No Copy

©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Silmavärv paljastab milline isiksus sa oled

by - Kolmapäev, oktoober 17, 2018


Silmadest väljub isik, tema mõttestiil, õnn ja õnnetus, rahu ja meeleheide, armastus ja viha, hingesuurus ja väiklus, tarkus. Silmade värvus on aga seotud geneetikaga, mis on kombinatsioon vanemate silmavärvusest. Maailmas on tehtud üsna palju uuringuid selgitamaks, kas inimese silma värvuse ja isiksuseomaduste vahel on seoseid. Sellele on leitud kinnitus. Samal ajal tuleb ära märkida, et tehtud uuringud on olnud pigem vaatlused, kui teaduslikud uuringud. Silmade värvus räägib inimese kohta, kes ta on, kuidas ta erinevate eluoludega toime tuleb ning milline on tema suundumus elus.
Sinised silmad
Sinist silmavärvust peetakse kõige ilusamaks. Nende silmadega inimesed on seetõttu ka üldiselt väga hea välimusega. Nad on kirglikud ning hindavad kõrgelt armastust ja romantilist suhet. Nad on emotsionaalselt tugevad ja kõrge taluvusläviga – pingelises olukorras saavad paremini hakkama kui teised. Nad pööravad väga suurt tähelepanu teistele inimestele ning püüavad teha kõik endast oleneva selleks, et teised inimesed ennast hästi tunda saaksid. Nad on oma elus edasipüüdlikud ja sihikindlad ning jõuavad välja tavaliselt nende sihtideni, mis on neile olulised, neid on raske teel kallutada. Nad võivad teiste inimeste jaoks tunduda aeglaste, nõrkadena ja unistavatena, kuid tegelikkus on hoopis midagi muud.

Rohelised silmad

Roheliste silmadega inimesed on meelt muutvad ja kiired tegutsejad, kuid samal ajal ka kaastundlikud teiste inimeste suunas. Peamiselt on nende tegevused seotud loovusega. Nende inimeste suhted on kauakestvad, kuna nad on valmis teatud määral ennastohverdavalt partnerile armastust pakkuma. Roheliste silmadega inimesed on tavaliselt väga hea välimusega, väga atraktiivsed, salapärased ja loomingulised ning neil on alati palju austajaid. Sinus on see arusaamatu lummus, mille lõksu paljud langevad. Nad vajavad oma ellu suurel hulgal armastust, et seeläbi elus läbi lüüa.

Hallid silmad

Hallide silmadega inimesi teatakse kui väga sügava hingelise maailmaga isiksusi. Hallide silmadega inimesed on väga haruldased. Nad on erakordselt tasakaalukad, kuid tihti kahe vahel ja ei suuda otsustada.Nende inimeste jaoks on välise maailma pingetega toimetulek kerge ülesanne, kuna nad ei lase muredest ennast eriti mõjutada ja kipuvad ehitama barjääre. Neil on raske inimesi usaldada ja nad ei lase teisi endale lähedale. Oma asjaajamiste juures näitavad nad välja põhjalikkust ja täpsust. Elus saavutavad nad edu tänu oma sihikindlusele ja visadusele. Nende jaoks ei kuku õnn sülle lihtsalt iseenesest. Hallide silmadega inimesed on kergesti mõjutatavad nii teiste inimeste kui ka ümbritseva keskkonna poolt. Nad on uudishimulikud ning püüavad kõikidest asjadest alati teadlikud olla.
Tumepruunid silmad
Tumepruunide silmadega inimesed on oma elus kindlalt jalgadega maa peal, nad on sündinud juhid, kes tunnevad vajadust teisi õpetada ning aidata läbi oma elutee. Nad ei lase materiaalsetel soovidel ennast kõigutada. Nad on nö. looduse inimesed. Nad on iseseisvad ja hingelises mõttes väga kindlad. Teiste inimestega suhtlemisel on tumepruunide silmadega inimesed meeldivad, atraktiivsed ning lojaalsed. Neile võib praktiliselt iga inimene kindel olla.  Neid peetakse ka usaldusväärsemateks, kui siniste silmadega inimesi. Väga suurt tähelepanu pööravad nad oma lähedastele. Lähedaste inimeste heaolu tagamiseks on nad valmis oma elus palju ohverdusi tegema. Paljudel juhtudel on neil aga palju segadustundeid, kuna nad ei suuda täpselt paika panna, mida nad oma elult soovivad.Tumedate silmadega inimestel on rohkem kui 2 korda suurem tõenäosus, et areneb hallkae.

Helepruunid / Pähklipruunid silmad

Helepruunide silmadega inimestel on suur võime enda eest hoolt kanda. Nad on enesekindlad, iseseisvad ja särtsakad ja teatud määral isekad, kuid samas oskavad nad teiste inimeste suunas välja näidata tundlikkust ja empaatiat, enda südames leplikud ning hoolivad. Nad on altid ärevusele ja ei talu valu. Nad armastavad rõõmsameelsust ja meelelahutust. Nad on kena välimusega inimesed. Nende armusuhted on kirglikud ja ebatavalised, kuid sealjuures võivad need jääda lühikeseks. Nad on inimesed, kes eristuvad teiste inimeste seast oma ebatavalisusega ja leidlikkusega. Neid köidab uus ja uuenduslikkus ning sellistest asjadest on nad alati valmis kiiresti kinni haarama. Nad tunnevad elus rõõmu erinevatest väljakutsetest. Ehkki nad võivad tunduda kindlate ja tugevate inimestega, on nende natuur õrn ja haavatav. Sellise varjundiga silmavärv on üsna haruldane.

Mustad silmad
Mustade silmadega inimesed on väga sensuaalsed. Ka salatsemine on nende loomuses. Must pole eriti levinud silmavärv ning need inimesed ei jaga üldiselt oma arvamusi ja mõtteid. Nad on teatud määral eraklikud ning püüavad oma eesmärkide poole liikuda pigem varjatult. Nad võivad olla üsnagi temperamentsed. Oma olemuselt on nad närvilised inimesed, kuna nende sisemuses võib olla palju segadustundeid, millele nad ei oska tihtilugu leevendust leida.You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate