No Copy

©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Maiade 2017 horoskoop

by - Neljapäev, detsember 29, 2016


See ei ole nali. Kui jagate seda artiklit, ootab sind vähemalt 3 edukat aastat!

Me kõik ootame alati uuelt saabuvalt aastalt pööret paremusele, erandiks pole ka saabuv aasta. Kukk - mille sümboliks on päike, sest just hommikul algab kukelauluga uus päev. Idamaades on kukk otseselt seotud päikese soojusega. Indiaanlased peavad aga kukke otseselt päikeseenergiaks, Jaapanis kutsutakse teda esimeseks valguseks. Hiinlased näevad Kukes viite vooruse sümbolit: julgus, headus, ustavus, väärikust ja head tahet.
Vaata siis järgi mida toob meile sellel uuel kuke aastal?

Jäär
(21. märts - 19. aprill)
Ees ootab teeninud puhkus!
Möödunud kaks rasket aastat, mis on läbitud motoga "Kogu elu on üks suur võitlus", on nüüdseks seljataha jäänud. Käes on aeg sellel tähemärgil hakata nautima raske töö vilju. Kuigi me ei saa öelda, et kõik iseenesest langeb Jäära jalge ette. Selleks, et midagi saada, on vaja teha mõningaid jõupingutusi ja olla tähelepanelik.
PS!Kui te jagate seda artiklit, siis ootab teid ees 2-aastane väljateeninud lõõgastus.

Sõnn
(20. aprill - 20. mai)
On aeg nautida elu!
Ahvi aasta on läbi saanud, mis tähendab, et seljataha jäid kõik ebaõnnestumised ja erinevad kaotused, pidev sebimine ja pinged. Lõpuks on aeg puhata ja nautida elu. Tähed muidugi ei garanteeri, et kõik läheb kui õlitatult, kuid head kompensatsiooni, emotsionaalsete ja materiaalsete kahjude eest on võimalik loota. 

PS!Kui jagate seda artiklit, leiad 3 aastat õnnist rahu.

Kaksikud
(21. mai - 20. juuni)
Positiivne aega!
Kuke aasta on täis rõõmsaid muljeid, kogemusi ja edukaid ettevõtmisi. On Kaksikutele positiivne igas mõttes, eriti kui nad tunnevad eelnevalt õhus maagiat.
PS! Kui jagate seda artiklit, siis tähed soosivad 4 aastat, teid kõigis ettevõtmistes. 

Vähk
(21 juuni - 22. juuli)
Hüvasti raske koorem!
Fortuuna viib teid kokku põnevate inimestega, kellest võivad kujuneda teile head ja ustavad sõbrad, kes suudavad mõjutada Vähi isiksuse kasvu ja arengut. 

Mõnel õnnestub vabaneda raskest murekoormast, mis on teda vaevanud juba pikka aega ja mis on tema elu eelnevalt suunanud.
PS! Kui jagate seda artiklit, leiad 3 aastat õnne!

Lõvi
(23. juuli - 22. august)
Kõik tuleb teile kätte!
Neid ootavad ees kasumid, mille pärast neil pole vaja üldse vaeva näha. Selle märgi esindajad on muidu harjunud saavutama kõike ise, töötades motoga "Kogu elu on võitlus." Seega on selline asjade kulg, et kõik justkui kukub sülle, tekitab algul pisut segadust. Saatus kingib Lõvidele palju ettearvamatuid olukordi, millel on tihti positiivsed tagajärjed.
PS! Kui jagate seda artiklit, siis miski ei vii teid rivist välja, terve 2017 aasta!
Neitsi
(23. august - 22. september)
Otsusekindlus viib sihile!
On aeg olla otsusekindel, ja seda kohe aasta algusest alates. See otsustusvõime aitab Neitsi märgi all sündinuid, toime tulla tuleva Kuke aasta katsumustega. Valida tuleks salakaval taktika, ja pöörata saatuse kulgu enda kasuks.
NB! Kui jagate seda artiklit, kõik takistused kaovad teie teelt.
Kaalud
(23. september - 22 oktoober)
Iga probleemile leidub lahendus!
Saatus toob Kaalude esindajaile palju võimalusi, et parandada nende heaolu, kuid ole tähelepanelik ja ära lase võimalusi käest minna. Kui võtad mingi uue projekti käsile, pead ennast sellesse jäägitult pühenduma.
NB! Kui jagate seda artiklit, siis ootavad teid ees pöörased arengud.
Skorpion

(23 oktoober - 21. november)
Ees on suured muutused!
Skorpionid seisavad suurte muutuste ees, mille möödudes võib jagada oma elu sõnadega "enne" ja "pärast". Skorpionitel puhuvad uued tuuled: ta tahab maha jätta vana kolleegid, tüütu töö, ja kanda ennast muutuste lainel lase oma elu laine muutusi. Elumuutused muudaksid Skorpioni maailmavaateid.
 NB! Kui jagate seda artiklit, on 3 aastat oodata tohutuid rahavoogusid.
Ambur
(22. november - 21. detsember)
Paljud väljavaateid.
Optimistliku olemusega ja tugeva energiaga Amburile avanevad paljud võimalused. Nad saavad vaadata probleeme justkui kõrvalt, mitte minnes nendega kaasa või siis lahendavad need kergesti, hoides kokku aega ja närve. Ükskõik millise tee ka valite, on tähed teie poolel.
NB!Kui jagate seda artiklit, siis 2017 annab teile palju õnnelikke hetki, mis muudavad tulevikku. 
Kaljukits
(22. detsember - 19. jaanuar)
Aeg enda jaoks!
Tähed soovitavad paika panna prioriteedid.Kõigepealt saage endas selgusele, teiseks tegelege enda kasvatamise ja täistamisega. Uus maailmavaade meeldib teile, sest kogu ümbrus on muutunud. Probleemid ei tundugi enam nii suured ja Kaljukitsed hakkavad ka lihtsates asjades nägema võlu.
NB! Kui jagate seda artiklit, siis 2017 aastal aitavad tähed teil takistusi ületada. 
Veevalaja
(20. jaanuar - 18. veebruar)
See on sinu aastas!
2017 on kõigis aspektides Veevalaja aasta. Asi selles, et selle horoskoobi märgi ja Kukk on oma olemuselt väga sarnased, sest neil on palju ühist. Need inimesed ei taha võtta enda kanda raskeid ülesandeid ja väldivad raskusi.Kuna me seisame Veevalaja ajastu lävel, siis on antud horoskoobi märgi esindajal palju võimalusi näidata oma lojaalsust, olles väljavalitu staatuses.
NB!Kui jagate seda artiklit, siis ootab teid ees teie elu parim aasta!
Kalad
(19 veebruar - 20. märts)
Seisakute ja toppamiste lõpp!
2017 aasta saab paljudele Kaladele tähendurikkaks! Esiteks sellepärast, et lõppemas on seisakute ehk kohapeal tammumise periood, mis kestis peaaegu 10 aastat. Nad justkui ärkaksid varjusurmast, heidavad kõrvale tegevusetuse ja jõudeelu ning tunnevad uskumatut energiat.
NB!Kui jagate seda artiklit, 2017 aasta jooksul laabuvad kõik teie tegemised.

You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate