©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Horoskoop algavaks sügiseks.

by - kolmapäev, september 21, 2016Kohe kohe algab sügis, vaata järgi mida see toob sinu tähemärgile.Horoskoobi koostas Eesti selgeltnägijate tuleproovis tuntust koguv šamaan Raul.

JÄÄR
Sügisel lõppeb midagi. Saab läbi. Finito. Sellega kaasneb ka vanade, kindlana tundunud arusaamate või olukordade purunemine ja ees on ebakindel teeleminek, kuhu astute suurte kahtlustega, kuid kui käsi rüppe ei lase, siis te tõestate oma tublidust, lahkute vanalt, et tõusta aste edasi. Ja võite jõulude ajal rahulikult võtta.
SÕNN
Sügisel teil igav ei hakka. Tuttavad seinad lagunevad, kui lööte seljatagant ukse pauguga kinni, et asuda teele. Teekond on murranguline. Tunnete, kuidas värsket energiat tulvab teie ellu, kui olete julgenud astuda sammu ja lammutanud vanad struktuurid
KAKSIKUD
Sügis on teile kokkuvõtete aeg millal on teil aega otsida vastust küsimusele "Kes te olete ja mida te tegelikult tahate"
Pimedad sügis õhtud võivad küll tekitada tuska või püüate seda kõike matta kuumadesse ja erutavatesse seiklustesse. See pole halb. Kuid piiri võiks pidada. Sest muidu võite maha magada väärtuslikud impulsid ja eheda toetuse, mida pakuvad teie lähedased. Siis on pettumine kerge tulema, kui märkate viimaks, et teid sooviti aidata.
VÄHK
Sellel sügisel on teil võimalus leida oma koht Maailmas. Te tegelete enda jaoks õige asjaga ja tunnete, et olete KOHALE jõudnud.
Olge siis tänulik nii iseendale kui ka neile, kellega te seda Kohta jagate. Olge suuremeelne ja südamlik. Olge julge ja liikuv. 
Siis pole teil vaja peljata, et elu jääb seisma
LÕVI
Sügisel, koos pimedate õhtutega võivad esile tulla teie varjuküljed. See on siiski hea, kui suudate enda sügavast sisemusest välja ilmunud "deemonid" minema kupatada.
Ärge võtke kõike südamesse, olge muretud ning te saate sellega hakkama ja tõestate endale oma tublidust. 
Peale mida võite alustada puhta südamega nullist
NEITSI 
Ka kõige pimedamatel öödel paistab teile päike. Elu teeb teile kingitusi, sest olete seda väärt.
Täidate kvalifikatsiooni normi ja olete finaalis, parimate seas. Kuid uhkeks ei maksa minna. Ei ole vaja tonte seinale maalida. 
Olge rahulik ja kannatlik ning olge valmis koheselt reageerima, et püüda päikest
KAALUD
Lõpud ei ole hirmsad. Surm on osa elust. Baron Samedi täidab teie soovid ja matab nähtamatutesse haudadesse kõik selle mille aeg on möödas. Võite vabalt oma leina tema õlal välja nutta. See aitab faktidega kohaneda.
Olge leebed ja mõistvad. Kõik, kes meid täis situvad, ei ole veel meie vaenlased. Võite riskida rohkem ja teha julged samme.
Kuid samas, püüdke jääda realistiks ning võiksite oma selja tagust veidi kindlustada.
SKORPION 
Sügisel võite usaldada Väge. Te leiate ka kõige keerulisemas olukorras teile vägagi sobiva lahenduse 
Võite unistada rohkem. Kui olete veel suuremeelne ja südamlik, siis ei ole ohtu, et teie unistused võivad osutuda ainult illusioonideks. 
Ning siis õitsevad teile lilled ka poris ja sügavas lumes
AMBUR
Lõpud on lahedad. Sulguvad uksed, kuid avanevad uued. Keerake ennast ja näete uusi võimalusi, uued ja uhkemad uksed on teie ees avatud. Jälgige oma aimdusi ja sisehäält. 
Kõik on lõpuks alati hästi.
KALJUKITS 
Sügisel lammutate mõnuga vanu seinu, mis teid on ahistanud. Siis avanevad teile vaated ning tunnete, et olete jõudnud koju. 
Olge hell, rahumeelne ja sarmikas. Hea tujuks on ju põhjust, kui tunnete, et olete leidnud enda jaoks õige koha. 
Saate seda, mida olete külvanud.
VEEVALAJA 
Sügisest saab teie uus aasta alguse. Olete avali kõigele uuele. 
Soomusrüüd enese kaitseks ei ole mõtet kanda, sest siis magate maha soodsa hetke, mis on väetiseks kõigele uuele

KALAD
Vanad harjumused ja mõttemustrid kipuvad sügisel lagunema. Teie asi on olla osav, et te ei jääks rusude alla, sest muidu on oodata mureliku südamega teele asumist. Lagunemist te nagunii ära hoida ei saa.
Seega, olge liikuv ja ilmutage riskirõõmu kui maa väriseb ning tsunami on Elumerel, kus surfate. Te võite siis saada unustamatu sõidu laine harjal ja nautida täiega seda.

You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate