©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Suur horoskoop eelolevaks suveks

by - esmaspäev, juuni 19, 2017Aasta alguse rasked energiad ja pingelised ajad on nüüd seljataha jäämas. Aeg on panna oma seljakotid maha, mõtiskleda toimunu üle ning seejärel vastu võtta oma ‘uus mina’. Tarvilik on keskenduda uute mustrite ja võimaluste lubamisele oma ellu. Õige aeg on puhastada oma mõtted ja eesmärgid ning seada uued.

Jäär

Võid tunda suve alguses veidi rõhutust, üksindust või isegi stressi, sest sa pole suutnud veel väljuda täielikult vanadest mustritest ning aheldad ikka veel end mineviku mälestuste külge. Suve keskpaigast hakkab aga energia tase tõusma ning meeleolu paraneb. Nii pääsed välja nurkasurutse tundest ja võtad vastu palju uusi väljakutseid. Paned paika edasised plaanid järgnevaks pooleks aastaks. Tegeled palju planeerimise ja elukorraldamisega.

Sõnn

Sõnnid ei usalda oma tundeid ja otsivad vastuseid edasiseks käitumiseks teistelt. Ülemäärane sõltuvus juhendajast või teiste arvamusest võib viidata, et olete hakanud oma sisetundes kahtlema. Uurige hoolega teiste inimeste tegutsemismotiive, enne kui end seote ja usaldate. Olge ettevaatlik uute tutvustega ja tegelege pigem suheteklaarimisega lähiringis. Ärge leppige vähemaga kui kõige paremaga ja usaldage ennast eelkõige! See on lahendus üles kerkinud probleemidele.

Kaksikud

Naudid head seltskonda ja oled aktiivne suvepuhkuse nautleja. Ette võib tulla mõni pikem reis ja palju uusi tutvusi. Osadel kaksikutel võib tulla kirglik armulugu, mis jätab sügava jälje mälestustesse. Mõnest neist võib kasvada ka tõsine suhe terveks eluks.
Ettevaatust tervisele liiga tegemisega, kui olete liiga hoogsad planeerijad ja ettevõtjad!

Vähk

Vähid võivad kogeda rusutust, sest on endale liiga palju plaane ja ettevõtmisi suveks planeerinud. Võib tunduda nagu iseendaga olemise aega ei jäägi.
Hädavajalik on see aeg võtta ja minna akusid laadima.
Jälgige, et te ei jagaks oma energiad liialdaselt inimestele, kes seda tegelikult hinnata ei oska.

Lõvi

Inspiratsioon ja juhtimine. Lõvide eesmärk on praegu selge ja jõud selle saavutamiseks täiesti olemas. Nii nagu minevik ja olevik voolavad üheskoos, saate ka mineviku kogemustest nüüd jõudu ja tarkust, et oma unistusi ja eesmärke teoks teha. Ideed kannavad vilja, kui olete kannatlik ja loote oma edu ja õnne jaoks viljaka pinnase. Kõik ettevõtmised laabuvad sujuvalt. Tehke plaane ja uued otsused on soositud!

Neitsi

Viivitamine ja pettumus. Eesmärk on haardeulatusest väljas. Töö või haigus takistab plaanide teostumist ja vaimusilmas nähtud paradiis on praegu käest libisemas. Puhkus jäetakse ära või suhe ei teostu. Füüsilisel tasandil võite energiast tühjaks joosta.
On äärmiselt vajalik, et laseksite mineviku haavadel terveneda, ilma neid taas lahti kiskumata. Andke suvele võimalus soojendada oma hinge ning sellest võib saada imeline algus uuele elu perioodile.

Kaalud

Piirangud. Edasiliikumine ebaõnnestub. Tihti just otsustamatuse või negatiivse mõttelaadi tõttu. Mineviku vangi jäänud tunnete või teiste inimeste vajaduste tõttu võib tunduda, et maailm kuivab kokku, mitte ei avardu, et teha ruumi uutele inimestele ja võimalustele. Kui pöörate tähelepanu sellele, mis teid pidurdab, võite oma unistused teoks teha!

Skorpion

Skorpion on väljunud masendusest, mis teda aasta algul rõhus ning on nüüd energiat, ja teotahet täis. Suve algus on talle rohkem hingetõmbe võimaluseks, kuid juba suve keskpaigast hakkab ta taas tegutsema täisvõimsusel.
Uuendused, sära, aktiivsus, romantika ja tervenemine on märksõnad, mis kannavad teid uude ajastusse.

Ambur

Amburil seisab ees mõnus puhkuse periood päikese paiste käes. Tema mõtted ja soovid on suunatud suve nautimisele, kuid seda varjutab hinges valitsevad õhku jäänud ja lahendamata küsimused, mis võivad tekitada frustratsiooni. Parem oleks leida võimalikult kiiresti olukordadele lahendus, et suve pakutud energia laeng ei jääks kasutamata rusuvate tunnete tõttu.
Leidke hetk iseendale ja ärge kahelge oma otsustes ega tunnetes.

Kaljukits

Kaljukits viib läbi suuri muutusi oma elukorralduses, mõtteviisis ja harjumustes. Suvi on tema jaoks suurepärane aeg uuendusteks, värsketeks algusteks, aktiivseks töötamiseks, kuid ka meeldejäävateks elamusteks. Kõik mida kaljukits suvel loob on kauakestev ja püsiv, seetõttu tuleb olla hoolas oma tegudes.

Veevalaja

Kahevahel olek. Tõsised või allasurutud kahtlused südamelähedase suhte, tegutsemisplaani või läbirääkimiste edasises arengus.Teil tuleb jõuda otsusele ilma teiste abita. Kui tunnete end otsekui lõksu püütuna, teadke, et kitsendused võivad olla teie endi kehtestatud. Sõnumid võivad ilmuda unenägudesse, seega olge väga valvas ja kirjutage oma unenägude sümbolid üles. Aeg on võtta elu ohjad enda kätte ning hakata liikuma rahulolu ja õnne suunas!

Kalad

Kaladel valitseb hingeline segadus, mis ei lase veel täielikult edasi liikuda või suve nautima hakata. Nad võivad klammerduda liiga tugevalt suhete, sõprade või olukordade külge, mis takistavad vaid nende endi arengut. Oluline on ära määratleda, mis on need takistavad tegurid, need läbi analüüsida ning seejärel ära lahustada.
Suvi on hea võimalus ammutada jõudu edasiseks ning luua endale uus tulevik.Ennustuse koostas: Maria Katariina Kuusing
Facebook: Igapäevane maagia
E-mail: m.kuusing@gmail.com

You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate