©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Selgeltnägija märk teie labakäel. Vaata kas sinul on!

by - neljapäev, märts 23, 2017


 Selgeltnägija võimed on igal inimesel. Seda tõestavad erilised märgid kätel. Igaüks neist peidab endas erilist annet, on see selgeltnägemine, anne okultismile või ravitsemile. Selgeltnägemise anne nagu iga teinegi vajab arendamist. Ainult siis võib see täielikul määral avalduda. Kuid 28 aastani tuleks õppida kogenenud juhendaja või õpetaja käe all. Vastasel juhul võite endale kaela tõmmata hulgaliselt probleeme nagu totaalne mittevedamine või kroonilise haiguse. Küpses eas pole iseseisvaks tööks enesega mingeid takistusi. Teatud märgid käel aitavad teil paremini aru saada milline suund valida.


1. Rist nimetissõrme ülemisel osal näitab kalduvust selgeltnägemisele. Kuid kõige tihedamini
avaldub see anna peale tõsist stressi nagu tõsine õnnetus või lähedaste surm. Selle märgi omanikud võivad mingitel hetkedel näha pilte tulevastest sündmustest. Kõige parem on seda võimet kasutada tegeledes jutlustamisega, kuna „rist” näitab ka häid suhteid kirikuga.

2.  Kolmnurk keskmise sõrme keskmisel osal ilmub kui te tegelete okultismiga. See märk räägib kõrgest tundlikkusest peenete energiate osas.

3. Vertikaalseid jooni sõrmede alumises osas võib kohata nende inimeste kätel kes omavad erilist magneetilisust ja karismat. Näiteks juhtidel kes on kõrgelt hinnatud. Nad on võimelised endale ümbritsevate tähelepanu tõmbama. See märk ilmub tavaliselt peale aastaid kestnud tööd iseendaga. Samuti näitab see kõrget professionaalsust ükskõik millisel tegevusalal.

4. Ainult kolme joont Merkuuri kühmul nimetatakse Samaarlaseks. See ilmub juba lapsepõlves ja näitab ravitsemis võimet. Iidsetel aegadel suunati selliste joontega inimesed õpilasteks arstide juurde.  Üldjuhul samaarlase märgi kandjaid armastavad väga loomad ja lapsed. Kui teil on see märk ja te olete meditsiinist üsna kaugel ärge heitke meelt, kunagi pole liiga hilja hakata tegelema energeetiliste tehnikatega – näiteks Reiki, aga ka   ravivate puudutustega, „elu” praktiseerimisega jne.

 5. Veenuse kühmul olevat saareke on inimestel kellel on eelsoodumus selgeltnägemisele ja neil on ka tugev intuitsioon. Kuid sellised võimed ei pruugi tavalises olekus avalduda. Enamasti hakkab inimene tulevikku ette nägema langedes transsi, näiteks läbi tugeva emotsionaalse üleelamise tõttu.

6. Valge maagi joon (jupiteri joon). See on meistri märk. See räägib suurepärasest võimest aidata teisi läbi sõnade, mõtete ja tegude. Seda joont kohtab tavaliselt psühholoogide, vaimsete meistrite ja joogide kätel. Need inimesed on saavutanud sügava eneseteostuse. Tihti omavad „valge maagi joone” kandjad telepaatia, selgeltnägemise võimeid.

7. Musta maagi joon. Selle joone kandjaid nimetatakse „halva silmaga” inimesteks. Kõige parem on nende teele mitte sattuda ja nendega ei tohiks konflikti sattuda. Neil on suur negatiivse jõu potentsiaal, ent enamasti ei oska nad seda kasutada. Kui te leidsite selle märgi endalt, siis pidage meeles: te peate eriti tähelepanelikult oma mõtteid, sõnu ja tegusid jälgima, kuna iga väljapoole suunatud mõte tuleb varem või hiljem tagasi.

8. Eraldi seisvat risti peopesa keskosal nimetatakse püha Andrease ristiks ja see näitab, et inimese mõistus ja emotsioonid (parem ja vasak ajupoolkera) on täielikus harmoonias. Sellised inimesed erinevad täieliku rahu poolest. Nad on pidevalt meditatiivses seisundis. Ja mis on eriti väärtuslik, neile on omane igas olukorras võtta vastu väga õigeid otsuseid.


9.  Jupiteri kühmul olev ruut, ehk siis õpetaja ruut – on tõendus kaasasündinud oraatorlikest võimetest. Sellised inimesed oskavad imeliselt edasi anda informatsiooni. Nad erinevad teistest tugeva veenmis oskusega. Aga kui ruudus on näha ka rist, siis võib seda tõlgendada nagi kaitse märki, kaitseingli kohalolu elus.

10. Izise joon. Merkuuri kühmult Kuu kühmu vahel kulgevat kaarjat joont omavatele inimestele ilmutavad tihti prohvetlikud unenäod. Nad näevad alati tulevikku ette. Aga kui joonel on ka saareke, siis see tähendab et inimene on võimeline lugema võõraid mõtteid.

11. Kahekordne elujoon. Ekstrasensoorikas nimetatakse seda kaitseingli jooneks. Need inimesed omavad märkimisväärset
energiat, võrreldes teistega veab nende elus rohkem.

12. Radiaalne silmus ükskõik millisel sõrmel. Seda nimetatakse tihti „skänneri” märgiks. Selle
erinevuse kandjad on võimelised tabama ümbritsevate emotsionaalset seisundit ja seda ka üle võtma. Nad on tihti „võõral lainel” ja sageli satuvad mitte „enese” situatsioonidesse. Neid on lihtne veenda ükskõik milles ja samuti seda ka ära kasutada. Seepärast, kui te leidsite radiaalse silmuse oma käelt siis inimestega suheldes püüdke jälgida kus on teie mõtted ja kus kellegi teise.

 13. Kuu kühmu alumises osas olev ring. See märk väljendab  selgeltnägemise võimet. Selle omanikud võivad oma peas kuulda võõraid hääli ja vaadata pilte seesmise nägemise ekraanil. Tihti muutuvad sellised nägemused reaalsuseks.

You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate