No Copy

©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Vene iidne tervendav jook, mis aitab neerukividest vabaneda.

by - teisipäev, jaanuar 31, 2017

 
See on vene rahvameditsiinist pärit jook. Juba ammustest aegadest saadik on kasutatud hirssi loodusliku ravimina, see oli parim viis väljutada neerukive. Sellest tehtud jook, aitab neerukividest vabaneda isegi 10 päevaga!

Paljud on just selle joogiga lahti saanud mitmetest neeruprobleemidest. Hirss ravib erinevaid naistehaigusi, põiepõletikku, puhastab efektiivselt neere sinna
kogunenud sooladest, kividest ja mürkidest.

Neerukivid tekkivad neerudesse erinevate soolade ladestumisega. Kivisid on erineva suurusega ja kujuga. Väiksemad kivid väljuvad iseeneslikult ja kui suuremad jäävad kuseteedesse kinni tekitades suurt valu.Iidne vene rahvameditsiinist pärit retsept.
Selleks:

Õhtul pese tassitäis (200g) hirssi sooja veega, pane pestud hirss suuremasse, soovitavalt kolme liitrilisse purki ning vala sellele 2 liitrit kuuma vett peale.
 Hommikul näed purgis valkjat vedelikku, just see ongi sinu ravim. Kurna saadud vedelik teise purki ning joo saadud vedelik päeva jooksul ära. Joo korraga just nii palju kui tahad, aga sa pead kogu vedeliku õhtuks ära jooma.
Õhtul pane uus tassitäis hirssi järgmiseks päevaks likku ja nii korda seda protseduuri 10-15 päeva.

You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate