No Copy

©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Täiskuu(blue moon) on parim aeg teha rituaale raha, armastuse ja edu saavutamiseks.

by - Kolmapäev, juuli 29, 2015


Astronoomias kasutatakse terminit sinine kuu (blue moon) kajastamaks harvaesinevat nähtust, mis ilmneb keskmiselt igal teisel või kolmandal aastal, kui ühes kalendrikuus on näha kahte täiskuud. Erinevates maades ja erinevatel aegadel on seda nähtust ka erinevalt nimetatud. Praegu kasutatakse üldiselt kokkulepitud terminit blue moon, seda aga mitte kuu sinise värvuse tõttu. Täiskuul endal on täiesti tavaline tuhkhall värvus. Nimetus lähtub hoopis inglise keelsest idiomaatilisest väljendist once in a blue moon, mille ekvivalent vene keeles on näiteks после дождичка в четверг ehk siis: haruldane sündmus, haruharva, ehk mitte kunagi.

Eriti haruldane on aga nähtus, kui kuu tõepoolest paistab sinisena. Metsatulekahjud ja vulkaanid paiskavad tuhka ja tahma kõrgele atmosfääri, kus need ühinevad veepiiskadega. Sellised tahmunud vihmapiisad võivad rännata tuhandeid kilomeetreid ümber maakera ning on just õige suurusega hajutamaks kuuvalgust nõnda, et kuu paistabki optilise efekti tõttu sinine. Ajaloost on teada, et 1883. aastal, pärast Krakatau vulkaani purset, näis kuu värvus sinakana üsna pikka aega.

Kuna kohe on käes kõige vägevam aeg, mida meie kalender meile pakub. Seda ei tohiks mingil tingimusel maha magada!
TÄISKUU RITUAALID
Täiskuu ajal viiakse läbi rituaale raha, armastuse ja edu saavutamiseks, aga ka näiteks millegi kasvatamiseks. Sellajal muutub inimene eriti vastuvõtlikuks ja mõjutatavaks ümbritseva keskkonna poolt. Täiskuu perioodil võivad mõtted ja soovid kergesti materialiseeruda, seetõttu ei maksa silmist lasta selle aja võimalusi. Siis olete ise suutelised eriti intensiivselt mõjutama oma elu.
Täiskuurituaalid võivad tuua teile täiendavaid rahalisi vahendeid, soovide täitumise ja samuti lisada teile olulise annuse Kuu energiat, mis sel perioodil on eriti tugevalt esindatud.
Maagias on kõige olulisem õige meelestatus, tugev kontsentratsioon soovitule, sellesse ja kõrgematesse jõududesse.

RITUAAL RAHA SAAMISEKS
Võtke rahakott ja täitke see erinevate rahadega, mis teil kodus on. Ei pea ilmtingimata olema kupüürid. Selles rituaalis loevad ka kõige väiksema väärtusega mündid. Peamine on täita ääreni rahakott.
Kui olete veendunud, et rahakott on täis ja midagi enam ei mahu, asetage see aknalauale ja lausuge: „Nii nagu Kuu on täis, nii on täis ka minu rahakott“. Rahakott peab aknalaual olema terve öö. Järgmisel hommikul ärge kulutage rahakotist sentigi.

RITUAAL ARMASTUSE LIGIMEELITAMISEKS
Kui tahate parandada ükskõik, millist olukorda oma elus, kas ligi tõmmata armastust või armastatud iniese tähelepanu, võtke täiskuuööl kaks küünalt. Süüdake need ja asetage nii tihedalt üksteise kõrvale kui suudate. Üks pühendage endale, teine oma armastatud inimesele (kui seda inimest teie elus veel ei ole, siis sellele, keda ootate oma ellu, umbisikuliselt). Sõnastage oma soov, mis on seotud teie armastuse probleemidega jälgides ise üksisilmi küünalde leeki. Kirjutage probleem paberilehele, tõmmake see täpselt pooleks. Üks pool põletage oma küünlal, teine pool oma kallima küünlal.

RITUAAL SOOVIDE TÄITMISEKS
Täiskuu ajal on suurepärane aeg tõita oma soove maagiliselt. Selleks ei ole isegi vaja mingit erilist rituaali läbi viia. Lihtsalt enne uinumist kujutlege väga selgelt ette tulemust, mida soovite saavutada, milleni jõuda. Püüdke olla hästi kindel, täpne ja teadlik, proovige tajuda oma emotsioone, mis teil tekivad, kui teie soov on täitunud. Katsuge nende mõtetega ka uinuda. Täiskuu ajal materialiseeruvad mõtted erilise kiiruse ja täpsusega.

NB!Ärge unustage, et täiskuu rituaalides sõltub kõik ainult teist enestest  ja teie kontsentratsioonist, soovidest ja õigest meeleseisundust. Soovin edu!

Järgmine kord, näeb Blue Moon /Sinist kuud
21 Mai, 2016
18 Mai, 2019
22 August, 2021
19 August, 2024

Kasutatud materjale -
timeanddate.com
Allikas
timeanddate.com/calendar/moonphases.
kultuur.postimees.ee

You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate