©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Rosinad ja vesi puhastavad su maksa 2 päevaga!

by - teisipäev, veebruar 14, 2017Isegi arstid on šokeeritud: rosinad ja vesi puhastavad maksa 2 päevaga!

Meie keha vajab igapäevaselt vett. Kui lisada veele ka rosinad, saad sa parima ravimi mis puhastab maksa.
Maks on üks elutähtsamaid organeid meie kehas. Ta ühendab valke ja puhastab meie verd, filtreerides kaks liitrit verd minutis. Kui ohtlikud toksiinid nagu alkohol, ravimid, bakterid, viirused, pestitsiidid või raskemetallid satuvad vereringesse, siis maks reageerib kiirelt, asudes neid neutraliseerima, hävitama, et need erituselundite kaudu kehast väljuda saaksid.
 Maksatsirroosist, hepatiit A, B ja C on kõige ohtlikumad haigused.

Me võime olla haiged, seda ise teadmata.

Maksahaiguste varastes staadiumides tunnevad inimesed end tervetena, neil pole kaebusi või on need kerged (nõrkus, isupuudus, valu või ebamugavustunne paremal pool roidekaare all, iiveldus, alkoholitalumatus) ja seetõttu ei otsi nad abi arsti juurest.
Alles hilisemates staadiumides ilmnevad tüüpilised haiguse sümptomid: kollane nahk ja limaskestad, suurenenud kõht, kõhuvalu, seedehäired. Kehakaal võib langeda, suhu tekkida kibe maitse, tekkida võib kõhu paisumine või isegi liigesvalud.

Kuidas teha rosinajooki, mis puhastab maksa:

Valige selleks hea kvaliteediga mustad rosinad.
Võta pann, vala sinna 3 tassi vett ja lisa juurde üks tass musti rosinad. Keeda rosinaid 2 minutit ja jätta seisma 24 tunniks.
Järgmisel päeval, võta sealt ühe tassi jagu jooki ja joo ära.
Võite juua kas kuumalt, soojalt või külmalt, sõltuvalt sellest, kuidas sulle meeldib. See on lihtne! Juba teisel päeva hakkate tundma mõningaid positiivseid tulemusi. Soovitav on jätkata ravi nädal aega. Lisaks peaksid vähendama rasvhapete tarbimist ja vältima alkoholi joomist selle raviprotsessi ajal.

You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate