No Copy

©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Maagiline salv 100 haiguse vastu

by - laupäev, oktoober 20, 2018


See salv ravib paljusid haigusi: gangreeni, haavandeid, põletusi, fibroome, mastopaatiat, mastiiti, paiseid, haigeid liigeseid, kõige karmimat sinuiiti, mädast kõrvapõletikku, kõri haavandeid, ekseemi, munasarja tsüste – vot mida kõike võib see maagiline salv ravida! Seda salvi teatakse ka kui Valentina Samoilova salvi.

Koostis:

Toiduõli
Munakollane
mesilasvaha

Valmistamine.

Valage emaileeritud nõusse klaas õli, lisage sinna tikutoosi suurune tükk vaha ja pange see väiksele tulele, et vaha hakkaks sulama. Eelnevalt keedetud munast eraldage munakollane, poolitage see, suruge kahvliga pudruks ja sõrmede vahel pudistades lisage see aegamööda kuuma vaha õli segusse. (nõus hakkab õli keema kui kuulete prõksuvat häält just siis lisage sinna munakollane. Kuid mitte kohe kõike vaid vähehaaval). Juba esimeste munakollaste tükkide lisamisel hakkab segu vahutama. Hoidke läheduses lapp. Kui vaha on kollast värvi (see tähendab – et see on salvi jaoks kõige parem), võib kogu kausi sisu osutuda väljaspool kaussi. Võtke kausist lapiga kinni ja eemaldage tulelt mõneks ajaks, et see rahuneks ja segage seda kogu aeg. Ja nii umbes kolm korda. Kõik salv on valmis! Jääb üle vaid see kurnata läbi kapron riide ( kardina tüll), mis on kahekordseks pandud. Vaha on kapriisne seepärast ei sobi selleks marli, aga tüll isegi mitmekordsel kasutamisel näeb välja nagu uus. Klaasnõus säilib valmis salv kuni 10 kuud.

Väike lisa kogemuse põhjal: salv tuleks valada laia suuga väiksemasse purki aga ja kui seda kasutada igapäevaselt, siis pole seda vaja külmikusse panna see säilib ka toatemperatuuril. Ülejäänud purgid pange külmikusse. Nüüd peenestatud munakollase juurde – vahel ei saavuta käsitsi vajalikku tulemust, kuid kui segada seda blenderis kus on juba osa keevat õli (7 – 10 spl.) siis aate suurepärase tulemuse – kogu munakollane lahustub ja muutub salvi koostiseks, mida ei näe käsitsi segades. Suurema efektiivsuse saavutamiseks, sama koguse vaha ja õli juures ( võib olla ka maisi), kasutan mina kahte munakollast.

Salv on väga efektiivne. Kui salvi tuleb määrida siis seda soojendatakse veevannis 40 kraadi juures.

See ravib:
  • Sinusiit e. põskkoopapõletik – supilusikal soojendatud ja koheselt pipetti tõmmatud salv tilgutatakse ninna kõige kohutavama sinusiidi korral. Et see ei jahtuks tehke seda üsna kiiresti. Piisav on kui te tilgutate seda ninna kaks korda tunni ajase vahega ja nii võib lahti saada isegi kuu aega kestnud sinusiidist. Salv tungib läbi põskkoopa ja tõmbab enesesse mäda tohutu jõuga. 
  • Mädane keskkõrvapõletik. Keerake vatist tups ja pange see kõrva. Vajaduse korral vahetage tupsu, samal ajal määrige salviga kõrva tagust. Salv tõmbab mäda tohutu jõuga. Nii võib ravida igasuguseid põletikke mitte ainult mädaseid. 
  • Kurgu haavandid, mädased laigud, mädane angiin. Määrige salviga kurgu piirkonda, pannes kompressi kaelale. Kui seda teha kogu õhtu korrates iga tunni tagant protseduuri siis hommikuks põletik annab järele. 
  • Bronhid, mao-soolte valu, paised kehal, odraivad silmas. Kolm korda päevas enne sööki võtke pool teelusikatäit salvi. 
  • Naiste haigused: fibromüoomid kuni 10 nädalat, munasarja tsüst, munajuhade põletik, piimanäärmete põletik, mastiit. Pange tuppe salviga määritud tampoon, vahetage hommikul ja õhtul. Nädala pärast jääb tsüstist vaid mälestus aga fibroomiga tuleb pisut kauem jännata. Pange rinnale salvrätik mis on läbi immutatud salviga, selle peale asetage kompresside jaoks ette nähtud paber või tsellofaan. Võimalusel vahetage iga kahe tunni tagant. 
  • Põletused, paised, haavad, tursed, hambavalu, põlveliigese valu – seda kõike ravitakse salviga. Määrige seda ööseks haigele kohale siduge see kinni, puhta sõrmega määrige seda haigele hambale ja määrige seda ka igemele ja te näete kuidas valu hakkab kaduma. Tulemus on igatahes suurepärane. 
  • Troofilised haavandid, gangreen: samuti panna salviga immutatud salvrätikud haavandile ja vahetada iga 2 tunni tagant. Haavadest hakkab väljuma mäda ja te veendute ise kui kiiresti edeneb teie päästev ravi, vaatamata igasugustele mitte mõjuvatele kallitele ravimitele. Põletused, paised, haavad, nahapõletikud, hambavalu (pange igemele vatitups salviga). 


Kõike mida peab määrima tehke seda ööseks, pannes kompressid haigetele põlvedele mässige kinni ja valud hakkavad kaduma tänu lihtsale ning kergele valmistavale salvile.

Selle salviga võib tugevdada küüsi, hõõrudes salvi ööseks küüntele.

Salv saab suurepäraselt hakkama dermatiidiga, naha kuivusega, pragunenud huultega, päästab lõhkised kannad.

Märkus: vaha peab olema mesilasvaha, naturaalne, mitte kiriku küünla oma. Vaha võib osta mesinike käest või turult. Õlist – kui võtta rafineerimata õli, hakkab segu vahutama, kõlbab välispidiseks kasutamiseks aga alla neelata seda ei suuda paljud. Seega võib pealtpoolt määrimiseks võtta igasuguse õli aga seespidiselt tarvitamiseks võtke rafineeritud õli. Veel parem kasutage oliivõli. Võib teha erinevate taimede õlisid ja pärast kasutada seda peamise salvi lisandina.You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate