No Copy

©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Ütle head aega veenilaienditele selle retseptiga!

by - kolmapäev, juuni 21, 2017


Veenilaiendeid diagnoositakse tavaliselt välisel vaatlusel. Enamasti esineb neid jalgadel, ning on tingitud ülekaalust, vähesest liikumisest või pikalt püstijalu seismisest. Veenilaienditel on mitu faasi ning ajapikku nende seisund halveneb.
Varajaste sümptomite ilmingul on hea kasutada tugisukki. Seisundi progresseerumisel võib tekkida valulik põletik, paistetus ja raskustunne jalgades.
Õnneks saad leevendust leida ka tavaliselt toidupoest. Küüslaugul on imeline võime kahandada põletikku ja suurendada verevarustust. Samuti lõhub see toksiine sinu kehas ja aitab neid kergemini organismist väljutada. Selleks, et leevendada valu, mida veenilaiendid põhjustavad, lisa küüslauku oma tavatoitudesse. Samuti võid sa küüslaugu segu otse probleemsele kohale määrida, et saada kiiremaid tulemusi.

Retsept

3 küüslaugu küünt
3/4 tassi apelsinimahla
1 spl oliivõli

Valmistamine:
Esmalt puhasta ja purusta küüslaugu küüned ja aseta nad puhtasse anumasse. Vajalik on, et anumal on kaas olemas, sest sa pead saadud segu raputama.
Järgmisena lisa apelsinimahl.
Viimasena lisa oliivõli. Nüüd sulge anum kaanega ja raputa seda umbes 30 sekundit. Enne kasutamist peab ta 12 tundi seisma.

Kasutamine:
Kui 12 tundi on möödunud rapita segu uuesti umbes 30 sekundit. Eemalda kaas ja kasta kaks sõrme segusse. Määri segu veenilaiendile aeglaste ringjate liigutustega kuni see on täiesti imendunud. Mähi piirkond sooja käterätikusse ja hoia seda umbes 15 minutit. Leevendus peaks olema juba varsti tuntav. Vajadusel võid protsessi korrata.

You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate