No Copy

©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Peeglike, peeglike seina peal ehk peeglimaagia.

by - reede, märts 27, 2015
Peegli leiutamisest alates on arvatud, et see ei peegelda mitte ainult inimese nägu ja keha, vaid salvestab selle. Kui see teooria paika peab, peitub selles võti nii mõnelegi imele, mis on seotud peegliga. Ja neid pole mitte vähe.


Venemaal peeti peeglit veel 17. sajandi lõpul ohtlikuks leluks, saatana tööriistaks. 1666. aastal kehtestas oikumeeniline kirikukogu seaduse, mis keelas vaimulikel peegleid oma majja toomast.

Arvati, et selle kaudu võib langeda kaetamise ohvriks, kui sinna on kellegi kuri pilk salvestatud. Aga sama hästi saada ka ise oma lähedaste kaetajaks - vaatad pahas tujus, kellegi peale solvunult peeglisse, ja ongi häda käes, kui too ise peeglisse vaatab.

Maagid ja ekstrasensid ei armasta peegleid. Nad teavad, et igasse inimesse, olgu kuitahes heatahtlikku ja ohvrimeelsesse, koguneb ajapikku negatiivset energiat. Peeglisse vaadates talletame me sinna omamiinusmärgiga bioenergeetilised impulsid. Ajajooksul saame nende mõju sealt tagasi kontsentreeritud kujul, ja vananeme tänu sellele kiiremini. Sellepärast ei maksaks ühtigi naeruks panna elutargemate soovitust: vaadake peeglisse harvemini! Enese noorendamiseks soovitavad maagid vaadata hoopis noorpõlvefotosid, kujutledes end seejuures n-ö pildi sisse. Sest fotos on tallel meie toonane energeetiline info, mis organismi ergastab ja korrastab.

*Kui oled kodust juba väljunud, aga oled sunnitud mingil põhjusel poolelt teelt tagasi pöörduma, tuleb enne teistkordset väljumist veel korraks peeglisse vaadata.
 *Alla aasta vanust väikelast ei tohi peegli ette viia - see mõjub pärssivalt nii ta arengule kui kasvule. *Kõige halvemaks endeks peetakse toa nii ida- kui läänepool asetseva peegli lõhkumist. Sest koos peegliga puruneb ka selles tallel olnud omaniku energeetilise info matriitsi koopia, mistõttu oma isiksuse ning elu ülesehitamisega tuleks nagu taas otsast alustada.
*Iidsetest aegadest kaeti peeglid kinni, kui majas oli surnu, sest arvati, et vastasel juhul võib ta hing peeglisse kinni jääda. Või löödi lahkunu toas olevad peeglid puruks ning viidi killud kiiresti välja, et hing neist takistamatult teise ilma pääseks.

Peegleid on ka rinnal kantud kaitseks halva silmaja ärasajatamise eest.
Sellelgi taval on oma loogiline selgitus. Kuna peegel peegeldab tagasi ka inimesele kellegi silmadest suunatavat negatiivset energiat, siis on ta nagu kaitsetamm, talisman. Paljudes idamaades peetakse ja rakendatakse peeglit kui kodu turvavahendit - neid tavatsetakse riputada tingimata välisukse kohale ja koguni maja välisseintele. Mõned maagid soovitavad peegleid kummuli põrandale asetada - kaitseks geopatogeensete kiirguste eest.

Mõnedes pärimustes osutatakse peeglile kui energeetilisele vampiirile. Ning ei soovitata paigutada oma koju võõraid peegleid, sest need võivad kaetamist või needust põhjustada. Ikka sellesama pärast, et peegel „mäletab“, ja võib-olla on ta tunnistajaks olnud skandaalidele, tülidele, koguni kuritegu­dele. Kui teil peaks kõdus olema tundmatu päritoluga peegel, on lihtne kontrollida, kas pole tegemist energeetilise vampiiriga. Viimasest õhkub toasoojuses käega tuntavat külma, selle ees kustuvad kirikuküünlad. See tähendab, et niisugune negatiivse bioenergeetikaga laetud peegel tuleb viivitamatult prügimäele viia.

Fen shui hoiatab peegli maagia eest - su kodus valitseva aura suhtes on peeglil tunduvalt olulisem tähtsus. Ja soovitab järgmist:

* Mitte kunagi ära riputa peeglit välisukse vastasseina - see tähendaks, et ta laseb sisse tulla nii kõigel positiivsel kui negatiivsel. Pikkamööda õgib seesugune olukord su kodu kogu positiivse energia ning edu jätab sind lõplikult maha. Kodakondsete vahel tekivad tülid, sigib haigusi, hea õnn jätab sind maha... Sestap soovitus: riputa peegel esiku paremale seinale (sissetulija seisukohalt).

* Olgu tegemist töökabineti, köögi või mõne muu ruumiga, kus veedad enamiku ajast - uks peaks olema pidevalt su vaateväljas. Kui asud (istud) näo või küljega ukse poole, pole peegel ruumis üldse vajalik. Kui su valdav asend on aga, selg ukse poole, paiguta kas või tilluke peegel enese ette seinale või lauale nii, et ust (sisenejaid) näeksid. Vastasel juhul oled pidevas pinges, tunned end alateadlikult ohus - aisting, mis elab meis veel koopaaegadest. Ajapikku laastab see närvisüsteemi.

* Paljudele meist lausa meeldib paigutada peegel toas akna vastas olevale seinale - see lisaks ruumile nagu helgust ning avarust. Seda võib teha, aga teatud ettevaatusega. Kui aknast peegeldub ilus haljasala, loodusvaade, kellegi hoolitsetud kodu - palun väga! Kui peeglist „vaatab“ aga vastu räämas tühermaa, prügikastid, segamini või mahajäetud ehitusplats, siis toimib peegel kui terve, kosutava aura hävitaja.

* Seksi (üle)tähtsustamine tänapäeval asetab erilise rõhu peeglitele magamistoas. Aga just see, või mistahes paik, kus magatakse, nõuab peeglitesse erilist, ülimalt läbimõeldud suhtumist. Raudreegel on järgmine: peegel ei tohi „vaadata“ magavat (seksivat) inimest, st. peegeldada teda voodis olevana. Sest peeglite kaudu imbuvad meie maailma olendid paralleelsetest, efemeersetest maailmadest, kelle tegevus või mõju ei pruugi alati meile mõistetav ja soodne olla. Parimal juhul hakkavad sind vaevama lihtsalt õudusunenäod, mis tähendab, et sa ei puhka küllaldaselt välja, millest omakorda johtuvad kõikvõimalikud probleemid. Halvimal juhul tekivad psüühilised häired - tunned end alateadlikult pideva valve all. Kui sul on peegel, mis mingil põhjusel (perekondlikel, rituaalsetel) peab magamistoas paiknema, siis varusta see kardinatega, mida saab ööseks ette tõmmata.

* Ära vaata peeglisse sagedamini kui hädapärast vaja. Ja ära mitte kunagi nõiu peegliga, kui sul selleks eriteadmisi ega põhjalikku ettevalmistust pole.

You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate