©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Õuna test- valige õun, mida tahaksite ära süüa

by - neljapäev, märts 09, 2017


VALIGE SEE ÕUN MILLE TE ÄRA SÖÖKSITE JA 
SAAGE ENDA KOHTA MIDAGI HUVITAVAT TEADA.

See millise puuvilja te valite, näitab millisena te end näete, see võib rääkida teie sisemistest arheotüüpidest.
Mida teist saavad rääkida õunad? Ja – ja! Ärge imestage – just teist ja just õunad. See millise puuvilja te valite näitab millisena te end näete ja paljastab teie sisemised arheotüübid. Õun on sama vana kui maailm ja isegi piiblis oli see hea ja kurja puuks.
 Nii et kas olete valmis?

ÕUN nr.1
 
Te olete otsekohene ja aus inimene. Te ei püüa mitte kunagi tõde väänata, ükskõik milline see ka ei oleks. Tagamõtteid ja salajasi soove teil ei ole. Te ei karda endaks jääda, te ei pane endale ette maski ja võib-olla selles seisnebki teie imeline oskus üle elada tõuse ja mõõnu.
Te olete õnnelik pisiasjades ja mitte millegi pärast liialt ei muretse. Suuremat rõõmu valmistab teile lihtne õun, mille te just nüüd ise puult noppisite.

ÕUN nr.2
 
Teil on mänguline iseloom, olete täis energiat. Igavus – see on teie surmavaenlane ja seepärast polegi elu teil igav, see on täis takistusi ja seiklusi. Neid otsida – on teie kreedo. Muide kõikvõimalikud seikluslood leiavad teid ise üles ja seda ilma ette ütlemata. Kõik mis originaalne ja täis mälestusi toob teile elurõõmu. Teie õun – on kindlasti karamelline mille peale on riputatud šokolaadi ja pähklipuru.

ÕUN nr.3
 
Te olete huvitav inimene. Nii arvavad teist teid ümbritsevad inimesed. Kuid ise te arvate teisiti. Teile on omane optimism, kujutlusvõime ja ilumeel. Ja see inspireerib inimesi. Kõik mis toimub teie elus on ümbritsevate jaoks väga huvi pakkuv. Te olete veenev ja isegi siis kui te ei proovi kedagi veenda. Kõige maitsvamaks teile on hea tükk kodus küpsetatud õunapirukat, just sellisest millest jääb suhu soe ja magus järelmaitse.

ÕUN nr.4
 
Teie võtmesõna on – töökindlus. Nagu soomustatud Rolls – Royce või nagu kalju, mida võib usaldada. Teil on haruldane oskus mõtteid, tundeid ja tegusid tasakaalustada. Te olete vaoshoitud ent vahel see vaoshoitus piirdub häbelikkusega. Te kuulate rohkem, kui räägite ja teid rahuldab see täielikult. Te olete niivõrd ustav ja õiglane ning teiega võib tõesti läbi minna nii tulest kui veest. Mis on teie delikatess? Tassike kuuma õuna punšši – rahulik, heasüdamlik, mugav ja mitte kiirustav.

ÕUN nr.5
 
Rõõm! Teid nähes  tekib just niisugune tunne. Te olete täis elujõudu ja teile ei ole vaja adrenaliini. Elu on hea – ja selle ongi kogu võlu. Te hindate iga päeva maitseid, vaateid, hääli ja lõhnu. Isegi rutiin  on teie jaoks suurepärane ja ebatavaline. Te ise teete end selliseks.

ÕUN nr.6
 
Te olete vaimukas ja läbinägelik. Teil on elav mõistus ja kiire reaktsioon. Te langetate otsuseid käigu pealt. Isegi kui te loomu poolest ei ole liiga jutukas, olete ta vajadusel vägagi jutukas ja elurõõmus. Te olete naljakas ja intellektuaalne samal ajal, mis teeb teist seltskonna hinge. Kuid selleks ei kipu te  oma vabal tahtel. Te lihtsalt oskate inimesi lõbustada ja ei midagi rohkem. Kus on siis teie nõrkus? Hea pokaal õunaveini koos juustuga.

You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate