No Copy

©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Päikesevarjutus

by - kolmapäev, oktoober 30, 20133. novembril 2013 kell 14.52 on toimumas päikesevarjutus 11°16` Skorpionis!
Päikesevarjutus leiab aset siis, kui Kuu on Maa ja Päikese vahel, varjates päikesevalguse.

Anette Ottesson jagab selliseid mõtteid ja soovitusi:
Päikesevarjutuse ajal on Päike ehk meie teadvus varjus. Mida see võiks tähendada?

Kõigepealt tuleb meeles pidada, et varjutus toimub kuu loomise ajal. See tähendab, et alateadvus on avatud uuteks võimalusteks ning uuteks algusteks. Aga ära tee kindlasti uusi algusi enne, kui Merkuur on taas “õiget pidi” liikumas, s.t. enne 10. novembrit! Kõik varjatu tuleb varjutuse ajal valguse kätte ning salasoovid ei pruugi enam olla salajased.

Skorpioni märk lisab sügavust, tuues esile põhimõtte: selleks, et lasta uus hoog sisse, peab vana hävima. Äärmuslike muutuste aeg! Skorpion rebib katki, loobub ning siis ehitab uuesti. Seetõttu võidki tunda, et on aeg alustada puhtalt lehelt. Näiteks loobumine suhtest, mis ei vasta su vajadustele või hoiavad sind tagasi, või vanade projektide lõpetamine, et teha ruumi uutele, või situatsioonides olemine, kus tunned, et Sul puudub asjade käigu üle kontroll. Aeg vabastada ennast kõigist takistustest, mida varem kartsid muutuse hirmus teha.

Aeg lõpetada teistega mängude mängimine, üritamine kõigile meeldida ning olla lihtsalt Sina ise. Kui Sa pole Sina ise, siis Sa ei ole võimeline avastama oma unikaalset eluteed ning kui sa ei avasta oma unikaalset eluteed, siis mis mõtet on üldse elada. Samas ei ole tegu ajaga, kus peaks toimuvat ratsionaliseerima ja analüüsima. Skorpioni mõtteks on lihtsalt tunda emotsioone ning kui need ei meeldi, siis neist eemalduda.
Nüüd võib olla isikul hinge sügavaimale soovile täielik juurdepääs. Skorpionis aset leidev varjutus toob välja maetud, sügavad emotsioonid, mida on hoitud endas pikka aega. Nii öelda kapist välja tulemine, mis näitab, mida või keda tasuks edaspidi oma tulevikuks alles hoida ning millest võiks loobuda. Mis sümboolse seemne (mingi idee, soov, projekt) kavatsed sa oma alateadvusesse sellel ajal istutada?

Skorpioni energia väljendumise probleemseks kohaks võib osutuda tahe lihtsalt tarbetult olemasolevat lõhkuda ning seda ainult selleks, et uuesti luua. Seetõttu tasuks olla muutuste sisse viimisega ettevaatlik ning enne kaaluda, kas see ikka on ainuvõimalik tee. Sellel ajal tehtavad otsuseid pole enam võimalik tagasi võtta. Ilma asjata ei peeta skorpionlikku energiat elu ja surma sümboliseerivaks.

Sellel ajal võivad tähelepanu saada eelkõige suhete, seksi, võimu, surma ja raha teemad.Kuna lisaks Päikesele, Kuule ning Põhjasõlmele asub varjutuse keskmes ka Saturn, viitab see sellele, et uuele algusele ja vana hävimise ideele lisandub veel reaalseks tegemise efekt. Saturn lisab vastupidavust ja praktilist meelt, tulemaks toime raskustega, mis võivad hinge soovide avastamise realiseerimist takistada. Kindlasti ei ole tegu ajaga, kui oleks võimalik näha toimuvat läbi roosade prillide, vaid Saturn sunnib tegelema tõsise reaalsusega. Aktsepteerima situatsiooni, võtma vastutuse ning olema valmis muutuse selle nimel vaeva nägema. Novembri lõpus – detsembris olukord võimendub ning tõenäoliselt ilmnevad muutused (Jupiter teeb trigooni Saturniga).

Varjutusse annab lisaenergiat Merkuur, mis on hetkel retrograadne (21.10-10.11). Sellel ajal öeldu ja mõeldu ei unune kergelt, seega tasuks olla oma sõnadega ettevaatlik. Kusjuures retrograadsus võib viidata ka veel sellele, et tegu on juba vana teemaga, miski, mis sai varem kõrvale lükatud. Varjutus suunabki tähelepanu lõpetamata projektidele/küsimustele/vastustele ning sunnib nendega tegelema.

Sõnades vastutuse võtmine pole tähtis mitte ainult peale 3. novembrit, vaid ka juba pooleli olevates protsessides. Paljud nüüd alguse saavad võimalused ja konfliktid ilmnevad uuesti aprillis 2014 aset leidva varjutuse ajal. Varjutus näitab, millel püsib meie tähelepanu nüüdsest 6 kuu kuni aasta vältel. Kuna Merkuur on hetkel retrograadne, siis varjutuse mõjud võivad hilineda päevi või nädalaid.

Üldiselt saavad mõjust kõige tugevama kogemuse need, kellel isiklikud planeedid või teljed langevad fikseeritud märkidesse (sõnnis, lõvis, skorpionis, veevalajas) 6-15 kraadi sisse. See, mis valdkonnas uus algus alguse saab, sõltub sellest, kuhu varjutus Sinu sünnikaardis langeb ning kui intensiivselt Sa varjutuse mõju tunnetad. Juhul, kui varjutus langeb sünnikaardis mingil planeedile, teljele – sõltub mõju sellest, kuidas tajud antud planeedi valitsetavat.

Samuti tuleb lisada, et varjutused ei too alati halba muutust, vaid ka head. Kõik sõltub sellest, kuidas kogemust hinnata. Tuleb vaid meeles pidada, et muutus on hea. Olgu selleks, siis muutus mõtlemises, rääkimises, riietuses, elustiilis, karjääris, tervises, perekonnas, ootustes või eesmärkides. Tuttavaks saanust võib küll olla esialgu raske lahti lasta, ent see on vajalik tegemaks ruumi uuele.
Allikas- Astromaailm

You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate