©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Kaks selgeltnägemise ja ülima rahu ning soovide täitmise kristallid

by - pühapäev, jaanuar 25, 2015


On kaks imeilusat ja suurepärast selgeltnägemise ja ülima rahu kristalli- Ioliit ja Skolessiit. Lisaks "Armastuse rituaal" Skolessiidiga.

IOLIIT on tume sinine kristall, millel anne avada meie kolmas silm. Ioliit toimib kõige paremini siis, kui seda kasutatakse võimalikult lähedal nahaga. Kolmanda silma avamiseks hoidke tükk Ioliiti otsmikul või peopesas.
- Mediteerides koos Ioliidiga on sellel kristallil võime teid ühendada enda kaitseingli või teejuhiga. Kui harjutatakse ingli meditatsiooni ja saadakse temaga kontakti, siis on suurem võimalus saada ohuolukordades abi, kui neil, kes ei kõnele nendega.
- Ioliit on üks „Soovide” kristallidest, millega on võimalik ligi tõmmata suurimaid hinge-soove. Selleks tuleb samuti Ioliiti endaga kaasas kanda ja meditatsiooni teha sellega. Meditatsiooni käigus tuleb ette kujutada ihaldatud eesmärki ja seejärel pidevalt see meelde tuletada, kui Ioliit kaasas on. See kristall on ühenduses kõrgemate jõududega ja on võimeline neid sõnumeid edastama neile!
- Ioliit õpetab kõhklustest lahti saama, üle saada hirmust enda nägemuste eest ja julgustab sind kasutama enda sisetunnet.
- Ioliit asetatuna kurgutšakrale avab oskuse enda visioone välja rääkida, see variant sobib neile, kes on juba avanud enda intuitsiooni tunnetuse.
- Ioliit rahustab, lõõgastab ja aitab unes astraal rännakuid läbi viia.
RAVITSEB
Külmetanud kurku, hingamissüteemi, veenilaiendeid ja maksa.
- Ioliit on üks „SÕLTUVUSTEST VABAKS” kristallidest, mis kombineeritult Hematiidi, Unakiidi ja Musta Obsidiaaniga aitab lahti saada suitsetamisest ja kombineeritult Ametüstiga lahti saada alkoholismist.
Soovitan hoida Ioliiti koos teiste selgeltnägemise ja intuitsiooni kritstallidega, et see õieti oma tööd teeks,

SKOLESSIIT on valget värvi armastuse ja ingli kristall, mis õpetab meid tänulik olema selle eest, mis meile antud on. Skolessiit on õrn kristall, mida ma kindlasti ei soovitaks veega puhastada nagu ka Seleniiti. Puhastamiseks hoidke seda aknalaual koos Tsitriini ja Karneooliga.
- Nagu ka Ioliidil on Skolessiidil võime unistustel ja soovidel täituda. Selleks tuleb Skolessiiti meditatsioonis kasutada või soovide ümbrikusse/laekasse lisada.
- Skolessiit ühendab erinevate selgeltnägemiste kristallide informatsiooni ja aitab sellel kiiremini edasi kanduda.
-Tükk Skolessiiti padja all toob rahuliku une ja aitab ettekuulutusi läbi unenägude näha. Skolessiit võib kasutada koos teiste une-kristallidega, sellisel juhul toob see vaid lõõgastava öö, mitte ettekuulutusi.
- Skolessiit puhastab ja ergutab pendli energiat, aidates sellel ka õigeid vastuseid näidata.
- Seda kristalli saab kasutada armastuse rituaalides, maagiates, suhete parandamiseks ja ligi tõmbamiseks.

ARMASTUSE RITUAAL
Asetage kolm tumepunast küünalt alusele moodustades nendest kolmnurga. Kõikide küünalde ümber asetage armastuse kristalle ja keskele tükk Skolessiiti. Puistage kristallide peale Kadaka oksi – Kadakas tugevdab kirge ja suurendab vaimset kontakti teise poolega , Basiilikut – Tõmbab armastust ligi ja tume punaseid roosi õielehti, mis peavad teie poolt roosi küljest nopitud olema – roos on üks tähtsamaid komponente erinevates armastuse rituaalides.
Erinevad kristallid, mida kasutada armastuse rituaalis
Armastuse ligi tõmbamine – Granaat, Granaat Almadiin või Matrix, Roosa Kvarts, Krüsopraas, Smaragd, Seleniit.
Armastuse taastamine – Roosa Kvarts, Rubiin-Fuksiit, Smaragd, Rubiin või Roosa Opaal ja Kuntsiit.
Kristalle peab vähemalt olema igast ühest üks, et see rituaal toimiks, mida rohkem neid aga on, seda tugevamalt mõjub sõnumi edastamine.
Alus peab olema magamistoas ja küünlaid võib põletada senikaua, kui need otsa saavad. Rituaal toimib siis, kui olete puhke asendis, seega soovitan enne magama minekut tund aega leida enda jaoks aega. Kui küünlad on põlenud, siis tuleb rituaali kristallid korralikult ära puhastada ja väetaimed viia kuuse metsa.
Taime ja kristalli rituaale võib korrata niikaua, kui soov on täidetud.

Tene Laul


Allikas

You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate