©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Põleta loorberilehte oma kodus!

by - esmaspäev, veebruar 06, 2017


Põletage loorberit oma kodus.
 Te küsite miks? Sa oled vastuse saades meeldivalt üllatunud! Seda võtet kasutasid juba ka vanad kreeklased ja roomlased. Kindlasti oled sa teadlik maitsetaimest, nagu LOORBER ja mida leidub igas kodus. Nimelt loorber toob tuppa puhta ja positiivse energia ning võitleb paljude haiguste vastu!
Igas majas on oma lõhn. Keelgi ta lõhnab parfüümi või kohvi järgi, teistel lõhnab see kodus valmistatud toitude või siis ebameeldivalt- suitsu, mustuse või vanade riiete järgi.Kuid on kodusid, kus on lõhn uskumatu värskuse ja puhas. Teil seal väga mugav olla, sest on hea ja kerge hingata, kuna seal ei ole kasutatud kunstliku õhuvärskendajat.

Võib olla, et need inimesed teavad vahendit, nii nagu seda kasutasid ka vanad kreeklased ja roomlased. Nad kasutasid loorberilehti, mitte ainult toiduvalmistamiseks, vaid neid lehti kasutati ruumidest ebameeldivad lõhnade ja niiskuse eemaldamiseks. Selleks, süütasid nad loorberilehed põlema ...
Muide, kui seda protseduuri sageli teha, saate mitte ainult vabaneda lõhnast, vaid ka vältida mõningaid haigusi ja parandada üldist tervist. On tõestatud, et loorberi lõhnal on rahustav mõju kehale.
Loorberilehtedel on võime takistada epilepsiahooge, võidelda stressi, väsimuse ja unetusega. See on tingitud asjaolust, et selles maitseaines sisaldab tsineool ja konkreetsed eeterlikud õlid, mis vabastavad hingamisteed ja seelaseb lõõgastuda kogu kehal.Süüta mõned loorberid sobivas nõus ja mõne aja pärast tunnete meeldivat lõhna, mis täidab kogu ruumi ja lõõgastav mõju saabub juba 10 minuti pärast. 

You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate