©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Joonista kehale joodiga salamärk ja vabane 20 haigusest!

by - kolmapäev, veebruar 22, 2017Joonistage oma kehale joodiga märk ja vabanege haigusest! Saage teada nende lihtsate joonte tervendavatest jõust! Õppige kuidas kiiresti kindlaks teha, kas teie organismis on joodi puudulikkus!
Selleks, et kergendada inimese seisundit on piisav kui joonistada kehale joodiga võrk.
Hoolitsege enda eest, hinnake igat elu hetke ja olge terved!

Joodi võrgu abiga võite:

Köha ravida;
Vabanda nohust ja külmetusest;
Kiirendada vigastuste paranemist
Kindlaks teha, kas teie organismis on joodi puudulikkus;

Kuidas teha joodiga salamärk?

Nahale kantakse joonistamise teel vatitikkude abil joodiga võrk. Kastke vatitikk 5% joodi sisse ja joonistage kehale võrk vertikaalsete ja horisontaalsete joonte abil. Ideaalse joodi võrgu „ruudu”  suurus on 1cm korda 1cm. Joodil on võime tungida läbi naha lihaskudede ja veresoonte ning avaldada sügavat mõju patogeensetele mikroorganismidele. Võrgu saladus seisneb selles, et tänu „rakukestele” on teatud grupi bakterite hulk üksteisest eraldatud ja hukkuvad kiiresti. Jood saab suurepäraselt hakkama nende bakteritega mis satuvad läbi naha pooride organismi.

Joodi võrk organismi joodi puudulikkuse korral.
Statistika järgi kannatab kolmandik maailma elanikkonnast organismi joodi puudulikkuse all, mis põhjustab kõrvalekaldeid kilpnäärme tegevuses ja mis võib rasedate naisel põhjustada füüsilise ja vaimse puudega laste sündi.
Selleks, et kindlaks teha, kas teie organismis on toiduainetest saadud piisavalt joodi, ei ole tingimata vajalik analüüse teha – piisab kui joonistada kehale joodiga võrk.

Kõige parem on seda joonistada reie siseküljele. Kui kolme tunni möödudes pole sellest jälgegi jäänud siis on see selge märk sellest, et teie organismis on joodi puudulikkus. Sel puhul on tarvis pöörduda arsti poole. Kui jood imendub kehasse alles 6 – 8 tunni möödumisel siis see on märk sellest, et teil on organismis vähene joodi puudujääk, ent seda saab igapäevase toitumisega korvata, kui süüa merekala, mereande, meretaimi ja teisi joodirikkaid toiduaineid. Kui organismis joodi puudulikkust ei ole, siis joodi võrk kaob kehalt alles ööpäeva möödumisel. 

Kuidas aitab joodi võrk nohu ja külmetuse korral?
Selline võrk aitab kiiresti nohust lahti saada. Antud juhul kantakse võrk õhukeste ja ettevaatlikult korrapäraste joontena ninajuure ja nina sõõrmetele. Tegutseda tuleb hoolikalt, kuna näol ja kaelal on nahk õhuke ning on oht joodi põletuse saamiseks. Külmetuse korral on mõttekas joonistada joodi võrk jalataldadele ja säärelihastele.

Joodi võrk vigastuste korral.
See aitab kiirest vabaneda sinikatest ja marrastustest. Tõsi on see, et seda ei tohiks teha kohe esimestel tundidel peale vigastusesaamist; soovitatakse seda teha alles ööpäeva möödumisel vigastuse saamisest. Asi on selles, et isegi väikse vigastuse korral on tegemist  kudede tursega ning joodi ärritav toime ei soodusta selle alanemist.
Õige lähenemine seisneb selles, et kõigepealt tuleks vigastatud kohta asetada midagi külma – näiteks riide sisse pandud jää. Ning alles järgmisel päeval tohiks joodiga ravimist alustada. 
   

You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate