©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Horoskoop aastaks 2015

by - reede, november 28, 2014


2015. aasta horoskoop aitab sul planeerida enda aastat juba varakult, pakkudes sulle infot selle kohta, millal on teatud valdkondades otsuste tegemiseks õige aeg.
Näiteks saad sa horoskoobi järgi paremini planeerida, millal on algaval aastal õige aeg investeerida ja millal peaksid hoopiski sellest hoiduma; millal on õige aeg romantiliste suhete loomiseks või millal peaksid rohkem enda tervisele tähelepanu pöörama. Horoskoop võimaldab sul otsuseid teha õigel hetkel ja juhtida sedasi oma elu paremuse poole.

Jäär – uus aasta algab planeet Jupiteri suure heldusega, mis toob sulle õnne ja õnnestumisi kõikides eluvaldkondades. On hea aeg investeeringuteks, seda nii finantsiliselt, kui ka kinnisvarasse ja suhetesse. Aasta teine pool on aga väga edukas uuteks algusteks ja toob sulle palju positiivset. Paljud Jäärad abielluvad algaval aastal, abielupaarid aga võivad oma peres tervitada uut järeltulijat.

Sõnn – algav aasta leiab sind liikumas õnnestumiste suunal pea igas eluvaldkonnas. See kõik võib sulle tuua ka kuulsust ja raha. Saturni asetsemine sinu sünnikaardi seitsmendas majas näitab kulude suurenemist. Õpilased täidavad oma eesmärgid üle ootuste hästi. Tõusva kuusõlme sisenemine sinu sünnikaarti võib aasta lõpus tuua probleeme partneriga, aga ajaga see laheneb.

Kaksikud – 2015. aasta on sinu jaoks peaaegu maagiline. Paljud oma unistused suudad sa sellel aastal realiseerida, sa võid saavutada rohkem, kui oodatagi oskad! Sa võiksid sellel soodsal perioodil palju tööd teha, siis tulevad ka positiivsed tulemused. On väga hea aeg vahetada töö parema vastu või hoopiski luua enda ettevõte. Finantsinvesteeringud toovad tublilt kasumit. Armuelu peaks Kaksikutel olema täisväärtuslik.

Vähk – järgnev aasta toob sulle mitmekesiseid õnnestumisi. Edulugu sinu töökohal jätkub, edutamine tuleb väga sobival ajal. Päevakorras on ka reisimine ametialastel põhjustel, kuid see pole eriti tasuv. Finantsilised tingimused paranevad ja on soovitav otsida abi professionaalidelt, et rahaasjades arukalt käituda. Ainsaks murekohaks sellel aastal on sinu tervis, mis vajab rohkem tähelepanu.

Lõvi – uue aasta alguses puhkab Jupiter sinu kaheteistkümnendas majas ja Saturn sinu neljandas majas. See kombinatsioon tähendab, et sinu oskused ja võimekus pannakse proovile. Ära muutu liiga ekstreemseks, seda siis professionaalsetes, finantsilistes või isiklikes valdkondades. Kellegi lähedase käitumine võib sulle haiget teha, aga oma sarmi ja intelligentsusega keerad sa selle kokkuvõttes enda kasuks. Asja võtmeks on keskenduda ja jääda endale kindlaks.

Neitsi – aasta algab sellega, et tõusev kuusõlm Rähu jääb sinu sünnikaardi üheteistkümnendasse majja ja see võib tähendada, et sellel perioodil võivad sind kimbutada mõned väiksemad tervisehädad. Aga kõik see saab rohkem kui kompenseeritud õnnelike aegadega, mida armuelu sulle pakub, arvestada võib ka abielu ja lastega. Teine poolaasta pakub sulle mitmeid võimalusi ennast tööalaselt tõestada. Kulud on aga kasvamas.

Kaalud – sina alustad 2015.aastat taasleitud energiaga, loovalt ja innukalt. See tähendab, et peagi võid sa leida tööalast tunnustust. Ka tervise poolelt ei ole sul mitte mingeid probleeme. Kui sa oled kaalunud võimalusi osta endale uus kodu, auto või mõni muu omand, siis lõpeta asjatud jutud ja hakka selles suunas tegutsema! Isiklikud suhted ei pruugi olla eriti roosilised. Samuti peaksid sa õppima piirama ja haldama enda kulutusi.

Skorpion – See aasta ei paku väga palju väljakutseid töises plaanis. Õpilased on konkurssidel ja ambitsioonikates uuringutes väga edukad, ka finantsiliselt on see väga edukas aasta. Tervis ei pruugi olla kõige parem. Saturni asetsemine sinu sünnikaardi esimeses majas näitab mõningaid erimeelsusi sinu kihlatu või partneriga.

Ambur – esimesel poolaasta tuleb sul arvestada suure rügamisega ja seda ilma erilise tasuta. Sellel aastal on soovitav käsitleda igat olukorda terava mõistuse ja läbimõeldud käitumisega. Ei ole soovitav ette võtta finantsilisi investeeringuid. Sinu pereliikme käitumine võib sulle haiget teha. Kokkuvõttes on kõik need aspektid sinu elus suured stressifaktorid ja võivad mõjutada sinu tervist. Aasta teisel poolel peaks asjad minema rohkem ülesmäge, seega varu kannatust.

Kaljukits – aasta esimene pool on hämmastav ja toob sulle õnnestumisi, rõõmu ja muudab sind rahulolevaks. Sinu intelligents, juhiomadused ja loomingulisus on tööl väga hinnatud ja sa saavutad professionaalselt uued verstapostid. Kasu on näha ka majanduslikult poolelt. Kui sa aga soovid säästa, siis pead investeerima ja kulutama targalt. Enamikel on roosiline ka elu romantiline pool. Kes aga soovivad abielluda, võiks seda teha aasta esimesel poolel.

Veevalaja – 2015. aasta toob sulle segaseid tulemusi. Ühest küljest on sul terav keelekasutus, mis koos mõne teise faktoriga võib suhteid lõhkuda. Suurt muret võib põhjustada armastatu tervis. Ka õiguslikud teemad võivad hakata kohest tähelepanu nõudma. Teisalt aga on sinu tervis täiesti korras ja sind ootavad tööl suurepärased õnnestumised. Hilisemad kuud võivad kaasa tuua ka romantilist heaolu.

Kalad – aasta algab pidulike meeleoludega, sest kodus on õnnestumisi. Töökoormus ja vastutus suurenevad, aga see annab sulle võimaluse näidata oma võimeid ja leida tunnustust. Finantsilised teemad, kui neid käsitleda hoolsalt ja ettevaatlikult, toovad saavutusi. Mõningast tähelepanu võib nõuda aga tervis.

Allikas - minaise.ee

You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate