©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Vaata kuidas iseloomustab huulepulga kalle naisi.

by - laupäev, jaanuar 31, 2015


1   

      1. Kui huulepulk säilitab kauaks kergelt teravatipulise vormi, siis see näitab, et perenaine on praktilise meelega, enesekindel kuid veidi konservatiivne. Ta teab alati, mida ta tahab ja mis tal puudub ja ta ei raiska aega pisiasjadele.

      2. Kui huulepulga ülaosa on ühtlaselt ümara kujuga, siis see näitab, et selle perenaine on ambitsioonikas, külmavereline ja suudab enda eest seista. Talle ei meeldi hooletus ning ta planeerib kõik varakult ette. Tänu oma edu eest võlgneb ta esmajärjekorras oma töökusele ja täpsusele. Ainus mis tal tegelikult puudub on huumorimeel.
  
      3. Huulepulga ülaosa on ilma kindla kujuta. Selle huulepulga omanik on tasakaalutu, iga pisisasi võib temas esile kutsuda rahutuse, kuid ta varjab seda enesekindluse ja jõulise oleku maskiga. Armastab õhtuseid jalutuskäike, ilusaid asju, tunneb nõrkust sentimentaalsete romansside vastu.
4   
          4. Huulepulga tipp on terav nagu pliiats. See näitab sageli isekust, kalduvust eneseimetlusele. Naist kellel on sellise vormiga huulepulk eristab ülbus, põlgus teiste arvamuste suhtes. Ta sobitub raskesti teiste inimestega, kuid see eest peab ta ennast ideaalseks naiseks.
5       
      5. Huulepulga ülemine ots on täiesti lame. See on optimist, talle on võõras melanhoolia ning lootusetus. Ta on otsekohene inimestega suheldes, leiab kergelt ümbritsevatega ühise keele. Ta ei pööra tähelepanu igapäevastele pisiasjadele. Kuid oma otsekohesusega võib ta tahtmatult inimesi solvata.
6     
         6. Huulepulk on nagu teravaotsaline pliiats aga puuduva kriidi välimusega. See on  huulepulga väga harvaesinev tüübi vorm. Kuju on väga kummaline ja selle omaniku iseloom on samuti originaalne. Ta on tujude inimene, impulsiivne, ebastabiilne, kergelt vaimustub ning pettub ühesõnaga täiesti vastuolusid täis. Üldiselt rõõmsameelne, nalja armastav, töökohas on ta alati tähelepanu keskmes. Sõbrana on ta ebausaldusväärne ning võib alt vedada.
7   
          7. Huulepulk on ühe külje pealt lame. Selle perenaine suhtub teistesse naistesse suure kujutusvõimega, on asjalik, kohusetundlik, on võimeline lihtsalt ning nõtkelt väljendama oma mõtteid. On ettevõtlik, kuid alati mitte praktiline, lojaalne teiste puuduste suhtes. Talle on võõrad kapriisid ja temale võib alati kindel olla.
8   
          8. Huulepulk on tüvikoonuse kujuga. Selle perenaine on rahuliku ning rõõmsa meelega, rahul oma saatusega. Suurepäraselt tunneb inimesi. Ainus tõsine viga tema iseloomujoones on, et ta kadestab teiste õnne.You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate