©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Kui sul on põis haige, siis võib selle põhjuseks olla sinu hingeline seisund!

by - esmaspäev, aprill 18, 2016


 Foto: grandmashomeremedies.com

Kahjuks on nõnda, et põie- ja neerupõletikud  on naistel märksa sagedamini kui meestel, kas tasub sellest ka mingid järeldused teha?!

Inna Segali raamat "Sinu keha kui hinge peegel" räägib pöie haigestumise kohta järgmist :
"Võimalikud soodustavad tegurid : Häbelikkus, argus, saamatus, pahameel, ärritus, kurbus ja süü. Jõuetuse ja pettumuse tunne. Tunned, et partner või lähedane inimene vihastab või ärritab sind. Soovid olla kusagil mujal, mitte seal kus oled. Kannad endas minevikus pärit muret, mis ei lase edasi liikuda.
Kahjulikud emotsioonid, millega töötada: viha, vimm, kurbus, pettumus
Kasulikud emotsioonid, millega töötada: andestamine, õnn, enesekindlus.

RAVI:
Hinga mitu korda sügavalt sisse. Aseta käed põie kohale ja häälestu sellele, mida tunned. Oled sa kellegi või millegi peale vihane, pahane või ärritunud? Kas lubad sellel ärritusel oma elu kontrollida?

Ütle : "Ürgne tervenemistarkus, palun kaota kogu viha, ebakindlus, nõrkus, ärritus, jõuetus ja mure mu põiest, aga ka kõigist seisukohtades, mustritest ning heades ja halbadest laengutest, mis sellele seisundile kaasa aitavad." Korda sõna PUHAS, kuni tunned, et muutus on toimunud.

Hõõru käis vatamisi. Hoia peopesa pisut lahus ja tunneta surinat. Kujutle, et sa hoiad käte vahel kollast raviva energiaga palli. Palu ürgsel tervenemistarkusel selle palli energiat suurendada. Sa võid koguni näha või tunda, et kuidas kuldne päikesevalgus palli ergastab, muutes selle veelgi võimsamaks ja tõhusamaks.

Aseta käed põie peale ja lase pallil sügavale põide tungida. Keskendu pallist väljavoolavale soojusele, mis vabastab ja puhastab põie füüsilisest, emotsionaalsest ja vaimsest raskusest ning pingest. Jälgi palli, kuni põis saab tagasi hea tervise ja elujõu.

Ütle: " Ürgne tervenemistarkus, palun pane minu sisse enesekindluse, harmoonia, õnne, huumori ja rõõmu tunded ja kogemused. Tänan sind".

Et prosessi veelgi tugevamaks muuta, ümise vaikselt vokaali uuu ( Nagu sõnas "puu") ja suuna heli põiele. Lase hääle tervendaval ja tasakaalustaval energial põide imbuda. Ümise üks või kaks minutit.

Ütle : " Ürgne tervendamistarkus, palun tervenda ja uuenda mu põis ja kõik asjasse puutuvad organid nende suurima tugevuse, elujõu ja heaoluni. Tänan sind."


PS! Põie haiguse puhul aitab samuti leesika tee, jõhvika mahl, selleri tee.

You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate