevalmistus:

-Kui sulle maitseb rosinatega pasha, siis alustuseks pane rosinad leigesse vette likku.
-Seejärel tõsta kõik koostisosad ilma sukaadi ja rosinateta blenderisse ja sega ühtlaseks.
-Lisa sukaat (ja kurnatud rosinad) sega kohupiimamass ühtlaseks.
-Vala segu hõreda riidega (näiteks marliga) vooderdatud pasha vormi või sõelale, tõsta servad kohupiimale ning aseta peale vajutis.
-Tõsta vorm kaussi, kuhu saab valguda kohupiimamassist eralduv vedelik.
- Hoia pashat 12 tundi külmkapis, veel parem ööpäevaks.
-Seejärel eemalda vormist ning kaunista värskete puuviljadega või kompotiga.


Pilt: anews

laupäev, 25. märts 2017

Ahvileivapuu - raviomadustega toataim meie kodus!


 See taim on meile tuntud nimetuse ahvileivapuu ehk „rahapuu“ all, ladinakeelne  nimetus on tal Crassula ovata. Veel usume, et see toalill meelitab ligi raha. Las see olla nii. Kuid lisaks sellele on veel  see taim kasulik. Selle taime raviomadused aitavad vabaneda paljudest haigustest, sest tal on põletikuvastane, viirusevastane toime ja on antibakteriaalsete omadustega.

Kindlasti kasvab teil kodus see taim: õppige seda mitmekesisemalt kasutama!


Ravimise võimalused ahvileivapuuga.


Herpes huultel – pigistage ahvileiva puu mõnest lehest mahl välja, määrige haiget piirkonda iga 30 minuti tagant või siis kastke vatitups mahla sisse ja suruge see haigele kohale ning kinnitage plaastriga.

Artriit, artroos – pigistage 10 – 15 lehest mahl välja ja määrige liigeseid enne magama jäämist.

Hemorroidid – pange pikuti lõigatud leht haigele kohale. Aitab koheselt.

Põletused, verevalumid, nihestused, haavad, sisselõiked, mädapaised - lehtedest tuleb teha pudru ja see tuleb panna kahjustatud nahale ja fikseerige see sidemega. Vahetage seda 2 – 3 tunni möödudes.

Mao ja kaksteistsõrmiku haavandid -  Tuleb hoolikalt mäludes süüa tühja kõhu peale 2 ahvileivapuu lehte.

Neerupõletik, põiepõletik – tükeldage 5 ahvileivapuu lehte ja valage sinna peale klaasitäis kuuma vett. Jätame umbes tunniks ajaks seisma ja siis filtreerige. Võtke seda ravimit 1 supilusikatäis 15 minutit enne sööki 3 korda päevas.

Angiin, tonsilliit e. kurgumandlite põletik – pigistage 10 ahvileivapuu lehest välja mahl ja segage see klaasitäie veega. Loputage saadus lahusega kurku 3 – 5 korda päevas.

TÄHELEPANU!
Ahvileivapuu sisaldab kõrges kontsentratsioonis arseeni, seepärast ei tohi sellega sisse võtmisel liialdada. Üledoos võib põhjustada tervisehäireid.

reede, 24. märts 2017

Hilisõhtused külalised


Kõnede pikkus


Oled rikkam, kui oskad arvata


Seitsme põlvkonna mõju järeltulijate saatusele.


 Igal inimesel on oma sugupuu, aga mitte kõik ei tea isegi oma neljanda põlvkonna esivanemaid. Siiski, sõltumata teadmisest esivanematega seoses, mõjutavad siiski otseselt nende elud järglaste saatust.  
Asjaolu, et teadlaste poolt on juba ammu tõestatud geneetilise mälu olemasolu, ja valede tegevuste ning halva enesetunde ühendus on üldse muutumatu tõde. Mingil ajahetkel saavad inimesed aru, et haiguse põhjuseks on 7 peamist emotsiooni, kuid arusaamine sellest, et mitte ainult meie teod ei mõjuta meie elukäiku tuleb siiski liiga hilja.

Kuidas esivanemate elu mõjutab järglaste elu.


Eksisteerib mitmeid teooriaid meie elude seotusest, juba enne Saatuse sündi. Parapsühholoogide ja eelmiste elude kehastustega töötavad spetsialistid väidavad, et me sünnime siia ilma juba teatud missioon elus, mis on valitud meie hinge kehastus füüsilises kehas.
Selle teooria kohaselt, valib laps ise sugupõlve, milles ta tahaks sündida, aga ka samuti oma tulevased vanemad: just ema ja isa seose läbi hakkab hing täitma nii individuaalset, kui ka sünnil antud karma ülesannet. Sugupuu mõju põlvede karma ülesanded laienevad seitsmele põlvele ja igal sündinul  on määratud "välja töötama" eelmiste põlvkondade karmavõla lahendamise.
Füüsilisel tasandil võib leida üsna palju näiteid: näiteks – mitu põlvkonda alkohoolikuid annab oma alkoholismi geeni edasi oma järglastele ja isegi alkoholi mitte tarbivatel vanematel võib sündida laps, kelle tervis on rikutud vanaisa või vanavanaisa haiguse tõttu. Kitsas plaanis täidab laps alkoholi tarbiva sugulase saatuse lahendamist, sulgedes tema karma ja samal ajal võimaldades oma vanematel samamoodi puhastada sünni karmat.
Praktikud, kes tegelevad päritud haiguste uurimisega, jälitavad juba palju aastaid niinimetatud “sünni õigust“: mida rohkem vanemad vastandavad end eelkäijatega, seda rohkem eitavad oma sugupõlvi, sel juhul on tõenäolisem, et nende lapsed kehastavad endis esivanemate patte või haigusi.

Kuidas aru saada, kas ma kannan endas oma esivanemate karma ülesannet?


Seitsme põlvkonna seotuse valdkond ja nende mõju järglaste saatusele uuritakse nii teaduslikul kui ka esoteerilise poole pealt. Enda kuulumist sugupõlvede saatuse ja karma ülesande kandjaks võib kindlaks teha mitme põhjuse olemasolul.

Teie esimene laps lasterikkas peres. Pere vanimal lapsel lasub enamasti juba varasest noorusest vastutus nooremate suhtes, tihti isegi liiga suur ja liiga laiaulatuslik väikese inimese jaoks. Kui te olete esimene laps peres, siis arvatavasti pidite  te liiga ruttu suureks saama. Selline saatus peenel tasandil tähendab lastetu eelkäija elu, kes saab läbi teie võimaluse tasuda soo jätkamise keeldumise.

Teil on puue, või põete pärilikku haigust. Selline raske saatus on kahtluseta töötlemis vahend, läbi teie isikliku negatiivse karma, nagu ka esivanemate saatus, kes eluajal rikkusid karma seadust.

Olete endal märganud mingeid vaimseid võimeid. See karma töötlus on rohkem positiivne kui negatiivne. Usutakse et eriline anne antakse sündimisel neile, kes on teadlikult valinud oma esivanemate sünni programmi muutmise. Näiteks, peres kus mitmete põlvkondade naised on jäänud üksi, sünnib tütar, kes on võimeline muutma asjade käiku. Sellele tüdrukule on antud jõud ja intuitsioon, mis on võimelised hoidma pahandusest, kuid seda peab ta kasutama negatiivse programmi sulgemisel: Peab oskama ära tunda inimest, kes saab ta kaaslaseks ja peab jätkama sugu, vabastades järgmise põlvkonna naised igavesest üksindusest.

Need seitsme eelneva põlvkonna kolm tunnust mis avaldavad mõju järglaste saatusele on kõige ilmsemad: tasub lisada et tihti kaks kolmest tunnusest on ühendatud ühes inimeses. Oma sünni karma kohta võib samuti uurida enda sünni aja järgi. Meie soovime teile õnnelikku saatust.neljapäev, 23. märts 2017

Taimepildid munadele. Video


Nende munade jaoks on vaja:
 punast peakapsast 
sibulakoori
äädikat
sukki
lilli/taimi

Videoõpetus:

Maagiline õli armastuse ligi tõmbamiseks, voodoo retsepti järgiKleopatra õli.

Üks New Orleansi voodoos armastatumaid aroome. Tõmbab ligi sensuaalsust ja seksuaalsust. Kasutatakse ka nii öelda armastuse ligi tõmbamiseks.

4 tilka Lootuse õli
4 tilka Sandlipuu /sandli õli
3 tilka Ylang Ylang õli
3 tilka Kuslapuu õli (honeysuckle)
3 tilka Balm of Gilead õli (Google aitab)
3 tilka Muskuse õli
2 tilka Apelsini õli
2 tilka Viiruki õli

Baasõliks viina pitsi täis mandli õli. Ja sinna lisada teised õlid. Kui võimalik, siis lisada e vitamiini. Säilivuse pikendamiseks.
Ning siis hoida 7 päeva pimedas, enne kasutamist.

Kasutada

1. aroomilambis
2. punase või roosa küünlaga. Enne süütamist võida küünal õliga.
Ja siis seal ees teha Taotlus, et mida soovite selle õli abil saavutada.
3. Võib kasutada ka kui lõhnaõli.

NB! Enne kui õlil nahaga kokku puutuda lasete, tehke kindlaks, kas ei teki sellest allergiat.
Laske üks tilk käevarre sisekülge ja jälgige paar tundi.

Selgeltnägija märk teie labakäel. Vaata kas sinul on!


 Selgeltnägija võimed on igal inimesel. Seda tõestavad erilised märgid kätel. Igaüks neist peidab endas erilist annet, on see selgeltnägemine, anne okultismile või ravitsemile. Selgeltnägemise anne nagu iga teinegi vajab arendamist. Ainult siis võib see täielikul määral avalduda. Kuid 28 aastani tuleks õppida kogenenud juhendaja või õpetaja käe all. Vastasel juhul võite endale kaela tõmmata hulgaliselt probleeme nagu totaalne mittevedamine või kroonilise haiguse. Küpses eas pole iseseisvaks tööks enesega mingeid takistusi. Teatud märgid käel aitavad teil paremini aru saada milline suund valida.


1. Rist nimetissõrme ülemisel osal näitab kalduvust selgeltnägemisele. Kuid kõige tihedamini
avaldub see anna peale tõsist stressi nagu tõsine õnnetus või lähedaste surm. Selle märgi omanikud võivad mingitel hetkedel näha pilte tulevastest sündmustest. Kõige parem on seda võimet kasutada tegeledes jutlustamisega, kuna „rist” näitab ka häid suhteid kirikuga.

2.  Kolmnurk keskmise sõrme keskmisel osal ilmub kui te tegelete okultismiga. See märk räägib kõrgest tundlikkusest peenete energiate osas.

3. Vertikaalseid jooni sõrmede alumises osas võib kohata nende inimeste kätel kes omavad erilist magneetilisust ja karismat. Näiteks juhtidel kes on kõrgelt hinnatud. Nad on võimelised endale ümbritsevate tähelepanu tõmbama. See märk ilmub tavaliselt peale aastaid kestnud tööd iseendaga. Samuti näitab see kõrget professionaalsust ükskõik millisel tegevusalal.

4. Ainult kolme joont Merkuuri kühmul nimetatakse Samaarlaseks. See ilmub juba lapsepõlves ja näitab ravitsemis võimet. Iidsetel aegadel suunati selliste joontega inimesed õpilasteks arstide juurde.  Üldjuhul samaarlase märgi kandjaid armastavad väga loomad ja lapsed. Kui teil on see märk ja te olete meditsiinist üsna kaugel ärge heitke meelt, kunagi pole liiga hilja hakata tegelema energeetiliste tehnikatega – näiteks Reiki, aga ka   ravivate puudutustega, „elu” praktiseerimisega jne.

 5. Veenuse kühmul olevat saareke on inimestel kellel on eelsoodumus selgeltnägemisele ja neil on ka tugev intuitsioon. Kuid sellised võimed ei pruugi tavalises olekus avalduda. Enamasti hakkab inimene tulevikku ette nägema langedes transsi, näiteks läbi tugeva emotsionaalse üleelamise tõttu.

6. Valge maagi joon (jupiteri joon). See on meistri märk. See räägib suurepärasest võimest aidata teisi läbi sõnade, mõtete ja tegude. Seda joont kohtab tavaliselt psühholoogide, vaimsete meistrite ja joogide kätel. Need inimesed on saavutanud sügava eneseteostuse. Tihti omavad „valge maagi joone” kandjad telepaatia, selgeltnägemise võimeid.

7. Musta maagi joon. Selle joone kandjaid nimetatakse „halva silmaga” inimesteks. Kõige parem on nende teele mitte sattuda ja nendega ei tohiks konflikti sattuda. Neil on suur negatiivse jõu potentsiaal, ent enamasti ei oska nad seda kasutada. Kui te leidsite selle märgi endalt, siis pidage meeles: te peate eriti tähelepanelikult oma mõtteid, sõnu ja tegusid jälgima, kuna iga väljapoole suunatud mõte tuleb varem või hiljem tagasi.

8. Eraldi seisvat risti peopesa keskosal nimetatakse püha Andrease ristiks ja see näitab, et inimese mõistus ja emotsioonid (parem ja vasak ajupoolkera) on täielikus harmoonias. Sellised inimesed erinevad täieliku rahu poolest. Nad on pidevalt meditatiivses seisundis. Ja mis on eriti väärtuslik, neile on omane igas olukorras võtta vastu väga õigeid otsuseid.


9.  Jupiteri kühmul olev ruut, ehk siis õpetaja ruut – on tõendus kaasasündinud oraatorlikest võimetest. Sellised inimesed oskavad imeliselt edasi anda informatsiooni. Nad erinevad teistest tugeva veenmis oskusega. Aga kui ruudus on näha ka rist, siis võib seda tõlgendada nagi kaitse märki, kaitseingli kohalolu elus.

10. Izise joon. Merkuuri kühmult Kuu kühmu vahel kulgevat kaarjat joont omavatele inimestele ilmutavad tihti prohvetlikud unenäod. Nad näevad alati tulevikku ette. Aga kui joonel on ka saareke, siis see tähendab et inimene on võimeline lugema võõraid mõtteid.

11. Kahekordne elujoon. Ekstrasensoorikas nimetatakse seda kaitseingli jooneks. Need inimesed omavad märkimisväärset
energiat, võrreldes teistega veab nende elus rohkem.

12. Radiaalne silmus ükskõik millisel sõrmel. Seda nimetatakse tihti „skänneri” märgiks. Selle
erinevuse kandjad on võimelised tabama ümbritsevate emotsionaalset seisundit ja seda ka üle võtma. Nad on tihti „võõral lainel” ja sageli satuvad mitte „enese” situatsioonidesse. Neid on lihtne veenda ükskõik milles ja samuti seda ka ära kasutada. Seepärast, kui te leidsite radiaalse silmuse oma käelt siis inimestega suheldes püüdke jälgida kus on teie mõtted ja kus kellegi teise.

 13. Kuu kühmu alumises osas olev ring. See märk väljendab  selgeltnägemise võimet. Selle omanikud võivad oma peas kuulda võõraid hääli ja vaadata pilte seesmise nägemise ekraanil. Tihti muutuvad sellised nägemused reaalsuseks.

Kaubaalustest mängumajad


Iga väike laps tunneb rõõmu mängumajast. Selle tegemine aga polegi ületamatu raketiteadus :) Ja ka lapsed võtavad selle valmimise juures abis olla. Ülemise maja õpetuse leiad siit
Väikesed köögid


kolmapäev, 22. märts 2017

Munadepüha kaunistatud munadVaata mustikaga värvimist- siit

Kes sa oled Maiade sodiaagimärkide järgi? Täpsus on hämmastav!Siin on nimekiri kõikidest sodiaagi märkidest Maiade järgi.
Mitte kellelgi ei teki kahtlust, et Maiad nii palju astroloogiast teadsid.

 

 Siin on nende sodiaagimärgid!


CHEN: 02 – 21 jaanuar


Cheni märgi all sündinud inimesed - on öö inimesed. Nende energia hakkab kasvama kohe kui päike loojub. Täiskuu teeb neid inimesi meeleheitel olevaiks, metsikuteks ja uskumatult motiveerituks. Et oma tujusid ohjeldada ja toime tulla oma peas olevate mõtete vooluga, soovitasid Maiad selle märgi all sündinutele meditatsiooni praktiseerimist. Mediteerida soovitatakse neil läänesuunas.

YAX: 22. jaanuar – 10. veebruar

Nende inimeste käitumist valitseb suures osas Veenuse planeet. Just tema andis neile sünnipärase armastuse looduse ja kõige elava vastu. Te olete – õrn ja hooliv. Sellistest nagu teie, saavad suurepärased diplomaadid ja läbirääkijad. Te olete sündinud selleks, et lahendada konflikte ja lepitada vastuolulisi pooli. Kõrgeim väärtus on teie jaoks – harmoonia. Kas pole nii?

ZAK: 11. veebruar – 2. märts

Zak-i märgi all sündinud inimesed töötavad ja väljendavad end kõige paremini pärastlõunal. Neile sobib kõige rohkem päevane aeg. Nad kasvavad koos päikesega ja on kõige produktiivsemad just hommikustel tundidel, nad on väga töökad ja võtavad asja käsile kui iganes raske see ka poleks. Teie lemmik ilmakaareks on – põhi, aga teie talismaniks ja sisemiseks jõuloomaks  on konn. Te olete tugev ja näitate üles paindlikkust nagu need loomadki. Kõige rohkem hindate te elus kiireid muutusi. Muutuste kiirus ja põnevus – oletegi teie.

CEH: 03. – 22. märts

Ceh märgi all sündinud inimesed armastavad loodust ja on tihti keskkonnakaitse aktivistid. Nende kirg – tuline, nende lemmik värv – punane, aga peamine väärtus on – võim ja energia! Sellistele inimestele nagu teie, soovitasid Maiad veeta võimalikult palju aega looduses – eriti metsas. Metsas mediteerimine aitab neil leida uue hingamise ja tuua hingerahu. See aitab lisada teile optimismi ja laadida teid uue energiaga. Teie tootem ehk hingeloomaks on – Hirv.

MAC: 23. märts – 11. aprill


Mac märk – on üks suurimaid Maiade mõistatusi. Teie sugused inimesed armastavad saladusi, salapärasust ja mõistatusi. Te varjate ilmtingimata oma tõelist olemust välismaailma eest. Teile tundub, et selle maailma peamiseks väärtuseks on – teadmised.Teie lemmik numbriks on  - 3. See number on – üheaegselt nii tasakaalu kui jumalikkuse sümboliks.

KAMKIN: 12. aprill – 1. mai

Kamkini märgi all sündinud inimesed, tunnevad teistest teravamalt armastust jalge all oleva maa
ja taevas oleva päikese vastu. Neil on vajadus teha õnne nimel kõvasti tööd. Kui te olete alustanud mingi tööga siis te ei rahune enne kui olete selle lõpuni viinud. Loom kes sobib teile hinge järgi – on koer. Nagu need loomad, nii ka teie olete tuntud oma lojaalsuse, ustavuse, kui ka iseloomu tugevuse tõttu.

MAUN: 02. – 21. mai

Need inimesed - on nagu üks suur vastuolu. Neil on lausa kaks esindavat elementi – tuli ja vesi. Ja mis juhtub kui nad ühinevad? Äike! Te olete täis piiritut energiat, mis pidevalt paiskub teie sisemusest väljapoole. Te ei tule selle juhtimisega alati toime, seepärast olete altid impulsiivsete tegude ja mitte läbimõeldud otsuste suhtes. Kõik see on imelisel kombel teis kooskõlas tarkusega. Vot miks on teie tootemi loomaks – öökull, kellel on võime näha pimedas. Ainult teie suudate vaadata pimedusse ja näha seal tõde.

PAX: 22.mai – 10. juuni

Pax-i märgi all sündinud inimesed on sündinud liidrid. Nad ammutavad neid ümbritsevatest inimestest jõudu ja kipuvad olema väga otsekohesed, ning nagu reegel ette näeb, liiguvad vaid otse ja ainult edasi. Nende elemendiks on – vee aur: segu veest, maast ja tulest.

KAYAB: 11 – 30. juuni

Need on kuu inimesed. Nad armastavad kõike, mis on vaimne ja kõike hingelist ning raskesti mõistetav. Ilmselt on teil palju sügavamad vaated maailmale, kui ülejäänud ümbritsevatel. Maistest asjadest teile rääkida ei meeldi, nagu ka sellest, kuidas korraldada oma elu. Te olete sündinud palju suurema jaoks! Te oskate teistest paremini lugeda ridade vahelt ja varasest noorusest alates olete kuulus oma uskumatu tarkuse poolest.

KUMKU: 01. – 20. juuli

Need inimesed on sündinud poliitikud ja manipulaatorid. Nad armastavad debatte ja vaidlusi, on tuntud oma intellekti ja tarkuse poolest. Teie jaoks ei ole midagi magusamat kui intellektuaalse võistluse võit. Kõige selle juures mõtlete te kiiresti ja kiiresti võtate vastu ka otsuseid. Nad on ellujääjad. Kohanemisvõimes ei ole teile tõesti vastast! Muutused pole teid kunagi hirmutanud. Aga võim – on teid alati tõmmanud nagu magnet.

WAYEB: 21. – 25. juuli

Selle märgi all sündinud inimesi pidasid Maiad tõeliseks anomaaliaks. See on ju selge: selle märgi all veedetud päevi on vähe, seepärast on selliseid inimesi ei saa eelnevalt olla palju. Wayeb on tulnud siis maailma selleks, et tuua enesele harmooniat aga inimestele – oskust kompromisse ja kokkuleppeid saavutada. Teie olete – tasakaalu, intellekti ja haruldase õnne inimene. Kui maailmas on miski mida te kannatada ei suuda, siis on see negatiivsus! Kus iganes te ka ei oleks, saadab teid alati edu ja õnn. Neil on võime teiste halva õnne ja negatiivsuse ära võtta.Teie ümber olevatel inimestel on teid alati rõõm näha!

POP: 26. juuli – 14. august

Selle märgi inimesed on samuti liidrid. Kuid nende eripära – kirg suurejooneliste ulatuste ja kujunduse vastu. Nad juhivad tavaliselt nendel aladel, kus nad tunnevad ennast kõige mugavamalt.Teil on alati vähe oma saavutustest, te püüdlete kõrguste poole pidevalt kõiges mille ette võtate. Te tunnete ennast rahulikult ja mugavalt ainult sellisel juhul, kui te olete seotud mingi väga erilise tegevusega.

UO: 15.august – 03. september


Need inimesed on väga sarnased Chen märgi all sündinuile. Teie ajaks on öö ning ammutavad tarkust õhtustel tundidel, teie peamiseks eripäraks ongi tarkus. Ent samal ajal te oskate energiat saada ka päikeselt. Neis vastuoludes ongi teie olemus ja salapära. Te kipute isegi reaalsest elust otsima müstilisust.

ZIP: 04. – 23. september

Selle märgi all sündinud inimesed on tuntud oma lahkuse ja suursugususe poolest. Te ammutate jõudu sügavast metsast. Kõige rohkem kasvavad nad hingeliselt tormise ilmaga.Teie jõud seisneb  aususes ja õiguse janus. Teie tootem loomaks – isahirv. Sellised inimesed nagu teie, saavutavad elus suurt edu ja on suure autoriteediga ümbritsevate seas.

ZOTZ: 24. september – 13. oktoober

Nendel inimestel on kaks tootem looma: nahkhiir ja kala. See tähendab et te kohanete kiiresti isegi kõige uuemas keskkonnas ja kõige selle juures ei tunne te end ebamugavalt. Kõige paremini tunnete end kahes keskkonnas: õhus ja merel. Ükskõik millega te elus ei tegeleks, on teil alati kerge ja mugav. Kuid olge ettevaatlik: ümbritsevad kadestavad teid ja ei lase mööda võimalust teie elu rikkuda. Lihtsalt õelusest.

ZEC: 14.oktoober – 02. november

Sellised inimesed nagu sina omavad taeva ja universumi ilu tervikuna. Ainult teie suudate efektiivselt probleeme lahendada. Ja ainult teie suudate „lahendamatutele“ probleemidele lahendusi leida ja veel mitu. Teie elus olevatele kolleegidele ja partneritele olete te – tõeline kingitus. Sellepärast, et te alati teate mida teha, kuhu liikuda ja millega peaks tegelema ja millega mitte.

XUL: 3. november 22. november

 Selle märgi all sündinud inimesed on eriti tihedalt seotud vaimumaailmaga. Teie tootemiks on – koer, kuna usutakse, et koerad juhivad inimesi järgmisesse ellu. Te olete teiste jaoks – lojaalsuse, pühendumuse ja sõpruse kehastuseks. Te olete väga tugev, enesekindel ning teie peamiseks hindamatuks küljeks on – teie pere.

YAXKIN: 23. november – 12. detsember

Neid inimesi peetakse päikesejumala Ah Kina otsesteks järglasteks. Teie eesmärk ja kutsumus – on teisi aidata, kaitsta inimesi pimeduse ja haiguste eest. Vot sellepärast nimetataksegi mõnikord teid loodus ravitsejaks, isegi siis kui te omate teist elukutset. Nad on sündinud ravitsejad, kuid nad on kohati ebakindlad. Seega parem õppige ennast võtma sellisena nagu olete.

MOL: 13. detsember – 01. jaanuar
Molid – need on inimesed, kes toovad teistele õnne ja heaolu. Maiad pöördusid nende poole kui palusid kõrgematelt jõududelt vihma. Sellistest inimestest nagu teie, saavad tavaliselt vaimsed liidrid.

      

Peekoniroosid


Sellise kimbuga sobib minna nii soolaleivale, kui ka meesterahvale sünnipäevale, kes rõõmustab sellise kimbu üle rohkem, kui tavaliste lillede üle :)
Seks et selliseid roose teha polegi muud, kui vaid vajad head läbikasvanud peekonit ja natuke aega, et need roosideks kujundada.

Vajad:
Läbikasvanud peekonit
Hambatikke
Kunstroose koos varrega, võid asendada grilltiku ja salatilehtedega.

Tegemine:
Keera peekon rulli ja torka hambatikkudega  läbi, see fikseerib et peekon lahti ei tuleks. Võib kasutada ka muffinivorme, siis pole tikke vaja.
Küpseta peekoni roosid kuldpruuniks.
Lase jahtuda.
Nüüd võta ette rooside tegemine. Selleks võta kunstroosil roos ära, nii et järgi jääks vaid vars ja kroonlehed, aseta peekoni roos sinna asemele. Kui sul aga pole siis asenda vars grilltikuga ja salatilehtedega. Torka tiku otsa salatilehed ja seejärel peekoniroos.

Vaata ka videot:


teisipäev, 21. märts 2017

Toataimed, mis toovad teie koju õnne ja head energiat.On taimi, mis toovad ruumi head energiat, toetavad üldist tervist ja filtreerivad õhku.

Siin on taimed, mis aitavad su koju tuua erinevat õnne:
10 toataime, mis peaksid teie koju õnne tooma.
(Teaduslikult kinnitamata)

1.Tõlvlehik(tuntud kui "naise õnn").
Tuues koju selle taime,üksikud inimesed leiavad oma teise poole.Noorpaarid kes unistavad lapse saamisest,on varsti oodata pere lisa."Naise õnn "toob alati perre mõistmist ja armastust.
2. Kannike( saintpaulia).
Majas ,kus kasvab kannike ,on alati vähem tülisid.Samuti paljud peavad seda lille igavese armastuse sümboliks.
3. Hibiskus või hiina roos. Selle taime toomine koju, ennustab kirglikku armastust

4. Hoya (vaha luuderohi).
Mõnes riigis kingitakse 14 veebruaril, kui sõbra lille. Eriti hästi mõjub suhtele, kui paned selle kasvama magamistuppa.


5. Mirt (myrtus).
See taim aitab kaasa teie abielu õnnestumisele,muudab abielu edukas ning juba olemasolevate perre toob õnne ja rahu. Paljudes maades peetakse Mirti heaks kingituseks noorpaaridele.


6. Aihrison.
Rahvapäraselt armastuse- või õnnepuu( love tree) . Nagu nimetusest paistab toob koju õnne ja armastust.

7. Tiigerlehik. (calathea)
Seda taime peetakse koduse õnne hoidjaks ja sümboliks.

8. Rohtliilia. (Notorious hlorofitum)
Vanarahva tarkus ütleb et see taim toob koju õnne ja rahu.9.  Hapuoblikas (oxalis).
Kui teil on vaja leida oma armastus või säilitada perekond,kasvatage kodus oblikat.


10. Flamingolill.
("Mehe õnn")See taim toob õnne ja edu armastuses. Annab meestele mehe jõu