No Copy

©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Kuidas kass näitab välja, et majas on negatiivsust

by - neljapäev, september 28, 2017


Kass on meie planeedi üks kõige salapärasemaid loomi. Iidsed austasid kasse, keskajal kardeti kasse ja meie ajal hakati kasse armastama. Kas me sellepärast suhtume kasside soosse nii, kuna ühes väikeses karvases olendis on maagiat rohkem kui suures maagide ja võlurite kogus?

Kõik teavad, pühadest kassidest Egiptuses ja tai kassidest, kes valvavad templeid paremini valvekoertest. Räägitakse, et kui templisse sisenes inimene halbade mõtetega ei õnnestunud munkadel mitte alati päästa õnnetut, kättemaksuhimuliste kasside eest.

Pole saladus, et kasside sugu kaitseb inimesi mujalt maailmast tulevate jõudude ja astraalsete kehade eest ning seda vaid peavarju ja toidu eest. Kass teeb harva midagi niisama, tasuks jälgida oma kodust lemmikut ja selgub, et ükskõik millise koha ta valib, ükskõik mida ta korda saadab, teeb ta seda kindla, vaid temale teada põhjusel ja eesmärgil.

Millised on märgid, kui kass on avastanud mustade jõudude kohalolu või sissetungi.


Olles tabanud mustade jõudude kohalolu, uurib kass hoolikalt, määrab selle olemuse ja ohu suuruse. Ta võib ettekavatsetult mööduda kodus kindlast kohast või vastupidi pöörata sellele liigset tähelepanu. Kass võib äkitselt häälitseda ja sisiseda oma armastatud peremehe peale, kui ta ise tõi endaga koju negatiivse energia. Kindlasti tuleks siis dušši alla minna ja pesta seljas olnud riided ära. Ning samuti tuleks kontrollida, kas te ei ole koju toonud laenatud asja või kelleltki ebameeldivat kingitust, kes võib teile halba tahta. Kui kass keeldub tavalisest söögist või mängudest, tasuks mõelda, kas majas pole külalist kes on talle vastumeelne või siis uusi asju, mis sattusid koju inimestelt kellel on halb silm. Juhtub, et kass läheb lihtsalt kodust ära. Ühel juhul viib ta niimoodi negatiivse energia endaga kaasa, ja teisalt ei tule ta lihtsalt toime sellega mis kodus elama on asunud. Kui nii on juhtunud, et kass ise lahkus oma elupaigast, tasuks kodus läbi viia põhjalik energia puhastus. Tegelikult valib kass uue kodu ainult temale teataval põhjusel. Tasub pöörata tähelepanu, kuna ja kuidas sattus kass perre. Võimalik, et kedagi kodustest ähvardas oht või siis kodule oli vaja muutust. On ka nii, et kodu on suletud välismaailma eest. Selle elanikud suhtlevad inimestega kuid ei ava oma südameid ja hinge neid ümbritsevatele, siis tuleb koju heasüdamlik kass kes pidevalt nõuab tähelepanu, on rõõmus külaliste üle ja eelistab kärarikkaid mänge. Väga tihti naised, kes on üle elanud rasked lahkuminekud eelistavad soetada endale kassi. See on seotud sellega, et kassid tunnetavad täpselt naiselikku energeetikat, nad annavad neile vajalikku hellust, kuid võivad ka põhjuseta hammustada, kui peremees mõtiskleb oma valusast minevikust. Võib tunduda, kassike tahab tähelepanu ja ta valib, ent peagi selgub, et tema kahejalgne peremees vajab äratust oma mõtetest. Ütlematagi on selge, et kui pöörata tähelepanu oma kassist sõbra imelikule ja ebatavalisele käitumisele, võib hoida ennast suure hulga ebameeldivuste eest ja see pole ammu enam saladus, sest mitte asjata ei hinnanud nii väga iidsed kreeklased, roomlased ja egiptlased neid salapäraseid olendeid, kes lesivad omaniku jalgel või siis padjal.

Aga kas tohib kassiga magada?

Teadlased on tõestanud, et ükskõik kellega magada on kasulik tervisele, seega miks mitte magada kassiga? Tihti ei keelata lemmikutel peremehega ühes voodis magada. Aga mõned neist eiravad täielikult kahejalgsete poolt soetatud kassidele voodikohta andmast. Mõned väidavad, et kass voodis võib ligi meelitada erinevaid probleeme ja haigusi. Lisaks sellele, kassid justkui meelitavad ligi niinimetatud geopaatilise rõhu tsoon, see tähendab maa loomuliku radiatsiooni kohti. Selline kiirgus on ohtlik inimese organismile ja võiv negatiivselt mõjutada aju tegevust, võib esile kutsuda une häired ja sellest tulenevalt psüühika häireid.

Veel üks arvamus räägib, et uni kassiga on kindlasti halb ja hommikul olete väsinud ja apaatne, kuna öö jooksul imeb kass teist välja elu jõu ja energia. Õnneks, leidub palju selle teooria vastaseid. Vihased kassiomanikud tervest maailmast kinnitavad nagu ühest suust, et sellest hetkest alates kui nende ellu tuli kass, ei ole nad kunagi nii hästi välja maganud kui oma nurruva sõbra kõrval.

Nagu tead on kass võimeline peremeest uinutama, eriti siis kui ta lesib tema peal või liibub tema külje alla magades. Imelikul kombel kass soodustab lõõgastumist ja sügava ühtlase une teket.

On tõestatud, et helilained mida tekitavad kasside soo esindajad, mõjuvad positiivselt inimese emotsionaalsele ja psühholoogilisele seisundile. Nurrumine rahustab ja lõdvestab aga samuti võitleb efektiivselt oma peremehe unetusega. Psühholoogid soovitavad suhelda kassidega neil, kes kannatavad neurooside ja depressioonide all. Kassi eest hoolitsemine. Mängud ja uni parandavad meeleolu, normaliseerivad vererõhku, aktiveerivad aju tööd.

Igal juhul määrab iga üks ise kuidas nad suhtuvad oma neljajalgsesse sõpra. Kuigi mõnikord käib võitlus kas soetada kassi või mitte, magada temaga või mitte, saadakse vastus mitte inimese poolt vaid hoopis nurruva sõbra poolt.

You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate