No Copy

©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

TEIE ELU NEGATIIVSUSEST PUHASTAMISE LIHTNE MEETOD

by - laupäev, juuli 18, 2020Kui olete tundnud end oma kodus vähemalt mõnikord pisut ebamugavalt või mis veelgi hullem, kogete pidevalt stressi ja terviseprobleeme, siis on aeg mõelda, kas halb energia on teie kodu üle võtnud.

Võib-olla märkasite, et ühes korteris hingate kergelt ja vabalt, kuid teises tundub, justkui midagi vajutaks teie peale, teil on raske oma mõtetele keskenduda. Tekib hirmutunne ja soovite joosta ilma tagasi vaatamata minema ega naase sinna kunagi.

Ja kuhu joosta, kui see on teie enda korter või maja. Sel juhul peate kuulutama lahingu negatiivsele energiale, mille olete tõenäoliselt pärinud oma eelmistelt omanikelt.

Ainult 3 väga lihtsat koostisosa aitavad teid negatiivsusest vabaneda.

Selleks on vaja:

✔ 1/3 tassi meresoola;
✔ 1 spl. 9% äädikat;
✔ 1 tass (250 ml) vett.

➖ valage meresool tühja klaasi,
➖ Seejärel täitke see veega.
➖ Lisage äädikat kõige lõpus.

Asetage saadud segu ruumi, kus tunnete end tavaliselt halvasti.
Jätke klaas meresoola sinna 24 tunniks, veenduge, et keegi seda segu välja ei viiks/ minema ei viskaks.

Kui päeva pärast  vaatama lähete ja näete, et klaasis olev segu jääb puhtaks ja läbipaistvaks, siis pole teie majas negatiivset energiat.

Hägune vesi või mingigi värvi muutus on märk sellest, et teie kodu kohal valitseb endiselt negatiivne energia. Sel juhul korrake protseduuri mitu korda, kuni vesi klaasis jääb täiesti selgeks.

Iga kord valage "määrdunud" vesi tualetti, see on hea koht halvast energiast vabanemiseks.

Kodu on teie kindlus. Märkimisväärne osa teie elust toimub just seal, sellepärast on väga oluline, et seal valitseks ainult positiivne energia.


You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate