No Copy

©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Täiskuu maagiline rituaal, mis toob külluse ja rikkuse.

by - Teisipäev, veebruar 03, 2015Kuu mõjutab meid täpselt samamoodi, nagu see mõjutab maakera. Kui teised kuufaasid võivad mööduda nii muudatusi ei tundnud, siis täiskuu mõjub sind alati.


Täiskuu mõjutab meid kõige sügavamalt, sest ta mõjutab meie alateadvust, kaevates üles kõige, mis selle all on. See, kas pinnale ujuvad teemad on positiivsed, neutraalsed või negatiivsed oleneb inimesest endast ja tema suhtumisest nendesse teemadesse. Mitte kõik ei tule alateadvuse pinnale kerkimisega kergesti toime. Inimesed on sel ajal tundlikumad ja käituvad „imelikumalt”. Täiskuu ajal tõusevad näiteks kuritegude arv ja kõnekeskuste kummaliste kõnede hulk. Suurel osal naistest on täiskuu eredama valguse mõjul meie ajule „päevad” ja ka lapsi sünnib siis rohkem.

Praegune aeg on ka parim selleks, et viia läbi üks küllust tõotav rituaal.

Täiskuu faas kestab 3 päeva: 1 päev enne, täiskuu päev ja 1 päev pärast ( kuufaasid siit)

 Külluse suurendamiseks on kasulik katta laud hõbeda- ja kullakarva söögitarvikutega, põletada kollaseid küünlaid ning ka ise riietuda kollasesse. 
 Toitudest sobivad heledad kreemjad toidud, rohelised salatid ja valge vein.
Sobilik on lausuda järgnevat, kontsentreerudes täiskuule: " Täiskuu, saada mulle kogu oma väega küllust kõigeks, mida ma vajan. Saatku su külluslik sära minu mõtteid ja minu tegusid. Ma tänan sind külluse eest, mida jagad. Nii olgu ja nii on!"

Kindlasti tasub sel päeval olla enesekindel, sest nii kasvatame endast just seda omadust. Mis ei tähenda muidugi põikpäisust. Igasugune positiivse mõttega tegevus on sel päeval kasulik, sest positiivne mõju mitmekordistatakse. Sama juhtub paraku ka negatiivse energiaga. Seega - mida külvad, saad kuhjaga tagasi.

Külluse rituaal

Kõige parem on seda teha täiskuu ajal ning keskööl.

Pane kauss vett täis ja lase kukkuda sinna hõbemündil.
Aseta anum endast vasakule, et kuusära paistaks vette.
Seejärel puuduta käeseljaga kausis olevat vett ning nii, et su kätele paistaks selle sama kuusära. Sümboolselt tähendab see antud  rituaalis, et sa võtad vastu kuu hõbeda.

Kätt liigutades lausu: "Hea kuu, palun too mulle enda rikkus. Täida mu käed hõbeda ja kullaga. Kõik, mida sa annad, mu rahakott jõuab kanda."

Korda seda 3x.
Kui oled lõpetanud, siis kalla vesi maapinnale.

Rahulikku ja maagilist täiskuu aega!

Allikas

You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate