©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

KANEELI MAAGILINE TOIME

by - esmaspäev, jaanuar 26, 2015Peale kristallide ja küünalde kasutatakse maagias ka taimi, kasutades ära nende essentsi nõidusliku toimet. Ravimtaimed koos teiste loodusandidega ja kristallid olid enne meie ühiskonna suurt teadusliku ja tehnoloogia ajastut ainukesed ravimid, nii füüsilise -, kui ka vaimse keha tervendajad.
Pidage meeles, et looduse poolt antud ei ole toodud põhjuseta ja ainult ilu pärast meie kõrvale. Maa on loonud igale probleemine lahenduse, kas siis taime või kristalli näol.

KANEELI kasutamine maagias


- Kaneeli põletamine viiruki näol või selle hoidmine tuleleegi kõrval toob välja spirituaalse energia, mis soosib selgeltnägemist.
Koos Labradoriidi, Sodaliidi, Suitskvartsi ja Seleniidiga avanevad Kaneeli võimsamad omadused.

Kaneel on tuntud, kui tingimatu armastuse taim
- Kaneeli riputamine välisukse kohale tõmbab ligi õiget armastust.
- Kombineerides puidust aluse peale Roosa Kvarts ja Rodokrosiit koos Kaneeliga toob suhtesse tasakaalu, üksteisemõistmist, armastust ning truudust.
- Kaneeli purustati ja hoiti neid tükke endaga kaasas seitse päeva, et ligi tõmmata õiget armastust. Seejärel maeti need tükid enda elamispaikka (tänapäeval siis koduhoovi). Usuti, et Maajumalanna Gaia kuuleb kurba südant ja eemaldab igasugused takistused armuasjus.

Kaneel, kui intelligentsi avaja
- Kaneeli töölaual hoides, avab see loogilise mõtlemise ja kiire reageerimise.
Samatoimelised kristallid on Roheline Fluoriit ja Mäekristall, mida võib koos Kaneeliga kasutada.

RAHA MAAGIA KOOS KANEELIGA
- Kaneeliga kombineeritakse Nelk, Kardemon ja kuivatatud Ingveri tükid. Asetatakse need savinõusse koos Mariami Jaspise, Sammalahhaadi, Tsitriini, kolme Karneooli ja kolme Tiigrisilmaga.
Lisatakse võimalikult palju münte, kirjutatakse paberile soov, mille jaoks raha on vaja ja tõmmatakse see rohelise paelaga rulli.
Seejärel hoitakse rahaanumat kodus külluse nurgas, mis asub välisuksest kõige kaugemas vasakus nurgas kuni täiskuu saabumiseni ja täiskuu moodustamise õhtul maetakse see aeda.
Rahamaagia anumat võib välja kaevata alles siis, kui soov on täide läinud. 

Kasutatud materjali - Esoteerika butiik La Tene

You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate