©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Vali meelepärane lill ja saa teada oma naiselikkuse saladustest!

by - kolmapäev, veebruar 15, 2017Milline naine ei armastaks lilli? Erinevate värvide seas leidub alati selliseid, mis vallutavad naise südame. Mõnele meeldivad lillekimbud, aga teisele hoopis potililled, ent siiski tõuseb igal naisel tuju, kui tema armastatud mees toob lilli.
Kuid siiski, meie lillede eelistused – ei ole üldse juhuslikud. See valik sõltub meie naiselikkuse iseloomu omaduste olemasolust.Valige endale meelepärane lill ja saa teada oma naiselikkuse saladustest!
Milline lill meeldis teile kõige rohkem? See paljastab teie naiselikkuse saladused!
Tee see lihtne ja maagiline lillede test. Vaid lihtsalt vaadake millised õrnad ja ilusad…Teil on vaja lihtsalt valida see lill, millist te tahaksite kingiks saada!
Aga oma iseloomu kirjeldust lugege allpool. Kui teil tekkis tahtmine valida kaks lille, siis see tähendab seda, et teie iseloom kätkeb endas kahte naiselikkuse energiat.

LILL nr.1
Teie naiselikkus väljendub alati kirkalt ja tõmbab endale tähelepanu. Kus iganes te ka ei oleks – olete te alati jututeemaks ja teid jälgib suur hulk kadedaid pilke. Mehed lihtsad imetlevad teid, aga naised vahel lihtsalt kadestavad. Ent te enamasti ei hooli teiste arvamustest ja pilkudest. Te teate oma hinda ja teid ümbritseb väike hulk teile lähedasi sõpru, kelle arvamus on teile oluline. Teil on raske teisi inimesi usaldada, kuid kui te seda teete siis olete te selle inimese jaoks nõus mägesid liigutama. Ja andku jumal, et keegi ei kuritarvitaks teie usaldust, sel juhul ei andesta te seda iialgi. Te näete ühtviisi hea välja nii seelikus kui ka pükstes, isegi kui te eelistate täidlase värviga huulepulka, siis teie värviks on helepunane.

LILL nr.2
Armas, romantiline, õrn tütarlaps, teie oletegi sellise naise ideaali kehastus kellest unistavad enamus mehi. Te lubate neil enda eest hoolitseda, võtate meelsasti vastu kingitusi ja muid tähelepanu avaldusi. Teie otsene siirus ja soojus võlub paljusid. Naised püüavad teiega sõbraks saada aga mehed tahavad võita teie poolehoidu. Nagu ööliblikad lendavad inimesed teie pehme ja rahuliku valguse poole. Kuid kogu selle pehmuse all varjab ennast karm sisemus. Te teate alati mida te tahate ja saate seda peaaegu alati. Teile sobivad imeliselt kleidid, pluusid, pitsid ja väikesed lillekesed, õrnad pehmed toonid toovad esile teie võlu.

LILL nr.3
Teil on nii palju häid omadusi, mis teeb peamiste valiku keeruliseks. Te olete aus, siiras, tagasihoidlik, oskate rasketel hetkedel end talitseda. Te talute stoilise rahuga elu raskusi ja usk paremasse aitab teil ületada raskemaidki väljakutseid. Sellisega nagu teie unistab abielluda iga mees. Hoolitsetud, oskus hästi süüa teha, kodu hubaseks muuta, truu ja tagasihoidlik … Millest veel võib üks mees unistada? Kuigi millegipärast ei leia te kohe õiget meest, karikakra naised – sageli põletavad end oma esimeste armumistega. Tasub pisut oodata ja kindlasti leidub see keegi, kes hindab neid väga ja püüab neid hoida kogu elu. Nendele naistele on hädavajalik mehelik hoolitsus! Te näete võitjatena välja mustas ja valges, liigne värviderohkus riietes võib viia tähelepanu teilt endilt … Kuid te olete nii ilus!

LILL nr.4
Kõndiv positiivsus, päike, täis energiat – on need sõnad mida te tihti enda kohta kuulete. Nende naeratus on võimeline igaühe südame üles sulatama, isegi kõige külmema mehe oma. Te jumaldate meeste seltskonda, tihti sõbrustate meestega, kuid tihti lõpeb sõprus kuna mehed armuvad teisse. Või siis sõbrustasid teiega kuna algul olid nad teisse armunud. Te võlute mehi, ent harva lasete kedagi endale lähedale. Ütlemine „ mitte keegi ei tea, kuidas nutab öösiti see, kes läheb naerdes läbi elu” – see kehtib teie kohta. Kuid see, kes ikkagi suudab teiega lähedaseks saada saab oma elu parima naise ning lõpliku eluarmastuse. Teile meeldib oma välimusega eksperimenteerida ja õigesti teete! Teile nagu ei kellelegi teisele sobivad kõige uskumatumad ja ekstravagantsemad riided, soengud ja kosmeetika.

LILL nr.5
Tõenäoliselt teadsite juba lapsena oma ilust. Siis kui te olite väike ja ema teiega jalutas, siis kuulis ta tihti võõraste inimeste suust komplimente teie välimuse kohta. Tõenäoliselt oli tema see, kes õpetas teid inimesi hindama mitte nende välimuse vaid sisemiste omaduste järgi. Te tunnete hästi inimesi, te teate mida nad varjavad ning miski ei jää varjatuks teie pilgu eest. Paljud teie sõbrannad tulevad teie juurde nõu küsima nagu psühholoogi juurde. Loomulikult mehed lihtsalt kleepuvad teie külge. Kuid tulevase mehe valite te ise. Kuuenda meele abil leiate te ta üles tuhandete meeste seast. Te olete selline naine, kes oskab kallilt riietuda isegi tagasihoidliku eelarve juures. Teile sobib väga kuld, seda kannate te sagedasti, sest see toob teile edu.

LILL nr.6
Te olete väga ebatavaline naine. Teil on vastuolulised omadused, jää ja tuli … Välise külmuse ja rahulikkuse juures on teil sisemuses raevukalt põletav kirglikkus. Ja see mees, kes suudab selle avastada saab tõeliselt õnnelikuks ja teeb teid ka samuti õnnelikuks. Te armastate vaid üht ja teie kannatlikkust võivad kadestada inglid. Siiski, kui miski on teid keemiseni viinud, aga seda juhtub väga harva, siis lammutate kõik oma teelt. Te olete meeste jaoks ligitõmbav kuid enamasti te ise seda ei tea ja ei kahtlustagi. Asi on selles, et mehed näevad teie välimist külge , kuid ei julge teile läheneda. Teil on väga ilusad silmad, need on lummavad ning tahaks uppuda neisse nagu merre.

You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate