No Copy

©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

RAVIVKREEM OSTEOKONDROOSI VASTU

by - kolmapäev, oktoober 09, 2019Kaela osteokondroos allub väga raskelt ravile. Selle haiguse all kannatab umbes 90% maailma elanikkonnast. Kaela osteokondroos võib tekkida väga lihtsalt – piisab ka järsust peapöördest. Me esiti ei oska seda liigutust isegi seostada peavalude, unetuse, väsimuse ja ärrituvusega. Unustatakse, et lülisambaga kõrvuti kulgevad arterid, mis toidavad aju. Kaela osteokondroosi puhul kannatavad kõik peaaju alad, mis vastutavad inimese emotsioonide eest. Siit võib tuleneda ka ägedus, riiakus, unetus…

Esimesed tundemärgid


Kaela osteokondroos tekib suuremas osas 40-ndatesse aastatesse jõudnud inimestel, paraku järjest sagedamini ka noorematel. Et kindlaks teha, ega esimene kelluke juba helisenud pole, leidke vastused järgnevatele küsimustele.

- Kas kaelavalu annab tunda varahommikul? Kas mitte see ei ärata üles?
- Kui valu esineb, kas see suureneb siis igasuguste liigutuste puhul?
- Kas pea tahapoole kallutamine kutsub esile valuaistingu?
- Kas pead 90º all pöörata on juba raske?
- Kas on olnud pea või kaela traumasid?
- Kas on ehk pea liikumine/keeramine piiratud? Kas liigutades on tunda ka krudinat?
- Kas esineb valusid, pisteid, tuimust ning nõrkust kätes?
- Kas õlad valutavad?
- Kas esineb peavalusid või peapööritust?

Kui enamikule küsimustest kõlab vastus “jah”, siis on põhjust arsti juurde kontrolli pöörduda ja ravi alustada.

Haiguse peamised põhjused


  • Selle haiguse ilmnemise peamine põhjus on selgroo ebaühtlaselt jaotunud koormus (koti kandmine, rasvumine, raskuste tõstmine, rasedus).
  • Samuti võib põhjus olla pika istungi või vales asendis lamades (ebaühtlane puhkepind, istuv eluviis, vigastuse tagajärjed).
  • Haiguse põhjuseks võib olla ka lamedad jalad.
  • Seal on koht, kus saab haigestuda kaasasündinud eelsoodumus.
  • Ebapiisav ja ebatervislik toit.
  • Ülekantud vigastused on haiguse põhjuseks.
  • Haiguse esinemise eest võivad vastutada ka sagedased pinged ja ülepinge.
Pakun teile proovimiseks väga huvitavat retsepti. Peale selle proovimist ei tunne te aastaid valu!

SOOL JA ÕLI OSTEOKONDROOSI VASTU


Valmistame ravivat massaaži massi: vaja läheb rafineerimata toiduõli ( lõhnaga) ja peenikest soola (võib võtta meresoola).
Valmistage ravim terve kuuri jaoks:
10spl soola valada üle 20spl õliga, kõik omavahel hästi läbi segada, et ei jääks tükke. Mõne päeva pärast saate valge segu, mis koosneb väikestest soola ja õli osakestest. Iga päev on vaja määrida neid kaela piirkondi, kus teil valutab, sealjuures energiliselt masseerides. Algul – 2 – 3 minutit ning iga päevaga lisage veel 2 – 3 minutit, viies lõpuks aja kahekümne minutini. Peale massaaži lõppu, puhastage masseritud kaela piirkond niiske sooja pehme rätiga. Peale 8 - 10 protseduuri tunnete seisundi muutust peale selle paraneb teil nägemine. Nahk sellise soola massaaži juures natuke hõõrdub, kuid peagi peale massaaži kuuri lõppedes tasapisi taastub. Ravi protsessi käigus kiireneb ainevahetus, toimub šlakkidest vabanemine, mis võivad tekitada nõrkust, unisust, pearinglust. Kuid see ei ole alati nii. Reeglina see toimib ilma kõrval toimeta.


You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate