No Copy

©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Sidrun ja söögisooda päästab sind paljudest tervisehädadest

by - Teisipäev, jaanuar 18, 2022

 


Sidrun ja söögisooda sisaldavad mineraale ja mikroelemente ja palju kasulikke aineid, mis aitavad inimest erinevate haiguste eest kaitsta.

See on imeline kombinatsioon, mille mõju on isegi tugevam kui kemoteraapial!

Miks me ei tea seda imelist ravi ja miks me ei ole seda proovinud? Kuna meil on organisatsioonid, kes on huvitatud,et me ei teaks seda. Tavalised inimesed ei tea sellest ravi omadustest nagu on seda sidrun ja sooda (naatriumvesinikkarbonaat). Seega nüüdsest on see teada ja levitan seda teadet! Hämmastav on ravida inimesi, kes seda tõesti vajavad!(Seda saladust on kiivalt hoitud.)

Sidrunit tasub tarvitada neil kel on tsüstid ja kasvajad. 
Sidrun on tugev anti-kantserogeensete omadustega, mis on juba tõestatud. Sidrunis on palju teisigi häid kasulikke omadusi. Söögisooda sidruniga aitab organismi puhastada, sest see normaliseerib pH taset kehas ja võitleb mikroobidega ning on suurepärane ennetav meede vähi jaoks.

Ära unusta, et sellised tooted ei ole ravimid, vaid aitavad meie kehal säilitada tervist ja tugevdada immuunsust.

Aitab eemaldada kõrvetised

Sidruni ja söögisooda kombinatsioon sobib suurepäraselt mao kõrge happesuse puhul, kuna aitab eemaldada kõrvetised. Sidruni happesus aitab lahustada neerukivisid, avaldab kasulikku mõju maksa tervisele.

Seenhaiguste vastu

Ka sidrunid on väga tugev antimikroobne toime ning aitab siis, kui on tegemist seenhaiguste ja bakteriaalsete infektsioonidega.
Happeline keskkond on soodne igasuguste nakkuste arenemiseks, mistõttu on äärmiselt kasulik aeg-ajalt oma organismi alkaliseerida.

Sidrun on võimas antidepressant ja reguleerib vererõhku, vähendab stressi ja rahustab närve.


Huvitav fakt : on tõestatud, et sidrun hävitab vähitekitajad kuni 12 vähivormid.
Veelgi huvitavam on asjaolu, et selline ravi, sooda sidruniga hävitab vähitekitajad aga ei mõjuta terveid rakke.Ka huvitav asjaolu on see, et ei ole kohutavaid kõrvaltoimeid, mis on tüüpilised keemiaravile.

Ettevalmistamine: Lisa kaks supilusikatäit värskelt pressitud sidrunimahla poole klaasi veele. Seejärel segatakse veidi soodat (naatriumvesinikkarbonaat), kuni umbes 1 tl. Mõne sekundi pärast on see jook valmis. Võid lisada ka sidruni viile.
Jooge klaasitäis päevas, tühja kõhuga.
Joo segu 2 nädalat järjest, seejärel tee paus, vajadusel korda protseduuri.


NB! Sidruni liigne tarbimine põhjustab allergiat, sest see on tugev allergeen. Samuti võib see põhjustada nahaärritust inimestel, kes on selle koostisosade suhtes ülitundlikud;
Liigne sidrunite söömine võib tõsta vererõhku ja seetõttu tuleks kõrgvererõhutõve korral olla ettevaatlik.

You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate