©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Koduvaimud sinu kodus.

by - teisipäev, jaanuar 06, 2015


Siin-seal räägitakse koduvaimudest, aga kuidas kindlaks teha nende olemas olu? Koduvaim on vene keeles "domovoi" ja on täiesti olemas, kuigi me teda ei näe, ta eksisteerib teatud tasandil, mida meie, tavainimesed ei tunneta. Ta hoiab kodurahu ja hoolib palju oma peremeestest, teda peab meelitama ja hellitama, isegi siis, kui ta oma kommi või küpsist meie silmis polegi ära söönud, aga tegelikult ta sööb.
Igas meie kodus on olemas koduvaimud, need pole sarnased meie
inimhingedega, sest nad on maapealse päritoluga, pigem loodusest pärit.
Koduvaimud on kõige paremad abistajad kodus ja kodustes asjades, ehk kodu õhkkonna loomises. Kui koduvaim sind armastab, siis on sööginõud püsivalt terved, kodumasinad ja asjad üldse ei lähe kodus katki. Perekonna liikmetel läheb kõigil hästi ja inimesed, lähevad rõõmuga koju.  Kui sa aga ei taha oma koju minna, võib see tähendada, et koduvaim ei armasta sind või puudub üldse-siis puudub ka kodutunne. Iidsetel aegadel uskusid inimesed, et kunagi koduvaimud elasid taevas, aga olid millegiga hakkama saanud ning Ülemine Juhatus, saatis nad maa peale. Sellest ajast hakkasid koduvaimud elama koos inimestega. Selleks, et saada õigust elada koos inimestega hakkasid nad inimesi aitama. Kui sinu kodus läheb midagi katki või puruneb, siis koduvaim võib olla sinu peale solvunud.
Koduvaime võib jagada kahte rühma, on sellised kes end pidevalt seovad inimeste tegevusega ja teised, kes rahulikult jälgivad, kuid siiski sekkuvad kui midagi valesti ja neid häirib. Võib ka nii juhtuda, et jätavad selle kodu maha ja kolivad mujale uude ehitatud majja. Siiski enamjaolt nad pole rändurid ja püsivad paigal.
Koduvaimud võivad lahkuda ka siis, kui maja on maha jäetud või koduvaim on inimese poolt unustatud. Seega ole sõbralik oma koduvaimu suhtes. Koduvaimude tegevus on peamiselt jälgimine, nad magavad siis kui on
rahu kodus, inimesi pole ja ka siis kui kodus olles keegi ei lärma.
Nad vaatavad ja salvestavad endasse kõik, mida näevad kodus toimuvat.
Koduvaimud võivad ka muutuda agressiivseks, kui selleks vajadust.
On juhtumeid, kus inimene kukub kodus, saades väga tugeva trauma.
Ärge arvake, et kõik niisama juhtub, et vaiba nurk jalgu jäi või kapi uksega vastu pead said niisama…
Koduvaimud võivad teha ka üllatavaid kingitusi oma pere heaks, midagi sellist mis täiesti ootamatu. On juhtunud midagi sellist, mis majja toonud suure õnne, siis kui pererahvas on koduvaimu austuse ja armastuse vääriline. Pole ka tulekahjud asjata, selles majas on palju kurjust olnud ja koduvaim on sealt lahkunud. Pole ka tulekahjud asjata, selles majas on palju kurjust olnud ja koduvaim on sealt lahkunud.Võib olla sinu koduvaim mõtleb, et sa teda ei vajata ja kükitab kuskil nähtamatult pimedas nurgas. Koduvaimudega saab kergelt sidet hoida. Kuidas? Esimese asjana usu, et koduvaimud on olemas.Teiseks ütle kolm korda:„Taadike koduvaim oled minuga ja mina sinuga!“ Pane kuskile nurka midagi maitsvat ja ütle, et see on koduvaimule. Sa võid teha kohvi, anda kommi või keeta natuke magusat putru, panna moosi.Neilt võib paluda kaitset varaste eest.

On ka juhtumeid kus koduvaim ise ajab minema elamisest parasiidid
(sipelgad, prussakad, lutikad – need on kurjade jõudude väljendus).
Koduvaimu pole vaja toita füüsilise toiduga, kuid vaimud nagu ka nemad toituvad energiast, neile meeldivad lilled.

Koduvaimudele ei meeldi prussakad. Koduvaimud toituvad mitte materiaalsete asjadega vaid nendest tunnetest mõtetest ja energiast mida sa tekitad. Kui teed oma koduvaimule midagi head ja mõtled tema peale. Head sõnad meeldivad kõigile, samuti ka koduvaimule. Koduvaim võib aidata kui oled haige, sa võid paluda aidata lahendada sinu isiklikke probleeme või paluda kaitsta kodu, kui sind ennast pole.

Enamus koduvaime pesitseb kappides, seepärast juba peaks
olema kapid tühjendatud vanast ülearusest rämpsust, et koduvaimul oleks ruumi.
Nende mõttelaad pole nii nagu inimestel, materjaalne.
Nad püüavad rohkem saavutada kõiges tasakaalu ja soovivad, et kodus oleks harmoonia.

Koduvaimude soov on näha inimesi hoolitsemas ise enda ja
teda ümbritseva eest.

Kõik, mis elus silmaga nähtav pole veel see ainuke, mida tegelikult teame ja näeme. Ka igaühe kodus peitub müstika ja palju saladusi, mida
silmaga nähagi pole .
Hoidke oma kodu ja koduvaime, siis on ka teis endis tasakaal.Saa sõbraks oma koduvaimuga.

You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate