©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Tervistavad kristalliveed.

by - pühapäev, jaanuar 11, 2015


Inimene koosneb umbes 70% ulatuses veest - oleme kui ilus veekristall. Veega on seotud kogu meie keha. Veel on oma teadvus - ta salvestab ja kannab edasi informatsiooni. Poolvääriskivid ehk kristallid energetiseerivad vett, aitavad korrastada vee struktuuri ja kannavad veele üle enda ainuomased energeetilised omadused. See omakorda kandub meie kehasse, korrastab ja mõjub tervistavalt. Kristallivett võite kasutada joomiseks, söögitegemiseks, taimede kastmiseks jne.

Kuidas teha kristallivett?

1. Valige välja sobiv kristall. Peske ja puhastage kristall näiteks küünlatule kohal, heliga, taotlusega või päikese ja kuu valgusega.
2. Pange klaaskannu sisse üks või mitu kristalli ja valage peale külm vesi. Laske seista vähemalt 15 minutit.
2. Asetage käed ümber kannu või selle kohale ja õnnistage vett sõnadega "Ole õnnistatud". Võite anda kristalliveele lisaks oma taotluse, hea sõna või soovi. Tervistav vesi ongi valmis!

ROOSA KVARTS- armastuse ja harmoonia kivi, mis suurendab su elus armastust ja harmooniat ning avab südame.
MÄEKRISTALL- meistertervendaja ja energiate korrastaja. See on üldine organismi tervendaja, tugevdaja ning suurepärane energiate puhastaja ja tasakaalustaja.
AMETÜST- rahu ja selguse kivi, millel on väga rahustav ja harmoniseeriv mõju. Aitab tuua selgust ja rahuliku une.

Kristallivee valmistamine: pane kristallid klaaskannu, vala peale külm vesi, lase veel seista umbes 15 minutit. Õnnista vett oma soovidega ja vesi ongi valmis. Vähemalt mõned korrad kuus puhasta kristallid ja klaaskann.

NB!Kui te ei tea kivimi koostist, siis ei ole soovitav neid kasutada vee tegemiseks, sest osad mineraalid sisaldavaid mürgiseid aineid.

Allikas

You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate