No Copy

©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

5 minutiga hambavalust priiks!

by - teisipäev, september 22, 2015Hambavalu võib tulla täiesti ootamatult ja et seda leevendada, on olemas hea ja käepärane rohi, mis on sul kindlasti kodus köögikapis olemas. See rohi on NELK. Nelk on taim, mida kasutatakse palju meditsiinis. Nelk sisaldab palju eugenooli, mis on tugev valuvaigisti. Samuti puhastab suud ja toob tagasi värske hingeõhu.

Siin siis on kolm head moodust nelgi abil hambavalust lahti.

 Pulbriline nelk
Alguses loputage suud sooja soolaveega. Võta nelgipulbrit ja hõõru ümber valutava hamba ümbritsevale igemele. Jääb üle vaid oodata kuniks valu annab järgi. Seejärel võite suu loputada puhta veega.

 Terve nelk
Loputa suu sooja soolaveega. Pane suhu valusa hamba lähedale paar nelgitera. Oota kuniks nelk pehmeneb suus. Näri nelgiterasid valutava hambaga (nii palju kui valu lubab) ja siis laseb ka nelk välja oma valuvaigistavad õlid.

 Nelgiõli.
See on kõige tõhusam moodus valuvaigistamiseks nelgiga. Kõik mis sul läheb vaja, on nelgiõli, oliiviõli ja kõrvapuhastamisetikk. Loputa suud sooja soolaseveega. Võta pool teelusikatäit oliiviõli ja lisa sinna paar tilka nelgiõli. Sega omavahel, seejärel kasuta kõrvapuhastustikku, et see segu määrida haige hamba peale.

Head paranemist!

 NB!Kindlasti käige regulaarselt hambaarsti juures ja hoidke oma hambaid vähem magusa söömisega!

You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate