©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Söetablett- abimees paljude hädade vastu!

by - neljapäev, veebruar 02, 2017


 Kõik me teame, et söetabletid on head gaaside ja puhituste leevendamiseks, kuid et neid tablette saab edukalt kasutada paljude teiste probleemide lahendamiseks. Kas teadsid et söetabletil on võime maost paljud mürgid enda sisse imeda.
Siin on täielik nimekiri probleemidest, mida aitab ravida söetablett e.aktiivsüsi.

1. Vahend kõhupuhituse ja gaaside tekkimise vastu.
Gaasid on meil kõigil. Keskmiselt väljutab inimene gaase 14 korda ööpäevas – see on täiesti normaalne. Aga kui teid piinavad kõhupuhitused või valulikud kõhugaasid siis aitab teid aktiivsüsi! Uurimused näitavad, et enne sööki aktiivsöe tarvitamisel vähenevad oluliselt soolte gaase.
 
2. Kolesterooli taseme vähendamine.
Kõrge kolesterooli tase kahekordistab südame ja veresoonkonna haiguse riske. Üks uurimus tõestas, et inimesed, kes kolm korda päevas kuu aja jooksul võtavad 8g aktiivsütt, alaneb „halva” LDL kolesteriini hulk 41%, aga „hea” HDL kolesteriini hulk suurenes 8%! Ja ei mingeid statiine oma kõrvaltoimetega!

3. Tervete neerude säilitamine.
Iga päev puhastavad teie neerud umbes 115 – 140 liitrit verd, tootes lõpuks 1 – 2 liitrit uriini, mis koosneb jääkainetest ja liigsest vedelikust.
Neerud koostöös maksaga kujutavad endast kõige täiuslikumat looduslikku puhastus süsteemi. Kuid toidus olevate suhkru, soola, loomsete valkude, rasvade ja konservantide tarbimine võivad põhjustada haigusi ja neerupuudulikkust. Kuna aktiivsüsi viib kuseteedest välja toksiine, aitab see hoida neere tervena.

4. Kiire ravi toidumürgitusele.
Toidumürgitused on väga levinud – ainuüksi USAs registreeriti 48 miljonit toidumürgituse juhtumit! Üks võimalustest kaitsta end oksendamise, kõhulahtisuse, kõhuvalude ja kaotatud päevade eest, mis on paratamatu raske mürgituse tagajärg, - tuleb võtta aktiivsütt kohe esimeste sümptomite avaldumisel. Aktiivsütt soovitakse mürgistuste korral, kuna neutraliseerib mürgid kiiresti.

5. Pehme naha saladus.
Mustus ja rasv ummistavad poorid näonahal ja vanandavad teie välimust, aga paljud puhastavad vahendid sisaldavad kahjulikku keemiat. Aktiivsüsi sarnaselt magnetile tõmbab pooridest välja mustust ja rasva, jättes naha puhtaks ja pehmeks!

6. Luksuslikud juuksed.
Need samad toksiinid, mustus ja rasv, mis saastavad nahka, rikuvad juukseid andes neile ebameeldiva rasvase välimuse. Aktiivsüsi puhastab juuste karvanääpsusi, andes neile läike ja siidisuse! Erinevalt šampoonidest, mis koosneb ökoloogiliselt kahjulikest ainetest, on aktiivsüsi 100% naturaalne ja ökoloogiliselt puhas vahend.

7. Hammaste valgendamine
Tahate omada Hollywoodi naeratust, ilma kallite valgendavate protseduurideta? Piisab kui puistata hambaharjale aktiivsütt 2 – 3 korda nädalas! Aktiivsüsi puhastab hambaemaili, imedes endasse mikroskoopilisi osakesi, millest moodustub hambakatt.

8. Meeldiv hingeõhk.
Teid segab suust tulev halb hingeõhk! Ka siin tuleb aktiivsüsi teile appi! See pole mitte ainult efektiivne värskendav vahend, vaid ka normaliseerib happe-leelise tasakaalu suuõõnes, mis kaitseb hambaid ja igemeid bakterite ja haiguste eest! Puhastage hambaid aktiivsöega (ärge muretsege see on maitsetu), ja ärgu ehmatagu teid must värv – loputamisega kaob see jäljetult!

9. Enneaegse vananemise vastane profülaktika.
Aktiivsüsi aitab kaasa noorendamisele, mitte ainult sellepärast, et kingib teile noore naha, luksuslikud lokid ja valge naeratuse. On tõestatud, et regulaarne aktiivsöe kasutamine viib organismist välja toksiinid ja jääkained, mis kahjustavad organeid, hävitavad rakke ja kiirendavad keha vananemist. Pole üldse üllatav, et Gwyneth Paltrow armastab rääkida aktiivsöe kasulikkusest!

10. Pohmelli ennetamine.
Lähiajal jõite liigselt? Ilmselt on igaühele tuttav raske olek peale suurt joomingut. Kuid on suurepärane meetod peavalude, iivelduse ja üldise nõrkuse ennetamiseks: enne kui hakkate jooma, võtke sisse aktiivsütt! Kuigi see ei seo alkoholi, vaid seob hästi ja viib paljud kõrvaliste käärivate toimetega ained kehast välja – aga see tähendab seda, et hommikul ärkate värsketena, jõulistena ja elusatena!

11. Seedesüsteemi puhastamine.
Pestitsiidid puu – ja köögiviljades, lihas leiduvad kasvuhormoonid, keemia joogivees – me elame äärmiselt mürgises keskkonnas. Kui kogu see jääkainete hulk ladestub seedesüsteemi, viib see teid haigestumiseni ja teil kaob jõud. Tugeva tervise ja hea enesetunde jaoks on vajalik regulaarselt puhastada seedesüsteemi.

NB!
Kui tahad puhastada organismi,siis 1 tablett 10 kilo kehakaalu kohta.


You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate