©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Horoskoop – sinu tähtkuju talismanid.

by - laupäev, märts 28, 2015


Kuidas valida enda ehetele sobivat kivi, kui see ehe saab olema sinu talisman? Uuri selle kohta lähemalt!

JÄÄR

Jäära traditsiooniline kivi on punane jaspis, mis on seotud Marsiga. Jaspis aitab tagada harmoonilise füüsilise aktiivsuse, vähendab kuumust ja süvendab lõhnataju.
Veel on Jäärale sobivaks kiviks heliotroop ehk verekivi – tumeroheline kivi punaka varjundiga, mis kaitseb vara ning leevendab viha ja kurbust.
Samuti toob Jäärale õnne teemant ning annab omanikule tervisliku ja pika elu. Õnne ja armastust toob ka rubiin.
Talismani tuleks kanda vasaku käe ümber või kaelas ning see peaks olema otseses kontaktis nahaga.

SÕNN

Sõnni kiviks peetakse ühte kauneimat kivi safiiri. Selle kivi särav, tumesinine toon kannab endas Sõnni juhtplaneedi Veenuse vibratsiooni. Safiiril on ka väga laialdane raviv mõju – see tugevdab mälu ning ravib kurvameelsust. Samuti on Sõnni kiviks türkiis. See kivi väljendab individuaalset stiili, ulatab abikäe armastuses, lõpetab tülid ja toob jõukust. Hõbedaga kantav türkiis teravdab eesmärke ja aitab jõuda unistusteni.
Oluline kivi on ka malahhiit, mis aitab harmoniseerida personaalseid ja intiimseid suhteid.

KAKSIKUD


Kaksikute talismanikivid on juhtplaneet Merkuurile vastavalt rohelised – emerald, krüsopraas, sillerdava struktuuriga ahhaat ja must kvarts. Roheline toon aktiviseerib tunnetusvõimet, füüsilist liikumist ja aitab kiiremini kohaneda erinevate olukordadega.
Vasakus käes kantav ahhaat aitab üle saada ärritusest ja näha selgemat sihti. Ahhaat ei anna omanikule mitte ainult jõudu vaid ka väljendusoskust.
Krüsopraas, mida kantakse koos kullaga, kaitseb ebaausate tehingute ja materiaalse kahju eest.
Kaksikute kivid ei ole soovitatavad jäiga karakteriga inimestele, samuti Amburi ja Kaljukitse tähtkujus sündinud inimestele.

VÄHK

Vähi talismaniks on pärlid, mis talletavad endas Kuu jõu. Pärsias olid pärlid tagasihoidlikkuse tunnuseks.
Tänapäeval aitavad pärlid säilitada emotsionaalset tasakaalu. Seda kivi ei soovitata emotsioonitutele, agressiivsetele ja üleolevatele inimestele. Edukalt võivad pärleid talismanidena kanda ka Kalad ja Skorpionid.
Smaragd aga aitab Vähkidel julgemalt tulevikule vastu minna ja masendusest võitu saada.
Kuukivist leiab abi armuafäärides, samuti soodustab see mõistmist ja mõistlikke otsuseid. Kuukivi kingib kandjale ka kõneosavuse ja usu.

LÕVI

Lõvi talismanikivid on oma värvi saanud tähtkuju valitsejalt Päikeselt – need on kollased, oranžid ja kuldsed juveelikivid – merevaik, kuldne topaas, krüsoliit, aventuriin ja ka rubiin.
Merevaik on tuntud oma raviomadustega.
Kullaga kantav krüsoliit tugevdab omaniku vaimset jõudu ja aitab valmistuda tulevikuks. Krüsoliidiga sõrmuseid kannavad sageli ka astroloogid ja ennustajad. Need kivid annavad kehale ja vaimule tugevust, puhastavad aurat ja tugevdavad südametööd – Lõvid on tähtkujudest kõige haavatavamate kehadega.
Lõvi kivid on sobilikud ka Jääradele ja Amburitele, aga ei ole soovitatavad inimestele, kes on tahtejõuetud, passiivsed ja mõtlikud.

NEITSI

Neitsi tähtkuju juhtplaneediks on Merkuur. Neitsi puhul aga kajastuvad hoopis teised Merkuuri mõjud, kui Kaksikutel. Nimelt on Neitside talismanikivideks karneool, tsitriin, nefriit ja mäekristall. Need mineraalid aitavad puhastada aurat, suunata kriitika õigesse kanalisse, samuti mõjutavad sooletiku tööd.
Karneool paneb naha särama, kaitseb halba soovivate inimeste vastu, aitab hoida saladusi ja lahendada tülisid.
Need kivid omavad suurt jõudu ja seetõttu tuleks neid kanda koos hõbeda ja plaatinaga, aga mitte kullaga.
Neitsi kivid ei ole sobilikud Lõvile, Amburile ja Kaladele.

KAALUD

Roheline kivi nefriit mõjutab Kaalude neerude ja sekretoorsete süsteemide tööd. Samuti toob see kivi edu õnnemängudes ja aitab hoida truudust kallimale.
Teised talismanikivid on Veenuse mõjutusel roosad – näiteks roosakas kvarts, roosa kaltsedon ja lilla ametüst.
Kaalude kivid ei ole sobivad inimestele, kelle elu juhivad loogilised põhjused ja järeldused, mitte tunded ja emotsioonid. Hästi sobivad need kivid aga näiteks Jääradele – aitavad leevendada agressiivsust ja lisada Marsi mõjudele harmooniat.

SKORPION

Skorpioni puhul avaldavad samaaegselt mõju Marss ja Pluuto, seega on sellel tähtkujul teiseks nimeks justkui “Põlev jää”. Skorpioni kivide ülesanne on see võimas jõud äratada ja õigesse kanalisse juhtida.
Akvamariin, hematiit, türkiis ja sardoonüks, kollane topaas, oranž safiir ja graniit on Skorpioni märgiga sobivad kivid.
Akvamariin on õnneliku abielu, vastastikkuse armastuse ja austuse amulett. Graniit aga on kuumade tunnete, armastuse ja sõpruse sümbol.
Skorpion peaks hoiduma Vähi ja Kalade kividest.

AMBUR

Amburi kivid hoiavad endas Jupiteri energiat ja on sobivad ka Kaladele. Need on tumelilla ametüst, türkiis, kollane topaas, oranž spinell, türkiis, sardoonüks, ja amasoniit. Need kivid aitavad hoida vererõhu madalamal, ravivad maksahaiguseid ja aitavad tasakaalututel inimestel taas eesmärke näha. Need kivid ei ole soovitatavad Kaksikutele ja Neitsile.

KALJUKITS

Kaljukitse peamisteks võtmesõnadeks on tugev iseloom, sihipärasus ja ambitsioonid. Seda tähtkuju iseloomustavad külma ja kättesaamatu Saturniga seotud kivid. Nendeks on näiteks obsidiaan, suitsune kvarts, pruunsüsi, samuti mäekristall ja teemant.
Suitsune kvarts annab võimu teiste inimeste üle, puhastab mõtteid ja võimaldab erinevatesse plaanidesse sattuda.
Hõbedaga kantud oonüks aga aitab elavdada unistusi ja leevendada depressiooni.

VEEVALAJA

Veevalaja kivideks on graniit, labradoriit, tsirkoon ja triipudega oonüks. Need kivid salvestavad endas Uraani energiat, stimuleerivad intellektuaalsust, parandavad mälu, kasvatavad leidlikust ja soovi omandada uusi teadmisi. Need mineraalid aitavad eripäraseid otsuseid armastavatel Veevalajatel luua individuaalset stiili. Nimetatud kividest kaunistused tekitavad hea tuju, toovad rõõmsad mõtted ja aitavad hoiduda reisimuredest.
Need kivid ei ole soovitatavad neile, kes hindavad oma elus korrektsust ja prognoositavust.

KALAD

Kalade talismanikivid on ametüst, aleksandriit ja ka orgaanilise päritoluga mineraalid – pärlid, pärlmutter, türkiis ja korallid. Nende kividega on seotud Kalade juhtplaneedi Neptuuni rahu sooviv energia.
Ametüst ja aleksandriit aitavad leida otsekohesust, meelerahu ja eemale hoida alkoholist. Pärlid aga näitavad Kalade vaimset tundlikkust. Need kivid lisavad silmadesse sära, aitavad hoiduda kannatustest ja annavad võimaluse tulevikuootusteks.
Kalade kivid on vastunäidustatud tule tähtkujudele ja inimestele, kes peavad tegema aktiivset ajutööd.

Allikas

You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate