©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

KÜLLUSE JA JÕUKUSE KRISTALLID

by - teisipäev, jaanuar 06, 2015Teatud Kristallidel on energeetika, mis tõmbab küllust ja jõukust ligi ning kui neid omavahel kombineerida, siis toimivad nad tõhusamalt ning tulemus jõuab teieni kiiremini. Siia olen kirja pannud peamised Külluse Kristallid ja see, kuidas neid õieti kasutada.

Krüsopraas – Üks kõige võimsamatest Jõukuse Kristallidest. Asetage see rahakarpi või elutuppa. Krüsopraasi võib kokku panna Aventuriiniga, kui soovite "Kiiret õnne" (loto võidud, auhinnamängud jne.)

Tsitriin – Tõmbab ligi võimalusi tänu millele te saavutate rahalise külluse. Hoidke seda sularaha kõrval, et tõmmata ligi materiaalset küllust. Tsitriin aitab säilitada raha – lõpetades liigse kulutamise.

Püriit – Peegeldab endas Kuldse Päikese sümbolit, mille energia tõmbab küllust ligi. Püriit paigutatakse elutuppa.

Rubiin – Õpetab teid finantsiliselt targalt otsustama ja kalkuleerima. Rubiin aitab soovidel täituda ja elus muudatusi teha. Rubiini tõhusamaks toimeks on soovitatav seda endaga kaasas kanda.

Tiigrisilm – Aitab teil kindlaks jääda ja ei lase sihist kõrvale astuda. Andes kannatlikkuse ja järjepidevuse oma soovide saavutamiseks. Toob küllust ligi läbi töö. Tiigrisilm ei luba inimesel ahneks ja uhkeks muutuda, mis väga tihti juhtub nendega, kellele on jõukust antud.

Sammalahhaat – Tõmbab majja küllust ja võimalusi ligi. Asetage see eluruumidesse või aeda, et sealsetel elanikel võimalikult hästi läheks. Sammalahhaati kasutatakse ka maagia rituaalide läbi viimisel.

Malahhiit – Üks tugevamatest külluse Kristallidest, mis eemaldab blokid – tänu millele olete jäänud madalseisu. Aidates luua uusi võimalusi ja uut hingamist.

Gagaat – Lisatakse rahakarpi/rahakotti/kodu seinte vahele, et kaitsta olemas olevat vara.

Peridoot – Kandke seda endaga, kui soovite finantstehinguid teha nagu näiteks kinnisvara müümine, töövestlusele minnes jne. Peridoot aitab teil lihtsamini saavutada eesmärk ja annab võimaluse rohkem teenida.

Smaragd – On väga isiklik Kristall ja toob selle kandjale luksust.

Nendest Kristallidest võite koostada "Külluse" komplekti, asetades kõik need Kristallid ühele alusele (Kristalli alused peavad kindlasti olema naturaalsetest materjalidest nagu näiteks puit, klaas jne.) ja viies need kas külluse nurka (maja välisuksest kõige kaugem vasak nurk) või elutuppa. Nende Kristallide alla tuleb kindlasti panna ka sularaha, et Kristalle jõukusele kodeerida. Kui olete komplekti kokku saanud, siis soovitan panna rohelise küünla aegajalt sinna kõrvale põlema – roheline värv on materiaalsuse sümbol ja see küünal aitab nendel Kristallidel puhastuda ja kiiremini toimida.
Teine võimalus on kanda Kristalle ehetena, kui on soov isiklikult midagi saavutada.


Külluse ja Jõukuse Kristallideks on ka - Jaad, Pärl, Roheline Turmaliin, Kassisilm, Kaltsiit, Verekivi, Merevaik, Karneool.

Tene Laul ©Allikas


You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate