©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Köha ja nohu vastu on hea ravim pipraplaaster!

by - esmaspäev, veebruar 20, 2017 Jalalaba on täis punkte, mille kaudu on võimalik organite tööd tõhustada. Pipraplaastriribad mõjutavad aga tsoonide kaudu kogu hingamiselundkonda ja lisaks teisigi elundeid, mis aitavad kehast välja viia lima ja mürke.
Tallapunktide mõjutamise kaudu saab anda tõhusat abi mitmesuguste kehahädade puhul, taastusravis, kutse- või külmetushaiguste ärahoidmiseks.

Pipraplaaster aitab hästi ravida köha ja nohu!


Nohu
Kasutamine:
Lõika kaks pipraplaastri riba ja pane ümber mõlema jala suure varba! Seal asuvad punktid, mis nohu ravivad! Õige koha leiate, kui kujutate suure varba keskmist, küünest allapoole jäävat lüli ette kella numbrilauana. Katke plaastriga 12 ja 3 vaheline ala.

Köha vastu on hea ravim pipraplaaster!

Kasutamine:
Lõika plaastrist paraja suurusega ribad ja kleebi paremal jalalabal varvastele küljelt-keskelt alates. Õrnale varbavahele mitte. Võid kasutada juba kaheaastasel, väiksematel lastel ära kasuta, kuna neil on väga õrn nahk.. Samuti võid panna ka talla alla. Hoia plaastrit peal 3–8 tundi. Plaastri eemaldamise järel kestab mõju edasi mõnest tunnist mitme päevani.

Kasutajad kiidavad: “Toime väga hea. Sain öösel hingata ja nohu, köha kiired kaduma.”

PS! parimad on rohelise ümbrisega plaastrid.


You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate