No Copy

©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Vaata, milline kalliskivi toob sinu tähtkujule õnne.

by - Kolmapäev, veebruar 04, 2015


Teie päikesemärgi õnnekivi on kalliskivi, mis sümboliseerib sodiaagimärgi energiat. Kuna sodiaagimärgid algavad kuu keskel, võib päikesemärgi õnnekivi erineda sünnikuu õnnekivist. Näiteks mais sündinud Kaksikud on harjunud sellega, et nende õnnekivi on smaragd, aga Kaksikute õnnekivi on päikesemärgi järgi ahhaat.
Vääriskivid kiirgavad energiat, millel on omadus võimendada neid kandvatele inimestele omased võimaed, tundeid ja energiat. Paljud astroloogid usuvad, et teatud kalliskivide energia peegeldab konkreetse sodiaagimärgi omadusi.
Järgnevaid kalliskive seostatakse traditsiooniliselt konkreetse päikesemärgiga. Kuna astroloogid on erinevate kalliskivide osas eri meelt, tuleks neisse soovitustesse suhtuda paraja annuse skeptitsismi ja loomingulisusega.
Oma päikesemärgi õnnekivi tundmine annab teile võimaluse kanda seda kivi, kui te tahate olla rohkem omas elemendis või kui tahate tuua teadlikult välja oma isiksuse konkreetsed küljed. Kui päikesemärgi õnnekivi tundub olevat vale, lugege läbi muude kivide kirjeldused ning valige välja kivi, mis teile kõige paremini sobib.
Mõnikord tunduvad teile sobivat erinevad kivid. See tuleneb sellest, et astroloogiline “koostis” annab edasi mõjutusi, mis tulenevad Päikese, Kuu ja planeetide asendist teie sünni ajal. Näiteks kui olete romantilisel lainel, võib teid instinktiivselt tõmmata kalliskivide poole, mis peegeldavad Veenuse, kui armastuse märki. Astroloogilise sünnikaardi hankimine võimaldab teil valida välja kalliskivi, et peegeldada oma isiksust — kasvõi üheks ainsaks päevaks!
Jäär (23. märts — 20. aprill)
 Traditsiooniline kivi: TEEMANT
Jäära sodiaagimärki seostatakse roomlaste sõjajumala Marsiga. Teemant annab kandjale julgust, füüsilist tugevust ja võimu. Vana-Rooma sõdurid kandsid briljantsõrmuseid, et kindlustada võiduvaimu ja saavutada lahingus võitu.
Sarnaselt on teemante kasutatud vaenutunde leevendamiseks sugudevahelises sõjas. Vanadest aegadest peale on teemanti kinkimine summutanud nii mõnegi armukese raevu kõige meeldivamal moel.
Teine teemanti kasulik omadus on suurendada seksuaalset külgetõmmet ja soodustada viljakust.
Vaprus, füüsiline tugevus, seksuaalsus ja viljakus on Jääraga seostuvad omadused. Selle märgi all sündinud inimesi tuntakse selle poolest, et nad on valmis käima sissetallamata radu ning võtma vastu mistahes üleskutseid. Jäära valitsev planeet Marss kingib Jääradele seksuaalse jõu, mis väljendub tavaliselt energilises lähenemises elule. Teemant, mida tulega, toob välja Jäära isiku tugevaimad küljed.
Sõnn (21. aprill — 22. mai)
 Traditsiooniline kivi: SMARAGD
Luksuslik roheline smaragd peegeldab selle kivi seost Maaga kogu selle külluses. Nii Sõnni kui smaragdi valitseb planeet Veenus ning neil on mütoloogiline seos armastuse jumalanna Venusega.
Samas on paljud astroloogid seisukohal, et Sõnni üle valitseb võrdselt ka planeet Maa. Smaragdil on võime tõmmata ligi maist küllust armastuse, raha ja materiaalsete väärtuste näol. Smaragdi kandmine kergendab hingamist, parandab silmanägemist, selgitab mõtteid ning parandab suhtlemisoskust. Kui taotlete laenu, küsite palgatõusu või otsite partnerit, kandke smaragdi.
Sensuaalne Sõnn oskab hinnata Maa maiseid hüvesid. Kuna Sõnn valitseb armastust ja raha, hindavad selle tähtkuju all sündinud inimesed jõukust. Paljud Sõnnid on teiste inimeste rahaasjade korraldamisel väga kasinad (peaaegu et ihnsad), oma rahade kulutamisel on nad aga helded, eriti kui raha kulutamine võimaldab neil nautida materiaalseid hüvesid koos armastatud inimestega.
Kaksikud (23. mai — 21. juuni)
 Traditsiooniline kivi: AHHAAT
Mitmepalgelise isiksuse poolest tuntud Kaksikud vajavad vaheldust, et tõrjuda üksluisust ja muuta elu huvitavamaks. Selles osas Kaksikute õnnekivi ahhaat pettumust ei valmista. Kuna ahhaati on väga erinevat värvi ja erinevate energeetiliste omadustega, sobib see kivi Kaksikute loomusega.
Punane ahhaat kiirgab kaitsvat energiat, soodustades tugevust, viljakust ja armastusväärsust. Kivi sõbralikkust ja healoomulisust soodustavad omadused toovad välja Kaksikute sarmi, huumori ja heatujulisuse. Vöödiline, must, punane ja pruun ahhaat kannavad tuleenergiat, mis sisendab selle kandjasse kindlustunnet.
Must, valge ja roheline ahhaat kannavad maaenergiat, mis kaitseb kandja tervist. Rohelise ahhaadi kandja silmanägemine muutub iseäranis tugevaks ja toob sära Kaksiku silmadesse. Samblaroheline ahhaat toob lisaks heale tervisele selle kandjale ka aardeid lokkavate aedade, materiaalse jõukuse ja lõbusate sõprade näol.
Suhtlemisald Kaksikul on tavaliselt väga tundlikud pinge suhtes. Sinine pitsiline ahhaat aitab Kaksikul leevendada igapäevaelu pingeid ja säilitada rahu kodus ning suhtlemisel teistega.
Vähk (22. juuni — 22. juuli)
 Traditsiooniline kivi: PÄRL
Ei ole juhus, et Vähi õnnekivi- pärl- sarnaneb Vähki valitseva planeedi Kuuga. Vähk on veemärk ja pärlil on lähedane suhe mere ning paljude emajumalanna erinevate ümbersündide — Isise, Diana, Neptuni ning Aphroditega.
Pärlid kiirgavad kaitsvat emalikku energiat. Nad soodustavad armastust ja abieluõnne, mistõttu pruudiehted koosnevad tavaliselt pärlitest — ümber randme, kaela, kõrvarõngastes, diadeemil või kleidi peal.
Vee-elu nautijatena mõistavad Vähid, miks lõunamere rahvad kannavad pärleid kaitseks hai rünnakute vastu. Pärlid soodustavad ka kodust heaolu, kaitsevad perekonna tervist, soodustavad viljakust ja pikka.
Pärlite erinevad värvid peegeldavad Vähi tujukust, mis omakorda tuleneb erinevatest kuufaasidest. Musta või sinist pärli kantakse hea õnne sümbolina. Kollased pärlid toovad materiaalset heaolu, punased pärlid soodustavad intellektuaalseid võimeid ning roosad pärlid elumugavusi.
Lõvi (23. juuli — 23. august)
 Traditsiooniline kivi: RUBIIN
Leekiv rubiin on ideaalne õnnekivi tulihingelisele tähelepanu ihkavale Lõvile. Selle kivi puhas punane värv peegeldab Lõvi lojaalse ja armastava südame soojust ning puhtust. Kehaosadest seostatakse Lõviga just südant ning mitte ühtegi teist kalliskivi ei sobitata nii tihti südamekujulistesse ehetesse kui rubiini.
Rubiini energia vastab kõige paremini uhke Lõvi parimatele omadustele. Ükski loom ei kaitse oma pesakonda nii kui lojaalne Lõvi. Rubiin tagab selle kandjale füüsilise tugevuse ning hingelisejõu.
Rubiinid soodustavad isiklikku ja kodust heaolu, kaitsevad ohu, hirmu ja negatiivsete mõtete eest. Nad kaitsevad ka keha haiguste eest ning soodustavad jõukust, võimu ja rõõmu.
Neitsi (24. august — 23. september)
 Traditsiooniline kivi: SARDOONÜKS
Neitsi traditsiooniline õnnekivi sardoonüks soodustab väljenduslikkust, tugevaid abielusuhteid ja positiivset mõtteviisi. Kuna sardoonüks on tulekivi — mida valitseb planeet Marss ja mida seostatakse samanimelise sõjajumalaga — on tema seostamine Neitsiga konfliktne. On ju Neitsi ise maamärk, mida valitseb planeet Merkuur ja mida seostatakse suhtlusjumala Mercuriusega. Seose leidmine selle märgi ja sardoonüksi vahel nõuab väga loomingulist lähenemist, mis mõnele Neitsi märgi all sündinule ei sobi.
Sobivamaks kiviks Neitsile paistab olevat tõeline maakivi ahhaat. Musta, valget ja rohelist ahhaati seostatakse Neitsit valitseva planeedi Merkuuriga. Aga nad kannavad ka maa energiat, mis kaitseb kandja tervist. Tervise kaitsmine on selgelt Neitsi funktsioon. Roheline ahhaat kiirgab energiat, mis tugevdab silmi. Hea silmanägemine rahuldab Neitsi vajadust näha kõike Maal toimuvat selge pilguga. Samblarohelise ahhaadi energia soodustab aiapidamist, mis viitab Neitsi seosele Rooma viljakusjumalanna Ceresega.
Kaalud (24. september — 23. oktoober)
 Traditsiooniline kivi: SAFIIR
Safiiri rahustav energia vastab Kaalude võimele hoida rahu, armastust ja harmooniat. Safiiri kandja mõistab hästi teiste inimeste tundeid, muresid ja vajadusi ning see võimaldab Kaaludel leida kompromissi ja olla konfliktide juures vahendajaks. Kaaludele ei meeldi disharmoonia.
Safiir soodustab sümpaatiat ja truudust partnerite vahel. Tema jahe sinine energia leevendab viha ning pingeid tülide ajal.
Kaalusid, õigluse sümbolit, seostatakse tõeste otsusega kohtuasjades ja vaidlustes. Safiiri energia harmoniseerub selle eesmärgiga. Kohtuasjade või vaidlustega seotud inimesed võiksid kanda safiiri. See kivi aitab oponentidest paremini aru saada. Safiirist võib olla suurt strateegilist kasu, eeldusel et selle kandja pürib mõlema poole suhtes õiglase lahenduseni.
Skorpion (24. oktoober — 23. november)
 Traditsiooniline kivi: OPAAL
Mitmevärvilise opaali energia läheb hästi kokku Skorpioni mõistatuslikkusega. Skorpioni valitsevat planeeti Pluutot seostatakse roomlaste allilma valitsejaga. Igaüks, kes on uurinud opaali näiliselt varjatud, kuid muutlikku pinda, võib enesele ette kujutada Skorpioni lummavat loomust. Opaal peegeldab Skorpioni müstilisi võimeid.
Liialt lihtsustatud arusaamine Skorpionist viitab selle märgi seostele surmaga, aga tegelikult valitseb Skorpion kogu eluprotsessi ning teda iseloomustab paremini võime midagi uuesti luua. Ka opaalil on noorendav ja kaunistav jõud.
Opaal toob välja selle kandja sisemise ilu ning stimuleerib füüsilist ja intuitiivset arusaamist. Skorpioni energia avab talle juurdepääsu varjatud potentsiaalidele ja peidetud aaretele, opaal aitab tal leida varjatud jõukuse allikaid ja ammutada sisemist jõudu.
Ambur (24. november — 21. detsember)
 Traditsiooniline kivi: TOPAAS
Amburid on tuntud peaaegu üleloomuliku võime poolest tõmmata ligi jõukust ja head õnne, nii nagu Jupiteri märgi all sündinuile kohane. Ka topaasi energia on suunatud jõukuse suurendamisele ja kandja tuju tõstmisele.
Amburi mõtleb positiivselt, topaas hoiab temast eemale negatiivsed mõtted.
Tarot´ kaartide järgi on Amburil võime seista vastu artriidile, reumale ja immuunsussüsteemi häiretele. On teada, et positiivne mõtlemine suurendab vastupanu haigustele. Kandke topaasi, et seda võimet tugevdada.
Kaljukits (22. detsember — 20. jaanuar)
 Traditsiooniline kivi: AMETÜST
Ametüst on kalliskivi, mida seostatakse traditsiooniliselt Kaljukitsega. Selle ilusa, ravivõimet ning elujõudu andva kiviga alt minna on võimatu, kuigi selle seostamine Kaljukitsega eeldab mõningat paindlikku mõtlemist.
Ametüsti valitsevad planeetidest optimistlik Jupiter ja müstiline Neptuun. Jupiter soodustab isiksuse arengut, silmapiiri laiendamist ja rõõmsat meelt. Neptuun soodustab müstilisust, vaimsust, luulemeelt. Üksi neist omadustest ei sobi kokku praktilise materialistliku Kaljukitsega.
Ametüstil on mütoloogiline seos antiiksete veinijumala Dionysusega. Siin peitubki seos tavaliselt materialistliku Kaljukitse ning piduhimulise Jupiteri ning vaimse pageja Neptuni vahel. Paljudes vanades kultuurides oli veinijumal kitse kehaga “saatüür”.
Kaljukitses peitub varjatud lõbujanuline pool, mis ilmneb hooaegade vaheldumise ja elutsüklite muutumise ajal. Ametüstil on võime leevendada pohmelli ja alkoholismi ja see peegeldub Kaljukitse loomuse kaines küljes. Kaljukitse mõistmiseks tuleb mõista tema vajadust mõõdukuse järele — ta tahab isegi mõõdukuses olla mõõdukas, mistõttu otsib aegajalt väljapääsu ekstaasis.
Veevalaja (21. jaanuar — 18. veebruar)
 Traditsiooniline kivi: AKVAMARIIN
Tugev seos merega teeb ametüstist sobiva kivi Veevalajale. Veevalajat tuntakse nägemusliku märgina ning ka akvamariinil on võime tugevdada nägemuslikkust. Paljudele veevajajatele on tuttav olukord, kus nende tõeliselt geniaalne idee peab ootama aastaid ja isegi aastakümneid, enne kui see pälvib üldist arusaamist ja hindamist.
Veevalajatel on kalduvus süüvida ennastunustavalt oma projektidesse, mis on teeninud neile “hullu teadlase” ka “hajameelse professori” maine. Akvamariini kaitsejõud kaitseb Veevalajat ohtude eest, kui ta mõttesse vajununa ringi uitab.
Veevalaja on suurepärane keeruliste intellektuaalsete probleemide lahendaja. Akvamariin leevendab Veevalaja pidevat vaimset pinget ja tugevdab tervist.

Kalad (19. veebruar — 22. märts)
 Traditsiooniline kivi: KUUKIVI
Kalade ja kuukivi vaheline suhe peegeldab lähedast seost Kuu ja mere vahel. Kalade valitsev planeet on Neptuun, mida seostatakse roomlaste merejumalaga. Kuukivi vallandab vee jõu ja peegeldab Kuu tsüklilisi mõjusid. Paljud Kalad tunnevad loomulikku tõmmet mere poole ja see kivi kaitseb neid merereisidel.
Täpselt nagu Kuu reguleerib tõusu ja mõõna, mõjutab kuukivi ka selle kandjat. Kuukivi kandmine võib edendada armuelu. Ta võib tuua Kala ellu uue partneri või parandada suhteid senise partneriga. Just selle võimega seostub Kalade oskus äratada armastust ning leevendada tekkinud pingeid.
Kalade kindlate piirjoonteta natuur leib toetust kuukivist, mis aitab neil kuju muuta! Kui tahate kaalus juurde või maha võtta, aitab kuukivi teil kasutada Kuu jõudu eesmärgi saavutamiseks.


Allikas

You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate