©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Näol on rikkuse punktid ehk kas sul on eelsoodumust edukaks saada

by - neljapäev, veebruar 23, 2017


Vana hiina inimkeha uurimise meetodid annavad meile võimaluse heita pilku eelsoodumusele eduka elu ja rikkuse juurde. Hiinlased usuvad, et inimese näol olevate punktide alusel on võimalik määrata, kui õnnelik ta oma elu jooksul saab olema.
Hiinlased kasutavad inimese saatuse määramiseks palju erinevaid meetodeid, sealhulgas ka näo järgi ennustamist. Teatud väliste tunnuste järgi võib määrata inimese võimet edukust saavutada. Füsioloogia võimaldab samuti määrata suhet inimese välimuse ja tema iseloomu vahel, mis on kõrgemalt poolt antud.

Näol olevad rikkuse punktid: kuidas eelsoodumust edukusele kindlaks teha.

Laup.
Laupa peetakse tähtsamaks näol olevaks „yang”  punktiks. See sisaldab endas mehelikku aktiivset algust. Selle vorm räägib ise enda olemusest ja inimese kalduvusest õnnele ja edukusele. Kõige edukamaks peetakse kumera ja ümara kujuga laupa. Kõrge laup räägib sellest, et sellel inimesel on kõrge potentsiaal ja edukus. Hiinlased räägivad, et need inimesed on kõrgemate jõudude kaitse all ja võivad elus hõivata liidri positsiooni, saavutades edu seal kus teised on loobunud. Saatus veab neid inimesi mööda eluteed, mis on täis takistusi, mis tugevdab iseloomu ja annab võimaluse realiseerida täisväärtuslikult märkimisväärset potentsiaali.  Samuti hiina uurimuste kohaselt peaksid sellise lauba omajad hoolitsema oma varanduse eest. Laup tasub hoida avatuna, et selle juurde pääseksid energiavood, ning samuti tuleb laup hoida puhtana, et mitte takistada energia voogude vahetust. Samuti soovitavad idamaised targad eemaldada sünnimärgid, kui need asuvad lauba keskosas ja need on tumeda peaaegu musta värvusega.

Ninajuur.
Seda silmadevahelist kohta nimetatakse ka „Zhen”, see tähendab „ tõeline, õige”. See ala elus edu eest. Seda kohta peab samuti hoidma puhtana, vabastades see koht karvadest, sünnimärkidest, aknest ja teistest naha defektidest. Mida puhtam on ninajuur, seda  tõenäolisema on edu saavutamine. Sünnist alates räägib puhas ninajuur selle omaniku eelsoodumusest võimule ja analüütilise mõtlemise kalduvusest. Nendest inimestest saavad tihti õigluse eest võitlejad ja  kaitsevad oma hoolealuste õigusi, isegi kui nad asuvad kõige kõrgemal juhtkonna astmel.

Nina.
Tal võtab naiseliku kuju „Yin” ja kehastab endas meelerahu. Kui see koht on puhas ja pole reostatud naha defektidega, siis toob selle omanikule õnne ja rikkust. Vead ja sünnimärgid on eluteel olevate takistuste märkideks, ja mida rohkem neid on seda okkalisem on tee eduni. Kui ninaotsas on sünnimärk siis tähendab see ebaõnne elus. See näoosa peab olema proportsionaalne ja loomulik välja nägema. Suur nina, vastavalt legendidele on sümboliks sellele, et inimene saab rikkust ammutada mitmest allikast korraga, seega on ta õnnistatud mitmekülgsusega ja on võimeline realiseerima end mitmel tegevusalal. See viib alati eduni.

Huule ja nina vaheline ala.
Ülemise huule kohal asub koht, mida nimetatakse „Fööniksi pärliks”. See vastutab rikkuse ja edu eest, mille inimene saavutab tänu oma oraatori võimele. Seda korrapärast lohku omav inimene on selgelt ja arusaadavalt oma mõtteid väljendav isiksus, ning annab talle sarmikuse ning mingil määral ka salapärasuse. Edu tuleb nendele inimestele, kes on selle lohukesega õnnistatud mitte ainult läbi suulise tegevuse vaid ka läbi kirjapildi. Õige ja grammatiliselt korrektne mõtete reastamine on oluliseks argumendiks ja aitab saavutada märkimisväärset edu poliitikas, kunstis ja ajakirjanduslikus tegevuses. Mida nähtavam on lohuke huule ja nina vahel seda edukam on inimene oma erialases tegevuses.

Suu.
Inimesed kellel on täidlased ja pehmed huuled on kõrge eelsoodumusega edu saavutamisega. Ent hiinlased usuvad, et isegi kosmeetika abil on võimalik edu saavutada, parandades mõningad vead mis asuvad sellel näo osal. Täidlased ja pehmed huuled on märk alalised edust ja vedamisest. Naistel on selles osas lihtsam, kuna nende poolel on kosmeetika tööstus – Huulepulga ja igasuguste palsamite abil on võimalik lihtsalt korrigeerida huulte kuju. Sellised isikulised manipulatsioonid feng shui praktikas, kui teatud vahendite kasutamisel on võimalik meelitada enda juurde kasulikke energia voogusid.

Lõug.
See on tähenduselt teine punkt peale laupa. Esile ulatuv lõug õige vormiga iseloomustab ebatavalise tahtejõuga isiksust, kellel on suur potentsiaal eesmärkide saavutamisel. See näo iseloomu joon annab võimaluse isikul edu saavutada märkamata sellel teekonnal takistusi ja edukalt vältida kõiki ebameeldivusi. Madalat  lõuga seevastu loetakse kui mitte ebaõnne toojaks siis toob see probleeme teel edu poole. Hiinlased usuvad, et tahtejõuetu ja ebaühtlane lõug ennustab võimalikku varast surma või siis õnnetut vanaduspõlve.

Silmad.
Ilmaasjata ei räägita, et silmad on hinge peegel ja peegeldavad inimese südant. Idamaise õpetuse järgi ei oma silmade kuju mingit tähtsust, ent need peavad olema selged, säravad ja kergelt niisked. Nad väljendavad sisemist elujõudu, seepärast hiinlased pööravad palju tähelepanu just silma muna tervisele, läbides kaasaegseid läbivaatusi, et mitte maha magada tekkivaid probleeme nägemisega. Samuti on väga olulised ka kulmud. Ükskõik mida mood ette ei näe, peaksid need olema kergelt kaardus ja mitte peened. Edu redelil ülespoole ronides on inimesel kellel on liiga õhukesed, kitkutud või siis joonistatud kulmud vastupidiselt naturaalsetele kulmudele edu saavutamine peaaegu võimatu.

Põsed ja põsesarnad.
Edu ja heaolu peamiseks tunnuseks on kergelt esiletulevad põsesarnad ja siledad roosakad põsed. Liigselt kondised kohad räägivad sisemisest vihast ja oskamatusest inimestega läbi saada. Hiinlased usuvad, et põsesarnade kuju, mis rõhutades toob esile näo kauni kuju on kindel märk rikkuse saavutamiseks. Selle kontrollimine on üsna lihtne – kui teil õnnestub näpistada inimest põsesarnast, siis on neil suurepärane kuju ja on võtmeks jõukuse ja tervise suunal. Põsed ei tohiks olla ka liigselt lihavad kuid ka mitte lohus. Lohk ühel või siis mõlemal põsel räägib avatud iseloomust ja headusest.

Kõrvad.
Õige vormiga kõrvade järgi määratletakse tarkuse astet. Korrapärased kõrvad, mis ei loperda eri suundadesse, loetakse tarkuse ja edu märgiks. Lihav kõrvanibu vastutab  samuti heaolu eest ja juhib tähelepanu sellele et inimene ei ole ilma jäetud õnnest. Pikliku kujuga kõrvad annavad märku sellest, et ta on tähelepanelik vestluspartner ja hea nõuandja, kes on võimeline probleeme lahendama. Hiinlaste arvates loetakse edu võtmeks puhtad, mustuseta ja sümmeetrilise kujuga kõrvad. Erinevate kujuga kõrvad on märgiks, et inimene on valelik, lipitseja kes on võimeline reetma ja oma eesmärgi ja isikliku õnne saavutamiseks teiste päid jalge alla tampima.
Keha muutub aja jooksul seepärast hiinlased mitte ainult ei püüa säilitada oma füüsilist vormi, vaid püüavad ka edu meelitada erinevate viisidega. Olge edukad kõigis oma tegemistes ja ärge vanduge alla raskuste ületamisel. 

You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate