No Copy

©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Neid asju ei tohi kodus hoida! Kuna meelitab ligi vaesust, viletsust ja hävingut!

by - esmaspäev, jaanuar 30, 2017Kindlasti oled täheldanud, et kodustega ei laabu, tülid on kerged tulema ja üldse kimbutab stress. Sellel kõigel on otsene seos koduste asjadega, mida tegelikult ei tohiks kodus olla.

Rikutud asjadel ei ole kodus kohta.
Sa oled ilmselt kuulnud, et mitte mingil juhul ei tohi kodus säilitada katkiseid nõusid või siis näiteks mõranenud peeglit. Bioenergeetika spetsialistid tõesti ei soovita seda. Miks? Asi on selles, et igasugused augud, praod, rebendid omavad omadust koguda endasse ebasoodast energiat. Kui kodus on katkine, purunenud või kahjustatud ese, siis hakkab see kiirgama enda ümbrusesse energia impulsse, mis kahjustavad seal elevate inimeste tervist, psüühilist seisundit. Selle tulemusena jäävad nad haigeks, tülitsevad, võib alata totaalse ebaõnne periood…
Purunenud peegel toob endaga kaasa üldse hädasid. Selge on see, et väikse  peegli, mis on purunenud me viskame ära.  Aga kui peegel on suur, või siis iidne ehk antiikne siis enamasti jäetakse see koju vaatamata sellel oleva pragudest moodustunud ämblikuvõrgule. Sellest ei tule midagi head. Meenutage tuntuid õudukaid peeglitest – kas tahate olla tumedate jõudude meelevallas?

You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate