No Copy

©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

3 võimalust kuidas meelitada ligi õnne ja edu uuel aastal!

by - reede, detsember 12, 2014Kolm võimalust kuidas meelitada ligi õnne ja edu uuel aastal!
1. kaunistades jõulupuud, siis riputage mitte ainult kuulid, ehted ja karra vaid pane veel ka komme. See traditsioon pärineb iidsetest aegadest ning arvatakse, et sellega on võimalik tuua perre õnne. Pärast uut aastat, pead sa kommid andma lastele ja ühe ise ära sööma. Terve aasta läheb siis nagu õlitatult.
2. Puistake kotist veidi riisiteri lillepotti. Terad peavad jääma potti aastaringselt st. 1 aastaks, mida paremini te hoolitsete lille/taime eest, seda suurem on tulemus. Usutakse, kui lill puhkeb õitsele, siis on see märk Teile tulevast rahast, aga kui ei, siis rahaline edu jääb see aasta saavutamata.
3. Samuti saab meelitada rikkuse koju, kui osta nädal enne uusaastat luud. Pange see sellesse maja nurka kuhu ise soovite, luud ülespidi ja siduge mistahes värvi ilus pael varre külge. Värv valitakse vastavalt oma soovidele: sinine aitab leida tööd, punane - toob sissetuleku ja valge aitab vabaneda võlgadest. Veebruaris eemaldage luualt pael ning kasutage seda terve aasta nagu tavalist luuda - see saab Teie jaoks on talismaniks ja abimeheks!

Õnne uueks aastaks!

You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate