No Copy

©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Täiskuu on maagiline aeg väestada oma talismane

by - kolmapäev, märts 23, 2016


Käes on täiskuu aeg. Kuu on aga maagia tegemiseks kõige olulisem taevakeha.

Kuu on maagiline ja võimas jõuallikas, täna on hea kõik oma talismanid, ehted, kristallid ja väeesemed aknale asetada, nii saavutavad nad endasse ammutada suuremat jõudu. Laadides oma kristalle ja sea mõttes neile mingi eesmärk, mida vajad, või soovid oma ellu tuua! Järgmisel päeval kogu kivid kokku ja lõpeta rituaal süüdates küünla, samas kohas, kus enne oli kivi.

Küünlad:Kollane-tervis, punane/roosa-armastus, roheline-materjaalne edu, must/hall-kaitse! Lähtu nendest värvikombinatsioonidest ning seo mõttes oma sooviga! Küünla juurde aseta homme ka must ahhaat koos bronsiidiga! Keskendu vaid ühele soovile, tähtsaimale!


Võid veel valmista kristallivett, mille jätad terveks ööks aknale kuupaiste kätte! Selleks on sul vaja mäekristalli, roosat kvartsi ja ametüsti. Kristallivee valmistamise ajal, soovi ning täna ka kõikvõimast universumit oma soovide vastuvõtmise ja täitmise eest! Hommikul joo üks klaas ise ning ülejäänud veega kannust kalla kosutavaks kevadeturgutuseks ka oma taimedele majapidamises!
Kodus kõikidesse nurkadesse soovitan ma asetada pipratera! Las täna öösel kogub pipar negatiivsuse endasse! Hea ei tule enne, kui halb on läinud! Hommikul hävita segav negatiivne energiakogumik piprateradenäol kodust! Soovitan põletada terad, ning maha matta, oma kodust eemale!


Kasutatud materjali- Marilin Kerro

You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate