No Copy

©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Tänane verekuu ja täiskuu toovad endaga kaasa olulisi elumuudatusi.

by - Laupäev, aprill 04, 2015Seekord saabub täiskuu koos täieliku kuuvarjutusega kardinaalses õhumärgis - Kaaludes. Ajal mil Päike ja Kuu omavahel vastanduvad on inimesed üldiselt ärevad ja emotsionaalsed. Käitumine on meil sellel ajal ettearvamatu, vahel dramaatiline ja intensiivne.

Kell 15:05 toimub Kuuvarjutus Jäära-Kaalude teljel, see viitab vajadusele tegeleda suhete ja partnerluse teemadega. Oleme ehk viimase poole aasta jooksul heitnud kõrvale mõne suhteid puudutava teema, mis põhjustab peavalu ning millega me tegeleda ei ole soovinud. Nüüd on aeg selle teemaga uuesti tegeleda. Varjutustel on veider moodus meid sundida tegelema eluliselt oluliste küsimustega. Nüüd, mil Päike, Maa ja Kuu on ühel joonel on meil väga väike sõnaõigus toimuva üle. Meiega ja meie ümber toimuvaga toimetulemiseks peame ohjama oma tegevust. Väga oluline on vooluga kaasa minna ning tegeleda nende teemadega mis on meie teadvusesse tõstetud ning mis meile kõige enam peavalu valmistavad. Kõik see toimub meie tähelepanu suunamiseks. Olgugi, et enamus meist eiraks raskeid teemasid, sunnivad varjutused meid nendega tegelema.

Varjutused toovad endaga kaasa olulisi elumuudatusi, mis kahtlemata on meie arenguks vajalikud. Järgneva kahe nädala jooksul toimub kaks varjutust ning kuue kuu pärast veel kaks. Vahel harva on neid rohkemgi, kuid alati vähemalt neli varjutust aastas.

Mis need peamised tähelepanu vajavad probleemid võiksid olla? Siin tuleb vaadata varjutuse telgi, Jäära-Kaalude valdkondi. Mida mina elult vajan? Mille poole püüdlen? Kas ma olen õnnelik? Kas ma tegutsen enda või ainult partneri soovide nimel? Kas ma kardan alustada uut suhet kuna kardan korrata eelmise suhte valusaid kogemusi? Mis oleks kui viiks oma suhte uuele tasemele? Millest pean loobuma, et suudaksin seda saavutada? Vastused on meil kõigil erinevad ning igaühel tuleb enda elu aspekte nendes küsimustes ise analüüsida.

Kui hetkel puudub suhe, oleks hea vabaneda eelnevatest suhetest säilinud tunnetest või valust. Ärisuhetes või pooleliolevates kohtuvaidlustes võib varjutus tuua oodatud lõpud, kui see on eesmärk. Ülejäänud partnerlussuhetes võib teemaks olla juriidiliste detailide viimistlemine, et saavutada tugev ja kindel ärisuhe. On väga palju asju ja olukordi mida varjutus võib alustada või lõpetada, ning seda alati meie endi huvides, olgugi, et alati me ise nii ei arva.

Elu meie ümber võib pööraseks muutuda ning üheks põhjuseks võime olla meie ise. Aeg on küps ning vajadus sunnib tagant, et viia olulised projektid lõpule. Rõhk ei ole siinkohal mitte nii väga sellel mida me ära tegime vaid selle, kes me oleme. Ning nüüd ongi õige aeg oma isiksusel särada lasta. Selline see Jäär juba kord on, oma väljendustes kartmatu. See tähendab, et kui midagi oleme tagasi hoidnud on nüüd aeg end avada. Me peame arenema ning teadvustama endale ka teisi inimesi enda ümber. Võime tunda vajadust enda muutmiseks, minna juuksurisse, osta uusi riideid, alustada treeninguid või alustada uue hobiga. Samuti soovime, et meie arvamust ning tundeid hinnataks.

Meie teadvusesse võib jõuda ka tõsiasi, et teised ei hinda meid, ei armasta meid, ei mõtle meiega sarnaselt või ei hinda meie tegevust. Kui me seda märkame on see esialgu valus, võime püüda end kohandada nende ootustega, kuid see ei jää kestma. Elada kellegagi, olla suhtes kellegagi või äripartnerluses, kes ei mõista meid või ei armasta meid, põhjustab vaid tuska ja tüli.

Täiskuu päeval võime end tunda väsinuna, tõenäoliselt vähese või halva une tõttu. Üldjuhul on meil Täiskuu ajal uni häiritud.

You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate