©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Selgeltnägija Ilona Kaldre maagilisi õpetusi

by - kolmapäev, detsember 23, 2015


Selgeltnägija Ilona Kaldre teab rääkida, et esimesest advendist kuni 14. jaanuarini on parim aeg maagilisteks rituaalideks ja ka kuidas saada oma küsimustele vastused ning mida tuleb teha, et soovid täituksid.

Soovide täitumine

Mine õhtul ristmikule ja kuulata, millisest suunast mõni heli tuleb; seejärel pööra end sinna suunda ja soovi oma soov. See läheb kindlasti täide!

Küsimustele vastamine

Kui soovid oma küsimusele vastust, võta tikutoos ja aseta kaks tikku kummalegi poole toosi vahele püsti ja pane põlema. Esita oma küsimus. Kui tikud suunduvad põledes teineteise poole, on vastus "jah", kui aga eralduvad, on vastus "ei".

 Energiatest, suhetest, saatusest.
Need kes plaanivad kohtingule minema, või on uue partneri otsingul, siis siin on mõned soovitused igapäevamaagiaks. Naised peaks kandma paarisarvu ehteid.
-Jälgi ehete arvu, mida kannad, kas neid on paaris või paaritu arv. Üks on meeste number ja kaks on naiste number. Kui sul on üks ehe, puuduvad sul mingid mehe omadused ja see annab mehelikkust juurde. Kui lähed näiteks mehega kohtama, on parem panna paarisnumber ehteid, see annab naiselikkust juurde. Vastavalt sellele, mida me tahame kosmosest saada, nii palju ehteid peaks kandma.
 Viis nõuannet õnnelikuna ja tervena püsimiseks.
 Mis need on?
1. Kanna enda eest regulaarselt hoolt
2. Armasta ja hinda ennast
3. Ümbritse end positiivsete emotsioonidega
4. Hellita ennast
5. Hoia oma juuri ehk suhtle esivanematega, see hoiab sind tervena.


Allikad-
Publik
Naistekas


You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate