No Copy

©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Hiina kalendri järgi algab energiast tulvil puukitse aasta.

by - Neljapäev, veebruar 05, 2015

 

Hiina kalendri järgi algab 19. veebruaril uutest energiatest tulvil YIN-PUUKITSE aasta, mida tasub Idamaade tava järgi austusega vastu võtta.

Kits (Lammas) on sodiaagiringi kaheksas loom, seetõttu peetakse Kitse-aastat heaendeliseks. Maailmas on valitsenud pikalt segased ajad ja sõjakad meeleolud. Kui Hobuse- aastal tulid esile juhid, kes langetasid otsuseid, siis Kitse-aastal pööratakse tähelepanu tekkinud olukorra stabiliseerimisele. Kitse-aastat peetaksegi rahunemise, rahustamise ja kompromisside otsimise ajaks.

Eeldatakse, et Kitse-aasta on rahuliku tempoga. Tõepoolest, Kits püüab eelmistel aastatel domineerinud kiirustamist vähendada. Puu-elemendi mõjutuse tulemusena on Kitse-aasta oma loomult hoolitsev ja heatujuline: üksteisele tehakse kingitusi ja organiseeritakse meeldejäävaid sündmusi. Aasta energia on sentimentaalne, suuremeelne ja kõrgete kõlbeliste põhimõtetega. Kits hoolitseb nõrgemate eest, ta on usaldav, heatahtlik ning mänguhimuline.

Selle aasta märgusõna on tegelemine oma minevikuga. See on aeg, mil saab sorteerida minevikusündmustest tulvil seljakotis ja otsustada, mis on eluteel vajalik ja mis mitte. On võimalik kavandada täiesti uute põhimõtetega teekond ja viia see ellu!

Et algav aasta pakub palju võimalusi, tasub ennast kaitsta silmapette ja valede nõuannete eest. Et Yin- Puu- Kitse aasta meile üksnes häid ja turvalisi võimalusi looks, võtame uue aasta vastu kõrgendatud ühisenergias!

Riietuses on soovitav eelistada Puu- ja Tuleenergiate toone: rohelist, lillakas-rohelist, veini-, kirsi- või ploomitooni. Kits armastab ilu, seega on igati teretulnud enda kaunistamine ja rõõmuküllase meeleolu loomine. Soositud on ka kudumite või kitse/lambavillast valmistatud riietusesemete kandmine.  
allikas 

You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate