©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Lilled räägivad: vaata lillede tähendusi

by - pühapäev, veebruar 12, 2017Tahad kinkida sõbrale või armsamale lilli, aga oled häbelik tunnistama oma tundeid, siis lilled võivad rääkida sinu eest.

 Igal lillel on oma sõnum. Loe, milline tähendus ühel või teisel lillel on!

Valge orhidee - naiselikkus, hea maitse, rõõmus meelerahu.
Nelk- ENSV aegadel ehk veidi põluall olev lill, tähistab tegelikult punane nelk hoopistükkis armastust, uhkust ja imetlust. Valge nelk on süütuse ja puhta imetluse sümbol, kollane nelk tähistab aga pettumust.
Pelargoonid - punane s.o. hüvang, valge toob melerahu.
Gerbera- väljendab rõõmsameelsust.
Magnooliad - lisavad naiselikku ilu, hea maitse, meelerahu.
Liilia- sümboliseerib majesteetlikust, rafineeritud ilu, seda peetakse hingepuhtuse ja süütuse sümboliks.
Roos- on kindel armastuse sümbol. Punane roos tähistab leekivat armastust, iha.Valged roosid on puhtuse ja süütuse sümbol. Kollaseid roose peetakse sõpruse ja hoolimise märgiks, roosad roosid tähistavad imetlust, tänulikkust ning rõõmu. Oranžid  roosiõied pakatavad energilisust ja kirglikkust. 
Rukkililled – ergutavad suhteid
Karikakar - on puhtuse ja süütuse sümbol, annab ka tunnistust siirast armastusest. Need lilled on ideaalne kingitus kellelegi, kes vajab tuge ja julgustust.
Meelespead- Nii nagu lillede nimigi ütleb, sümboliseerivad need väikesed ja õrnad õied mälestusi tõelisest armastusest. Need on magus meenutus lõputust ja tingimusteta armastusest.
Pojengid - Kuigi imelised õied võivad sulatada iga südame. Kuid kes oleks osanud arvata, et tegelikult sümboliseerivad need „viha“?
Samuti tähendavad need majandusliku õitsengut, sotsiaalse staatuse paranemist. Eriti hea on sügavpunased  või siis kollaste äärtega õied.
Nartsissid – heldus, eelarvamustevabadus, võivad olla aga märk ka uuest algusest. (ei tohi olla liiga palju, muidu hajutavad energiat)
Tulbid - sümboliseerivad tõelist armastust. Need kaunitarid on armastusavalduse lilled.
Lootos - head õnne ja puhtust
Krüsanteem- – seda peetakse pika ja õnneliku elu sümboliks-õnn, naer, lõõgastumine, mugav ja mõnus elu. Sümboliseerib truudust, elurõõmu ja optimismi.
Ploomipuu õiteoks - muretut ja õnnelikku elu
Orhidee- perfektsust
Jasmiin – sõprust ja õrnu tundeid

You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate