No Copy

©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

7 taime, mis loovad koju ja kontorisse positiivse energia!

by - reede, mai 18, 2018


Kõik te olete teadlikud sellest, et taimed on maapealsed kaitsjad. Kui taimi ei oleks olnud, oleksime hävinud, sest me ei suuda ellu jääda ilma hapnikuta. Kui te uurite põhjalikumalt taimede tähtsust meie elus, siis olete üllatunud, et on palju taimi, mis suunavad tuua meie elus positiivsust.
On taimi, mis toovad ruumi head energiat, toetavad üldist tervist ja filtreerivad õhku.
Uuringud on näidanud, et teatud taimed parandavad ruumide atmosfääri. Siin siis taimed, mis aitavad negatiivse energia minema viia:

1. Lavendel
Et paremini uinuda, piserda lavendliga oma linu ja patju enne magama minemist lavendli lõhnaga. See aitab depressiooni ravida, rahustab, soodustab õnnetunnet ja harmooniat. Lavendli lõõgastavad omadused leevendavad stressi ja ärevust. Samusti aeglustub südame töö, pakkudes magamistoas rahu, mis sobib hästi magamiseks ja puhkamiseks.Samuti süvendab pühendumust ja truudust paarisuhetes.

2. Jasmiin

Jasmiin toob sinu koju nii õnne kui raha. Aseta see oma magamistuppa või mõnda teise ruumi, kus veead enamuse oma ajast. See taim annab positiivset energiat, parandab suhteid ja loob romantilise õhkkonna.


3. Aloe 

See suurepärane taim hoiab ära halvad vibratsioonid, annab positiivset energiad ja toob head õnne. Selle mõju võib väheneda kui taim saab liiga palju negatiivset energiat, sellisel puhul tuleks taim mõneks ajaks vähem käidavasse kohta asetada, et ta saaks taastuda. Aloe on fantastiline õhupuhastaja. See hammastav taim annab öö jooksul väga palju hapnikku, mis aitab unetuse vastu ja laseb rahulikult magada.

4. Dracaena braunii ehk bambus

Seda hinnatakse kui heaolu ja õnne sümbolit, seda on kasutatud Aasias juba üle tuhande aasta. Hoia seda klaasist kausis 2,5 sentimeerises puhtas vees, asukohaks vali mõni nurk, kuhu otsene päike peale ei paista.

5. Rosmariin

Rosmariin puhastab puhastab õhku, kaitseb sind mitmete haiguste eest ja on ka raviva toimega. Samuti parandab ta tuju ja mälu. See taim loob armastust täis õhkkonna. Soovitavalt aset väikestesse riidest kotikestesse ja aseta need tubadesse laiali, nendega kindlustad lojaalsuse neis, kes on sinu ümber.


6. Orhidee

Orhideed on kauakestvad lilled, mida võib leida väga erinevate kujude ja suurustega. Nad parandavad ruumi energiat ja toodavad öösiti hapnikku, seega parim koht nende taimede hoiustamiseks on magamistuba. Orhideede eeliseks on ka nende meeldiv aroom.

7. Piparmünt

Piparmünt toetab suhteid ja suhtlust sinu kodus. Lisaks arvatakse, et piparmünt tõmbab ligi majanduslikku heaolu.


You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate