©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Kas sul on käejoon "Kaitseingli puudutus"?

by - laupäev, märts 04, 2017Kaitseingli joont käel peetakse väga heaks märgiks, see on kaitse kõrgemalt poolt, õigemini eriline kaitse oma kaitseinglilt.

Kui te leiate selle oma käelt, pea meeles, et sa oled õnnelik ja rõõmus, sest teie ingel kaitseb teid hädadest ja muredest.

Peamine kaitseingli joone tähendus – on võime täiendada eluks vajalikke energiavarusid. Peale selle on see kõrgemate jõudude positiivse mõju sümboliks. Kui inimese käel on see märk, siis on ta kaitstud energiavampiiride mõju eest. Selle joone teiseks ilminguks on – võimas intuitsioon, inimesele on otseses mõttes antud võime okultismi osas.

Kui kaitseingel kulgeb paralleelselt elujoonega peaaegu kogu pikkuses, see tähendab, et inimene on kaitstud kogu oma elu.

Kui sinu elujoon joon on lühike, väga nõrk või täielikult rebenenud. Selline joon tähendab vaesust, haigusi, häda ja õnnetusi. Aga kui selle kõrvalt jookseb ka kaitseingli joon, siis hädad lähevad justkui inimesest mööda.
Kui kaitseingli joon on paremal käel, siis tähendab see, et isik on saanud kaitse, tänu oma teenetele.  Kõrgemad jõud kinkisid tugeva kaitse tänu heategude eest või kannatuste eest minevikus.
Kui see joon asub vasakul käel, on hoitud juba sünnist saadik ja kandub edasi põlvest-põlve.

 Kui inimene pühendab ennast vaimsele tegevusele siis võib ilmselt see anne väljenduda. Võime energiat ära kasutada ja uuesti täita vähenenud tagavarasid lubab inimestel kellel on Marsi  ehk kaitseingli märk käel, pühendada oma elu ekstreemspordialadele, turismile ja teistele suurt füüsilist koormust nõudvatele tegevustele. 
Saades teada, et kaitseingli abi on käepärast, tuleks rohkem tähelepanu pöörata oma sisetundele, et mitte tegutseda vastupidiselt oma intuitsioonile. Ainult inimesed kes on valmis kuuletuma ja jälgima kõrgemalt poolt antud märke, võivad täielikult kasutada kõrgemat abi.
Lisaks on sellel joonel ka edu märk. Traditsiooniline hiromantia annab sellele joonele peopesal võime ennustada edu. Tõepoolest, nendel inimestel kellel on kaitseingli märk, saavutavad edu üsna lihtsalt. Neid saadab õnn äris, rahas kui ka armastuses. Nendel inimestel on palju sõpru ja palju häid tuttavaid, nad ei ole kunagi üksinduses.

Ametlikult märgivad spetsialistid, et isikutel kellel on Marsi märk, on organismi eriline seisukord. Neil on väga hea ainevahetus, hea maksa töö, aga nõrgaks kohaks on pühendumine halbadele harjumustele, millega inimene ise kahjustab oma organismi.

Peamine käel oleva Marsi märgi tähendus – on kaitse elu selles osas, mis on märgistatud selle joonega. Kuna selline märk on harva liiga pikk, on vaja olla tähelepanelik saatuse märkide suhtes, et mitte käest lasta momenti mil kõrgemad jõud õnnistavad teid.
   

You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate