No Copy

©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Kuke aasta amuletid ja talismanid kodu jaoks

by - kolmapäev, jaanuar 18, 2017


Aasta 2017 on kõikide inimeste elu tähtsaim periood, kuna selle perioodi energeetika on lihtsalt fenomenaalne. Amuletid ja talismanid aitavad aga teil seda energeetikat õiges suunas juhtida.
2017 aasta talismanid on sama tähtsad kui amuletidki, seega see aasta saab parimaks mitte ainult kaitse osas kui ka rünnakute osas. Nagu on teada siis talismanid kujutavad endast õnne meelitamise vahendit, samuti  võitlevad amuletid negatiivsusega.

AMULETID 2017 AASTAL.

Punane kukk – see on väga võimas kombinatsioon idamaises kalendris. Punast värvust on isegi Feng shuis  sajandeid peetud kõige tõhusamaks vahendiks igasuguste kurjade vaimude, -silma ja needuste kaitseks. Hiina ja teised idamaa rahvad on alati uskunud, et punased lindid mis on riputatud välisukse ette peletavad kurje vaime.
Uus aasta idamaades seostatakse punase värvusega, seepärast kõik linna- ja külatänavad ehitakse punase värvusega.
Amuletid võivad olla feng shui järgi kujutatud loomade kujukestena, mis on värvitud punaseks, kuid mitte kõik figuurikesed ei ole võimelised kaitsma kodu kurja ja ebaõnne eest. Seoses sellega kuulub see 2017 aasta draakonitele, lõvidele ja elevantidele.
Draakonid kaitsevad maja suurte rahaliste ebaõnnestumiste vastu. Segadust on kõikidel inimestel, kuid suurema ohu eest aitab vabaneda just punane draakon. Ärge unustage, et see värv on sel aastal kõigest kõige tähtsam. Eriti positiivne on kui draakon paikneb  kabinetis kus te töötate või siis selle koha läheduses, kus te hoiate suuremat summat raha.  
Elevandid kaitsevad tervist, seepärast neid võib ja isegi on vaja panna sinna kus te magate. Kukk ja elevant – ei ole just kõige parem kooslus, kuid sel aastal on selline amulett päris hea.
Lõvi on võimeline  suhteid säilitama, mis ripuvad juuksekarva otsas ja on purunemise äärel. Ärge kartke probleeme ja lahendage need õigeaegselt. Kui te olete armastuse otsingutel, siis on parem asetada lõvi  esikusse peegli juurde. Aga kui teil on juba teine pool olemas, siis pange lõvi voodi juurde.


PUNASE KUKE AASTA TALISMANID.
Punased lindid – need on ka suurepärased õnne talismanid. Pange see omale rahakotti, et mitte ülearu kulutada ja et mitte raha kaotada. Riputage neid toalilledele ning akende äärde. Las see punane lindike, mis on teie poolt valmistatud või siis ostetud olla alati teie läheduses. Ärge näidake seda mitte kellelegi.
2017 aasta vaieldamatult lemmik talisman teiste talismanide seas on loomulikult punane kukk ise. See loom mängib idamaises kultuuris tähtsat rolli õnne kujunemisel. Sel aastal võib ja isegi peab pulmi pidama, reisima, otsima armastust, alustama midagi tähtsat jne. Kukeke tuleks parem panna kõige nähtavamasse kohta. Aasta alguses peaks see ehtima jõulupuul, pärast võib ta panna kas köögi lauale või siis magamistuppa. Püüdke, et see kukeke oleks kogu aeg teie nägemisulatuses. Isegi teie töökohal või kontoris ei kahjusta see teid oma kohalolekuga.
Määrake ise enda jaoks kõige tähtsam eluvaldkond. Kui see on armastus, siis kuldsed ehted on vägagi asjakohased. Nende energeetika aitab teid edukalt  teise poole otsingutel. Kui te tahate tervist parandada, siis punased lindikesed toovad teile edu ja suunavad teid õigele teele. Kui on vaja rohkem raha, siis ärge kartke kasutada punast tulikukke. Keegi ei keela teil kasutada kõike koos. Sel aastal keelde pole – te võite minna täispurjedes õnne suunas. Tormi pole oodata.

Olge õnnelikud mitte ainult sel aastal, vaid alati. 2017 aasta aitab teil muuta oma elu ja ei lase teil naasta vanade probleemide juurde. Te võite muuta oma saatust seda lihtsalt tahtes. Muutke maailma enda ümber, kuid alustage oma mõtetest, kuna need annavad alguse kõigele mis teid ümbritseb.

You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate