No Copy

©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Tiibeti munkade horoskoop

by - kolmapäev, jaanuar 13, 2016Tiibetlased usuvad väga tõsiselt astroloogiasse ja usaldavad ning järgivad täielikult astroloogi nõuandeid ning ennustusi.See horoskoop on sümbioos ennustustest, numeroloogiast ja astroloogiast, mis on aastasadade jooksul ühtseks kokku sulatanud Tiibeti mungad. 
Tiibeti astroloogia kohaselt ei saa inimese elu alguse mitte sünnihetkest, vaid 9 kuud varem, mil teadvus siseneb emaüska. Sündides loetakse laps juba aastavanune olevat. Ehkki astroloogilisest vaatekohast on sünni kuu, kuupäev ja kellaaeg tähtsad, sünnipäevi Tiibetis siiski ei tähistata. Inimese vanus muutub Losariga (tiibeti uus aasta), mis on suur püha kõigile.
  Astroloogiga konsulteeritakse lapse sündides, abiellumisel, surma aja teada saamiseks ja ennustusteks järgmise elu kohta.Tavaliselt viivad tiibetlased lapse astroloogi juurde siis, kui see saab kahe–kolme aastaseks. Siis saadakse nõuandeid lapse tuleviku ja elukutsevaliku osa.

Järgnev annab, sõltuvalt sünniaaastast, ülevaate su põhilistest iseloomujoontest ja potentsiaalist, osutab sellele, kellega on kasulikum ühte jalga käia, keda karta, millal midagi ette võtta.


ERE LOHEMADU (1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012)
Inimesed, kes on sündinud sellel aastal on väga mitmekülgsed. Nad võivad olla hästi kursis teaduse ja üldse eluga. Aga mitmekülgsus on nende iseloom, see varieerub sõbraliku tundlikuse kuni agressiivse pahatahtlikkusega. Mis on nende meeleolu, seda on raske ära arvata. Kuid kogu selle meeleolu muutuste taga on mõjutatavad ja haavatav hing. Oled enesest üsna vaimustatud, hindad oma enesekindlust üle, hõljudes teatud määral nagu pilvedes, mille kõrgusest maiste sekeldamisele üleolevalt alla vaatad. Kujutled end kõikvõimsa haldjana, üksiti nii heana kui võimelisena sedamaid moonduma kurjaks ingliks, kui kujunenud olukord seda sinu vaatevinklist õigustab.
Õitseaeg: Kevad 
Eelmises elus: Korvipunuja, salakaubavedaja, trubaduur, luuletaja, sõnumitooja, kiriku maaler. Sõber: Must pühvel 
Vaenlane: Koldehoidja 
Vastane: Nahkkäevõru.
Õnne ja tähenduslikud numbrid: 3, 15, 27
Parim kuu aastas: veebruar.

KOBRA (1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013)
Inimesed, kes on sündinud Kobra aastal on filosoofid jumala armust, laia silmaringiga mõtlejad ja valgustajad, hiilgavad oraatorid, masside sütitajad. Nad suudavad kõige tühisema loo muutuda uskumatult põnevaks. Tavaliselt nad on väga head ja hästi korda armastus suhet. Haruldaselt pikameelne, tasakaalukas ja kannatlik, suudad õigele teele suunata ka kõige tõrksamad, anda väheste sõnadega (vahel küllalt otsekoheselt) sisukat nõu, kuidas olla ja mida teha – neile, kes eksiteel. Kuigi sa seda ise ehk ei tunnista, oled parasjagu edev, sest salamisi naudid seda, et sind nii tugevaks ja targaks peetakse.
Õitseaeg: - Talv
Eelmises elus: trubaduur, alkeemik, karavani kaupleja ja piraat
Sõber: Ergav päike
Vaenlane: -Ere Lohemadu
Vastane: Koldehoidja
Õnne ja tähenduslikud numbrid: 1, 13, 25
Parim kuu aastas: juuni.

KOLDEHOIDJA (1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014)
Inimesed, kes on sündinud sellel aastal, hindavad hubasust ja sooje peresuhteid. Sõbralik, nad on alati ümbritsetud sõprade ja perega. Neid võib nimetada idealistideks, sest on pideval täiuseotsingulJuba üksi nimetus kinnitab, kellele kodu ja selles valitseva õhkkonna õdusus on kõige kindlam kants ja energiaallikas. Sinu emotsionaalne olemus on sügav, tundlik ja värvikirev, sul on keskmisest kõrgemalt arenenud intuitsioon. Ühteviisi andekas, vastuvõtlik, elukestev õppija, on sinus igas situatsioonis mitte küll alati võrdväärses tasakaalus, ent alati aktiivsed nii vaist, mõistus kui süda. Sind võetakse meeledi vastu igas seltskonnas, sinu kui sõbra usaldusväärsus on laitmatu, ometi ei saa sa kunagi päris lahti üksildustundest.
Õitseaeg: Talv
Eelmises elus: kasuvõtja, ravimtaimede teadja, sõdalane, ämmaemand
Sõber: Munk 
Vaenlane: Ere Lohemadu
Vastane: Nefriitsammas
Õnne ja tähenduslikud numbrid:  4, 16, 28 
Parim kuu aastas:jaanuar.

PUHTAVEEALLIKAS (1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015)
Inimesed, kes on sündinud aastal on väga sensuaalsed ja emotsionaalsed, neis on heldust, headust ja positiivset energiat. Neil on palju eluenergia. Nad on rõõmsameelsed, aktiivsed ja sõbralikud, väga õiglased ja helded. Selle sümboli esindajale on võõrad julmus, ebaõiglus, taktitundetus. Kiire otsustusvõimega, ka ülikeerulistes olukordades, oled aktiivne ja väsimatu tegutseja. Hea inimestetundjana aitavad kas vaist, mõistus või raudne loogika leida sul võtme igale lukule.
Õitseaeg: - Sügis
Eelmises elus: laulja, diplomaat, veinivalmistaja, kutsar, preester
Sõber: Nefriitsammas
Vaenlane: Nahkkäevõru
Vastane: Munk
Õnne ja tähenduslikud numbrid: 5,17,29
Parim kuu aastas: mai.

NEFRIITSAMMAS (1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016)
Inimesed, kes on sündinud Selle märgi all armastavad eraldatust ja olla üksinduses ning vaikuses, eemal mürast. Seisad kindlalt oma kahel jalal, ei talu vähimatki agressiivset sissetungimist enese  territooriumile. Aga sa  pole kaugeltki inimpõlgur, ent sulle on vastuvõetamatud suured rahvamassid, lärmakad üritused, tulised vaidlused, sõjakad arveteklaarimised.Samal ajal pole sa sugugi passiivne, vaid lausa väga aktiivne, kui tunned vajadust tegutseda eesmärgi nimel. Samas peavad nad pidevalt olema kursis kõikide elusündmustega ja ammutad endasse uusi teadmisi. Neid iseloomustab samas tundlikkus ja tahet midagi teha midagi head oma lähedastele.
Õitseaeg: - Kevad
Eelmises elus: Sõnumi tooja, kullasepp, hobuste treener, skulptor
Sõber: Nefriitsammas
Vaenlane: Must pühvel
Vastane:Koldehoidja
Õnne ja tähenduslikud numbrid: 6, 18, 30
Parim kuu aastas: november.

METALLGONG (1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017)
Inimesed, kes on sündinud Metallgongi aastal on  üllas, lojaalne ja helde inimestele, ausad, õilsad, heldemeelsed ja vaprad, valmis kaitsma nii enese tõdesid kui väetimaid, kellele ebaõiglaselt liiga tehakse. Sealjuures oled väga tundlik ja enesekriitiline, sulle on küllalt tähtis, mida sinust arvatakse. Vaimsed väärtused on tema jaoks väga olulised. Seetõttu on need inimesed väga kaugel ära ja tihti ei väärtusta ja unustavad asjaolu, et elus tuleb nautida seda, mida meil on. Samas vaba isekusest või eneseimetlusest – arvestad kriitikaga, oled valmis elumuutusteks, sinust mitteolenevateks saatuse pööreteks, võttes väärikalt vastu kõik, mis elu toob.
Õitseaeg: Kevad 
Eelmises elus: Aednik, arheoloog, kingsepp, jurist, kujude kuldaja
Sõber:  Nefriitsammas 
Vaenlane: Järvekilpkonn
Vastane: Noorkuu
Õnne ja tähenduslikud numbrid: 7, 19, 31
Parim kuu aastas: september.

JÄRVEKILPKONN (1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018)
Inimesed, kes on sündinud sellel aastal on väga iseseisvad ja tahaks ise otsustada, kuidas ehitada oma elu. Nad on usaldusväärsed, lojaalsed sõbrad ja partnerid, kes on aga ka täiesti võimelised tegema trikke ja punuma intriige. Sinu põhimõte on lihtne: elu annab inimesele võimalused, saatuse kujundab aga igaüks ise, nii õnnestunult või õnnetult kuidas sa ise sellega hakkama saad. Sestap oskad oma energiavarusid kasutada ja turgutada, su visadus eesmärgi poole püüdlemisel on ammendamatu. Olgu aeglaselt ja kohati vaevaliselt, aga kulged tahtekindlalt ja optimistlikult – per aspera ad astra!
Õitseaeg: Kevad 
Eelmises elus: Pitsikuduja, müürsepp, vankri meister, valvur, pakipoiss 
Sõber:  Koldehoidja
Vaenlane: Metallgong
Vastane: Noorkuu
Õnne ja tähenduslikud numbrid: 8, 20, 32
Parim kuu aastas: aprill.

NAHKKÄEVÕRU (1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019)
Inimesed, kes on sündinud  sellel aastal  on  üks kõige eripärasematest  ja müstilisematest inimtüüpidest meie maal. Samas ei kannata sa üksindust, ja otsid pidevalt uusi sõpru ja tuttavaid. Kuigi mõnikord sa sulgud endasse ja mõjud erakliku ja süngena. Mõjud erakliku ja süngena, noorena on raske leida ühist keelt tavasurelikega.Oled iseendaga konfliktis, sest sul on raske teha otsuseid ja võtta milleski oma seisukoht. Raske on otsustada, mis on tähtsam -suhe, sügav kiindumus või sõltumatus. Sind köidab kõik salapärane, anomaalne, teispoolsus, sul on arvestatavad ekstrasensoorsed võimed.
Õitseaeg: Talv
Eelmises elus: diplomaat, kurtisaan, alkeemik, sepp, relvakaupmees, skulptor 
Sõber:  Ergav päike
Vaenlane: Munk
Vastane: Ere lohemadu
Õnne ja tähenduslikud numbrid: 9,21, 33
Parim kuu aastas: märts.

MUST PÜHVEL (1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008, 2020)
Need, kes on sündinud musta pühvli aastal, on nagu nimetuski annab teada, et sinu näol on tegemist tugeva, tavatult sirgjoonelise tõeraiujaga, nad ütlevad alati, mida nad mõtlevad, ning elu hoobidki võtad püstipäi vastu. Sa ei kannata silmakirjalikkust, teesklust ja varjamist ja jätad endast sellega vahel taktitundetu mulje. Armununa kipud kõikide eest valitsema ja otsuseid tegema. Sellele vaatamata armastad selget juttu, ausaid lahendusi ja võidad kokkuvõttes alati võõra väe, sest pole kunagi omakasupüüdlik. Must Pühvel on tugev nii vaimult kui kehalt, parim juhitüüp, kes köidab oma energilisuse, ohvrimeelsuse ja oskusega. Kuigi pealtnäha suur ja võimas, on ta südameasjades vägagi haavatav.
Õitseaeg: Suvi
Eelmises elus: sõdalane, rändnäitleja, sepp, mägede giid, kiviraidur
Sõber:  Ere lohemadu
Vaenlane: Kobra
Vastane: Ergav päike
Õnne ja tähenduslikud numbrid: 10,22, 34
Parim kuu aastas: juuli.

NOORKUU (1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009)
 Selle märgi all sündinu on salapärane, hell hing, romantiline ja unistav, nii nagu Kuu iseSellised inimesed on väga kirglikud ja romantilised armastajad. Kui ööloor kaob, siis nende hellus ja sensuaalsus muutub ning õrnast romantikust saab metsik kiskja. Aga nende tuju on nii muutlik, et isegi sugulased ei mõista neid alati.Vaatad maailma avali, vaimustatud silmi – nagu süütu laps, aina hea ja ilusa ootuses-lootuses. Loomupärane uudishimulikkus teeb su siseilma aina rikkamaks ja värvikamaks, oled võimeline endasse ahmima tohutul hulgal informatsiooni, selles ka täiskasvanuna paraku mitte alati kuigi targalt orienteerudes.
Õitseaeg: Kevad 
Eelmises elus: kutsar, jahimees, religioosne tegelane, vaiba kuduja, ämmaemand . 
Sõber:  Ere lohemadu
Vaenlane: Nefriitsammas
Vastane: Metallgong
Õnne ja tähenduslikud numbrid: 11, 23, 35
Parim kuu aastas: august

ERGAV PÄIKE (1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010)
Inimesed kes sündinud kuuma päikese aastaajal on uskumatult elurõõmsad ja optimistlikud. Ainus hirm nende elus on- kaotada vabadust. Nendel on raske tuju rikkuda, nad on liiga optimistlikud ja enesekindlad. Nad on järjekindlad, kuid nende paheks on üksluisus. Armastuses on nad ustavad, kindlad ja praktilised. Nende jaoks pole olemas midagi sellist, mille ees nad alla vannuvad, nende deviisiks oleks - kui kuidagi ei saa, küll siis kuidagi ikka saab! Oled ustav sõber, kes alati mõista püüab ja abikäe ulatab, kelle juuresolek üksnes jõudu annab. Riskifaktoriks võib olla see, et sind võidakse omakasupüüdlikult ära kasutada.
Õitseaeg: Suvi
Eelmises elus: astronoom, vaibakuduja, amuletide kaupmees, jahimees, usujuht
Sõber: Nahkkäevõru
Vaenlane: Koldehoidja
Vastane: Must pühvel
Õnne ja tähenduslikud numbrid: 12, 24, 36.
Parim kuu aastas: oktoober.

MUNK (1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011)
Inimesed kes sündinud Munga aastal on koos saatjast Ahviga. See on elurõõmus ja ustav isiksus. Nad on head suhtlejad ja armastavad elu. Neile meeldib palju suhelda ja diskuteerida. Raske on neil tuju rikkuda. Nad on ustavad inimesed, kes ootavad sama käitumist ka oma partnerilt. Terve selle horoskoobi ulatuses pea kõige kaalukam sümbol – terviklik natuur, väljakujunenud isiksus, kelle sügavus, orgaaniline vitaalsus ja väärikas käitumismaneer äratab lugupidamist nii sõprade kui vaenlaste seas. Sind pole võimalik kord valitud rajalt maha lükata. Su tugevus peitub su tagasihoidlikkuses, oskuses oma kõrget erudeeritust üles näidata ja rakendada, kedagi solvamata.
Õitseaeg: Kevad 
Eelmises elus: laulja, koomik, võltsija, ennustaja.
Sõber:  Koldehoidja
Vaenlane:  Nahkkäevõru
Vastane: Puhtaveeallikas
Õnne ja tähenduslikud numbrid: 11, 23, 35.
Parim kuu aastas: detsemberYou May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate